Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (4183. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: vader1903 , eydmir , SquidGame , Borucu09 , By_KeReMM Daha Az
5 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 88 Misafir (3 Mobil) - 89 Masaüstü4 Mobil1 Android
5 sn
331.721
Cevap
8.115
Favori
72.892.566
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 41814182418341844185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

çocuğa aldım ucundan açıldı iade ettim.

• ArmaganT A kullanıcısına yanıt

Muhtemelen iade karttı o yüzden bir adet ve cazip fiyatlıydı. Ben şu an Black Friday ve Cyber Monday indirimlerini bekliyorum. Tek umudum onlar.

• setnha S kullanıcısına yanıt
    Cyber Monday ne zaman hocam ve tüm e ticaret siteleri bu gunde kampanya uyguluyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düşünenadam07 kullanıcısına yanıt

Black Friday sonrası ilk Pazartesi Cyber Monday oluyor. Yabancı sitelerde yada alış veriş mağazalarında Walmart Target Mediamarkt vb.. gerçekten iyi indirimler oluyor ama TR siteleri bildiğiniz gibi bindirim üstüne indirim. Amazon.com/de/uk kovalamak gerek o günlerde.

• iron23 kullanıcısına yanıt

Aynen öyle, benim de son sipariş verdiğim sıvı sabunları poseteiz göndermişlerdi. Amazon tr İlk açıldığında kendi kutusu olan ürünleri ekstra bir koliye koymadan direkt kargoluyorlardi. Herhalde tepki gelince pakrtlemeye özen göstermeye başladılar ama zamanla tekli rulo kağıt havlulari bile ayrı ayrı küçük kolileyecek saçma bir seviyeye geldiler. Bir de kağıt havlu ezilmesin diye saçma sapan kağıt da koyarlardı. Her siparişten sonra kağıt karton toplayicisina dönüyordum resmen. Herhalde yine tepki gelince paketlemeyi azalttilar. Bu sefer de daha yeni kulakici kulaklık aldım,( ucuz bir şey de değil) karton dosyanin içinde ekstra koruma olmadan göndermişler. Kolay gelsin ile geldiği için bir sıkıntı olmadı ama o kargo MNG, yurtiçi, Aras üçlüsünden biriyle gelse pestili çıkardi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kahve makinesi aldım. TR ye göre çok uygun oldu. Makineyle ilgili ön bilgiye sahibim ama hiç deneyimlemedim. Yorumları iyiydi.

vergi dahil 1781 lira.

amazon
    De'Longhi Icona Vintage Espresso Siebträgermaschine ECOV311.AZ - mit professioneller Milchaufschäumdüse, 15 bar, 1,4 l, auch für Pads geeignet, Edelstahl in Retro Look mit Chrom-Details, blau
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B00SWKHISC/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
  • hc_tr kullanıcısına yanıt

şekil şemal 10 numara. üşenmem diyorsan kahvesi de iyi.

üşengeç şahsım adına konuşuyorum otomatik makine tercih ettim.

• command_4 kullanıcısına yanıt

Hocam 25 senedir rowenta made in west germany bir makine kullanıyoruz. :)) onun kadar üşendirmez diye düşündüğümden almış bulundum.

Tam otomatik philips in vardı yakın fiyatlara ama bu daha çekici geldi belirttiğiniz gibi :)

Siz hangisini tercih ettiniz ?

• can_247 C kullanıcısına yanıt

Kullanımı ile alakalı olabilir mi ? Kaç günde açıldı ? 4 aydır günlük giyiyorum sıfır sıkıntı.

Deneyebilirim. Fiyat gayet makul emsallerine göre aslında.

o kadar eski makineden sonra güzel bir deneyim verir :)

bende 10-11 yıl önce aldığım saeco vienna var. bakıp yapıp yapıp kullanıyorum. parçaları hala bulunuyor. tamir olmayacak duruma gelince gene saeco'dan otomatik bir makine tercih ederim.

bu arada saeco'nun şu anda sahibi philips. yakın zamanda arkadaşa aldık. gayet güzel aslında.

• x‎B089TGxXMTKx
    Yumoş Uzman Konsantre 50 Yıkama
    10.45 TL

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • moddy21 kullanıcısına yanıt
    bitmiş hemen biri son 19 taneyi aldı heralde

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Satınalma ekranında 37 TL oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 5 adet aldım, paylaştığımda 20 adet falan vardı. Çok uygun fiyatlı ürünler hemen tükeniyor.

• iron23 kullanıcısına yanıt

en azından diğer kısımlarda boş kalmamasını sağlayacak paketleme sistemi yapabilirler. diğer kısımları minumum karton harcayarak ölçüye göre otomatik şekil üreten bir sistem yapılsa her sorun çözülür israftan kurtulunur.

• İkisi arasında kaldım, Delonghi'yi sipariş ettim, doğru tercih yapmışımdır umarım.

• amazon
    De'Longhi Icona Vintage Espresso Siebträgermaschine ECOV311.BG - mit professioneller Milchaufschäumdüse, 15 bar, 1,4 l, auch für Pads geeignet, Edelstahl in Retro Look mit Chrom-Details, beige
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B00S4U4W4I

Arkadaşlar bu ürünü aldığımız her şey bu fiyata dahil mi oluyor? Ekstra bir vergi kargo ücreti falan ödüyor muyuz?

• Mitrovic kullanıcısına yanıt

Amazon Germany tarafından satılır ve gönderilir. Daha fazla bilgi, hüküm ve koşullar, firma künyesi ve cayma hakkı için lütfen satıcının adına tıklayın.

Bunun yazdığı şeylere sadece son adımda birazcık yüksek kargo ücreti ekleniyor ve ödeyeceğiniz son fiyattan başka ücret ödemiyorsunuz. Son adıma kadar gidip fiyatı görebilirsiniz.

• claswan kullanıcısına yanıt

teşekkür ediyorum sanırım o ara bağlantım gitti görememiştim. evet detaylıca yazıyor ödeme adımında. Çok teşekkür ederim.

Ürünler:1.266,15 TLKargo ve Paketleme Ücreti:167,66 TLİthalat Ücreti Depozitosu:544,85 TL

Sipariş Toplamı:1.978,66 TL

• 
Sayfa: önceki 41814182418341844185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.