Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (3662. sayfa)

18 Kayıtlı Üye (8 Mobil) ve 70 Misafir (11 Mobil) - 69 Masaüstü19 Mobil2 iOS4 Android
5 sn
331.611
Cevap
8.113
Favori
72.868.533
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36603661366236633664
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar kod varmı hiç çalışan mikrodalga fırın için kullanmak istiyorum

• Amazon dan monitör alcam 50 TL daha pahalı olmasına rağmen Ps5 için uyumsuz olabilir. Satıcı Amazon değil ürünü açıp test ettim beğenmedim diyelim iade alıyorlarmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • thsnblt kullanıcısına yanıt
    Satıcı amazon sa evet 1 ay içinde iade alır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Satıcı Amazon değilse pek Amazona güvenme bence herhangi bir siteden farklı olacağını düşünmüyorum.Kendi ürünleri için kesinlikle iade alır ama diğer satıcılar sorun çıkarabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Statist

Mobilde bildirimleri nasıl açıyoruz, birde ps5 indirime girme ihtimali var mı sizce

mobilde hesabıma tıklayın sonra mesaj merkezine. mesaj merkezi altında fırsat bildiriminde orada 3 sekme var oradan düzenliyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: arion

İadesini yapmasa mıydı? Yani firmalar kullanıcıların her isteğini yaptığında sorunsuz oluyor ama ürün stokta yok yollayamıyoruz dediklerinde "Tü, kaka" mı ilan ediliyor?

Amazon'un sisteminde ürünler satılıyor ve eğer stokta yoksa devamında size iade ediliyor, bunu birçok kişi biliyor zaten. Diğer firmalarda iade olayının ne kadar zor olduğunu bizzat biliyorum. Hala söylediğimde ısrarcıyım "Türkiye şartlarında kalitesi en iyi online alışveriş mecrası Amazon".

Alıntıları Göster

İadesini seve seve yapacak zaten. Bunu marifet gibi anlatmasına gerek yok, kaldı ki siparişim iptal ediliyor ve haberim bile olmuyor?

"Yani firmalar kullanıcıların her isteğini yaptığında sorunsuz oluyor ama ürün stokta yok yollayamıyoruz dediklerinde "Tü, kaka" mı ilan ediliyor?" Ne bu cümle şaka falan mı? Ben parasını verip ürün alıyorum her istediğini yapmak ne demek? Sanki masaj hizmeti istedik ekstra? Stokta olmayan ürünü koymayacak o siteye ANLADIN MI? o zaman sitelerde satış yapan 2.sınıf satıcılardan farkın yoktur benim gözümde. Ve bunu prime satış ile hiç yapmayacaksın.

Birde ürün tedarik edildiğinde aynı fiyat ile satın alabilirsiniz diyor. Ulan ben senin ne zaman tedarik edeceğini ne bileceğim? aylarca ürünü tedarik etmeni mi bekleyeceğim bu ne saçma bir öneridir?

İki üründe aynı şeyi yaşıyorsam şikayet etmekte hakkım tü kaka demekte. Diğer siteler beni ilgilendirmiyor. Bende amazon ismine güvenip oradan alışveriş yaptım kaldı ki aynı sorunu yaşayan sadece ben değilmişim ki forumda bir arkadaşta aynı sorunu yaşadığını belirtmiş demek ki bunu alışkanlık haline getirmişler !

Tü kaka oluyor tabiki çünkü düzgün iş yapmamışlar bunu idrak etmek senin için çok zor sanırım.

• 1 hafta önce grundig cg 4006 s modelini amazondan 330tl ye aldım. Piyasaya göre bence oldukça iyi bir model, daha önce arçelik kullanıyordum ondan bir farkını göremedim. Şu an 350 olmuş sanırım, kampanya ile düşerse bence değerlendirilebilir.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Statist kullanıcısına yanıt

PS5 5999 TL'ye satılacak

Amazon’un şu ana kadar açıkladığı indirimlere göre PlayStation 5 Dijital Sürümü 5.999 TL’ye, diskli versiyonu 7499 TL’ye satılacak. HP, Lenovo, MSI bilgisayarlarda indirimler olacak. Gaming ürünlerde sıcak fırsat yakalanacak. Teknolojik ürünlerin yanı sıra giyim, beyaz eşya, elektronik alet, süper market, kitap, mutfak, spor ve bakım ürünlerinde ciddi indirimler olacak.

dh haberinde böyle yazıyor

• Şu anda herhangi bir kredi kartının Amazon’da yapılan harcama karşılığı verdiği puan kampanyasına denk gelen var mıdır? 500-50, 1000-100 galan gibi. Babalar günü kampanyası falan olup da prime say başlamadan bitecek kampanya varsa hediye kartı alıp kenarda tutalım bari de puan da kazanalım düşüncesiyle soruyorum. (Baktım göremedim; gözümden kaçtıysa diye soruyorum)

• sirphoenixx kullanıcısına yanıt
    World Babalar Günü kampanyası var, 50/500. Birazdan ben de hediye kartı alacağım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • marslan1999 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler size ve @storm ‘a

• CemalSanane kullanıcısına yanıt

Amazon değil işte

• serssseri kullanıcısına yanıt

Stok yokki satsın bugün? Stok olsa bunlardan önce Teknosa vatan MediaMarkt verirdi, 2 haftaya stok anca gibi

• Ozhalona O kullanıcısına yanıt

Korkmaz Tostkolik tavsiye ederim. Şuan hepsiburada'da "beyhan100" kodu ile 435 tl'ye düşüyor.

prime günü için 1 er adet bırakmışlardır maksat sattık demek işte yarım saniye gözükür biter hemen

Bulaşma iade zor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 36603661366236633664
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.