Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (4213. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: EdmeE , grknasma , cerdem40 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 92 Misafir (8 Mobil) - 86 Masaüstü9 Mobil
5 sn
331.721
Cevap
8.115
Favori
72.892.211
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42114212421342144215
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bence böylesi daha iyi. Her sene sonbahar döneminde dolar fırlıyor gidiyor. Black fridayde alırım diye listeye ekledigim şeylerin fiyati o zamana kadar uçuyor gidiyor. Black friday gelince de indirime girmesine giriyor ama ya listeye ekledigim fiyata düşüyor ya da (genelde) daha pahalı oluyor. Black fridayde sipariş verilen ve 1 ayda zor gelen kargoları vs hiç saymıyorum zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 28 Ekim 2021; 14:34:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mentony M kullanıcısına yanıt

Anladım hocam o zaman kartla ya da banka ile alakalı bir sıkıntı olmalı.

• keremec kullanıcısına yanıt

Evet anlık yoğunluk olayı yüzünden daha fena mağduriyetler oluyor, lakin firmalar orada gördükleri kazanç üzerinden bunu genele yayarak indirim/fırsat kelimelerinin anlamını yok ettiler hocam.

Fiyatlara bakınca sağlamasını yapmadan indirimi mi ? pahalı mı ? anlamıyorsunuz. Dediğim gibi birazda dolar ve ekonomik durumlar mevzunun tadını tuzunu kaçırdı.

Her geçen gün alışverişte psikolojik sınırları aşıyoruz. Pahalı, ideal ve ucuz fiyat algısı ortadan kalktı.

• Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

Kalem ben aldığımda sadece siyah seçeneği vardı, listelemede yazdığı gibi 10 tane geldi bugün

• arkadaşlar güzel bir laptop sırt çantası var mı şu an fırsatlar arasında?

• stubbornpride S kullanıcısına yanıt
    Bana 1 adet geldi. :/ Yazdım ücreti iade ettiler

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • hculha H kullanıcısına yanıt
    Fiyat süper cidden. Sağ olasın üstadım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Neden bazılarına 1 bazılarına 10 geliyor diye sordum, paketleme personelinin hatasına bağlıyorlar. Resmen saçmalık. Paketleme personeli nasıl inisiyatif alarak paket içinden bir ürünü alıp gönderiyor? Eğer böyle yapıyorsa barkod belli, kalan 9 ürün nereye gidiyor? Amazon açıldığından beri bu saçmalık devam ediyor ve bir türlü son veremediler.

• agumbafb kullanıcısına yanıt

66TL çok da uygun değil içindekilere bakınca.

• bilgi@sayar kullanıcısına yanıt
    Paket olarak satılan ürünler için daha uygunu yok galiba hocam.

• Merhaba arkadaşlar. Amazon Germany'den De'longhi EC 685 M Espresso Makinesi aldım. Ürünün süt köpürtücüsü çalışmıyor ve ürün alttan su sızdırıyor. Ürünü Türkiye'de garanti kapsamında tamir ettirebilir miyim? Sorun çözülmezse değişim yapılır mı? Teşekkür ederim.

• hculha H kullanıcısına yanıt

Bu amazon migros u mu takip ediyor nedir bunlar da cartel olmuş arkadaş kuruşu kuruluna aynı

• Maped Ofis Ve Kirtasiye 564140 Versatil Kalem
    3.89 tl
    36 li ürün olabilir renk için çok renkli yazılmış denemek isteyen alsın ben 1 tane aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YegTR -- 28 Ekim 2021; 20:53:8 >
  • migros haricinde fiyatlar 17 TL civarında, düşük gördüm koydum, bana göre fiyat iyidir, sana göre normaldir, tartışmaya gerek yok

• 
Sayfa: önceki 42114212421342144215
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.