Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (4191. sayfa)

11 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 81 Misafir (4 Mobil) - 83 Masaüstü9 Mobil1 iOS2 Android
5 sn
331.610
Cevap
8.113
Favori
72.867.998
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 41894190419141924193
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler 1 ader -1 ADET- İHTİYACIM olduğu kadarıyla, BAŞKALARINA da fırsat tanıyacak şekilde aldım !!!!

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Yorumlarda 1 adet geldiği yazıyor.

• muslucus kullanıcısına yanıt

Ürüne girince tepede yorumlar gözükmüyordu siz diyince baktım aşağı kısımda kalmış yorumlar 1 paket aldım ama 1 adet gelirse iade ederiz satıcı amazon sıkıntı çıkartmaz

Yurtdışında alanlara 10lu gitmiş ama Türkiye'den alanlara 1 adet gelmiş bakalım ne olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seninanonim -- 23 Ekim 2021; 3:32:49 >
  • victor66 kullanıcısına yanıt

Rica ederim bende öyle yaptım 10 lu geliyor diye ama 1 adet gelme imkanı da varmış

• 10 tane gelirse yeterli. 1 adet aldım :) umarım herkes faydalanır. teşekkürler.

• Kalemin yanında defter almak isteyenler olursa

Meteksan Colors A5 60 Yaprak Çizgili Defter, Mavi 3,12 TL

B07_V3G4_JHY

Meteksan Colors A5 40 Yaprak Kareli Defter, Yeşil

B07V_8MWG_FV

Defterlerin farklı renkleri ve çizgili, kareli çeşitleri var isterseniz meteksan colors a5 diye aratarak bulabilirsiniz

• Sağolasın.

• muslucus kullanıcısına yanıt

Rica ederim hocam

• 1 adet gelirsede iade ederiz. Yorumlarda bunu belirtmişler. Hâlâ ilanı duzeltmiyorlarsa bunda art niyet vardır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler 1 tane aldık

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • stabilo kalem daha öncede bu fiyat altına düştü,2 defa aldım .hep 1 adet geldi.

• Boykot işe yaradı indirim yaptılar sonunda. Ürünü sevdik,öğdük diye nasıl olsa alırlar hesabına fiyatları arttırdılar bayadır indirim yapmadılar. Aldım 3 x 175 gram hurmalı + 1 x 400 gram vişneli. Yanına Durex Klasik 20'li + Durex Naturals 2 x 20'li paket ekledim.
    + %5 indirim + 15 TL daha indirimle 3-5 TL tasarruf sağladık.
    Corana cinsel yolla bulaşıyormuş,durex ürünlerinde 75/15 indirimini kaçırmayın BAKIM21 kodunu kullanarak. Önce Migros ve HB'deki fiyatlarına bakayım dedim,fiyatları görünce koşa koşa Amazona gerl döndüm aman kaçmadan alayım diye. Neyse bu kadar yeter,beni yine muhabbete tuttunuz.
    30 TL kazancı kutlamak için daha çayı demleyip pasta keseceğim,tutmayın beni.

https://www.amazon.com.tr/Pols-Helvart-Hurma-Pekmezli-Helvas%C4%B1/dp/B0845ZC4HW

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

Glikoz şurubuna alışmış olanlar bu helvaları sevmeyebilir,zira bu helvalarda yapay tatlandırıcı,glikoz vb yok. Kullanılan yağlar da doğal yağlar.

https://www.amazon.com.tr/Pols-Helvart-Vi%C5%9Fne-Pekmezli-Helvas%C4%B1/dp/B08T9RJFLV

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 23 Ekim 2021; 12:2:46 >

• thelordof kullanıcısına yanıt
    Hangi ürünlerde mesela hocam? Ben hiç denk gelmedim.

Edit: Bazı kitaplarda ben de gördüm şimdi ama 11:00'a kadar vakit var aynı gün içinde teslim alabilmek için. Amazon'dan aldığım her ürün hep Gebze'den geldi ama bunu görmek de sevindirdi biraz. Umarım buradaki deponun çeşitliliği artar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Düşünenadam07 -- 23 Ekim 2021; 10:2:14 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon USA satıcı merkezi, iade kesintileri:

“Alıcı, kafasına eser de yasal iade süresi dışında iade etmek isterse, satıcı yüzde 20’ye kadar kesinti yapabilir” diyor.

Alıcı medya-dışı ürünü satın almaktan vazgeçip, ürünü kendisin telim edildiğinden farklı bir halde (yasal iade süresinde) iade ederse satıcı %50’ye kadar kesebilir” diyor

“Alıcı, kitabı bariz kullanım izleriyle (yasal iade süresini geçirmeden) gönderirse , satıcı yüzde 50’ye kadar kesinti yapabilir, ona göre” diyor

Restocking fee:

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]sellercentral.amazon.com
    Guidelines for charging restocking fees - Amazon Seller Central
    https://sellercentral.amazon.com/gp/help/external/201725780

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hopdedikks -- 23 Ekim 2021; 10:7:10 >

• Düşünenadam07 kullanıcısına yanıt

Evet 11.00 a kadar verilirse oluyor. Bazı ürünlerde görüyorum bende. Peki şimdi extra ücret istiyor mu prime üyesi olduğunuz halde? 12,90 TL ücret çıkıyor da.

• DeViLsGuNs D kullanıcısına yanıt

Çeşitler artar umarım, her üründe sunmuyor gördüğüm kadarıyla.

• Amazon Türkiye'de dünya ölçeğine göre az satış yapıyor.

Türkiye'de öncelikleri arasında depoları çoğaltıp aynı gün teslim olayını oturtmak var.

Amazon 2018'de ABD'de Amazon Pharmacy (Eczane) açtı, ilaç piyasasına girdi.

Ülkemizde göz diktikleri SGK ilaçları, hasta ilaçlarını eczaneden değil, reçetesini sisteme yükleyip Amazon'dan; kuryeden gününde teslim alsın diye iştahla altyapı oluşturmaya çalışıyorlar.

https://pharmacy.amazon.com/how-it-works

• 
Sayfa: önceki 41894190419141924193
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.