Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (3760. sayfa)

14 Kayıtlı Üye (6 Mobil) ve 107 Misafir (7 Mobil) - 108 Masaüstü13 Mobil2 iOS6 Android
5 sn
331.723
Cevap
8.115
Favori
72.894.573
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37583759376037613762
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çantalarda cüzi bir indirim vardı. Ev derken deterjan yumuşatıcı falan 😅
  • NikkiDog N kullanıcısına yanıt
    Bu iki modeli çok araştırdım. Sony daha iyi olduğu için aldım. Grundig, Arçelik’in Çin markasının üstüne Grundig yazdırmasıyla piyasaya sürdüğü bir model bu. Bildiğin Alman malı Grundig değil.

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uwais -- 22 Haziran 2021; 23:36:10 >
  • Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]
  • Uwais kullanıcısına yanıt

Ben sony'i magazada denedim. Görünüş malzeme olarak kesinlikle daha iyi Grundig den. Ama ses olarak yaklaşamaz. İki haftadır Grundig'i kullanıyorum bu paraya bedava resmen. Cift subwooferi yeter. Sony de sub yok. Basit bir pc hoparloru gibi ses veriyor.

• Mukaddem. kullanıcısına yanıt
    Bosch ürünlerinde yeşil olanlar amatör,mavi olanlar profesyonallar içindir.
  • FBcoskunFB F kullanıcısına yanıt
    Doğrudur hocam kullanınca göreceğim. Ben Sony tercih ettim. Grundig gerçekten bu fiyata bedava👍
  • claswan kullanıcısına yanıt

Arkadaş kullanıyormuş memnun kalmış bana gelen sürekli kopma ve İnternetten atma yaşıyordum extra dsl varken mi box tan sürekli net kesiyordu yada bilgisayar da WiFi yı kapatıyor atıyor yani şans işi bana göre tek avantajı arayüzü birde diğerleri için mesh olabilir 150m kare çok iyi çekiyor diyolar yetersiz geldi 160m kare eve 10 15 m var arada pc ile max 1 duvar yavaş alıyordum neti sürekli düzensiz Bi artıyor Bi düşüyor bende alırken çok kararsız kaldım vr 300 aldım yetmedi elimdeki diğer modemi kablo ile bağlayıp inti paylaştım böylece daha rahatladı internet ve çekimi

Not:Çok abartılıyor ve çok Fazla reklamı yapılıyor bana göre 550 TL hakeden bir modem değil sırf arayüz ve güncelleme vs alıyor diye normalde 50 100 TL ye satılan 2.el temiz iss verdiği kendi modemleri tercih etcektim 5ghz deniyeyim diye girdim oda tatmin etmedi çekim açısından modemden çok router iş görüyor ikisini yapabilirseniz çok tatmin olursunuz lakin isteğiniz ne amaçla kullanacağınıza bağlı olarak değişir ayrıca VR600 veya vr1200 bakabilirsiniz 600 700 TL bandına indirimde vs çekimi vs iyi ayrıca anten vs değişebiliyor 1gb portları da ayrıca tatmin edici.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psychopath06x -- 22 Haziran 2021; 23:50:35 >

• XanthiN kullanıcısına yanıt

Reklam amaçlı büyük ihtimalle. Her yerde bol bol Amazon kolisi gözüksün ki millet merak edip girsin baksın istiyorlardır. Artık mantıklı bir açıklama bulamıyorum ben. Diş macunlarını bile farklı kolilerde gönderiyorlar.  

• McJoe kullanıcısına yanıt
    Hocam bu fotoğrafı bize değil de Amazon müşteri hizmetlerine atsanız daha iyi olur.
  • O degilde simdi telefonum caldi. Gece gece aklim cikti tanimadigim numara.

Agt kurye den ariyor. Ofise siparis vermistim. Acik mi ofis diyor geliyim mi diyor. Ulan bu saatte eve gelsen kapiyi acmam sana ben. Rahatsizlara bak ya. Gece gece ayar etti beni.
  • cüzdanda bir miktar bakiye vardı. hiç gereği yokken dremel 4000 aldım. kullanacak ortam da yok. ben bunu neden aldım. Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: Get_Down

Bu mesaj silindi.

Merak ettim baya 😂

• Şu saate kadar kargo yoksa iptal olur merak ettik ne acaba
  • Bu gizem ne söyle işimize yararsa bizde alak.

• kayda değer hiçbir şey alamadım, sepete eklediklerimi de amazon sepetten çıkarıp durdu.. teşekkürler amazon sayende para cebimde kaldı.. Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• Wadjet kullanıcısına yanıt

Benimde aklıma kutu başı kazanan kuryeler geliyor. Bu durumda mantıklı buluyorum açıkcası bana gelen kutuları birbine bantlamışta getirmişlerdi.

• bitti sanırım, geçmiş olsun :)

• 
Sayfa: önceki 37583759376037613762
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.