Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (3389. sayfa)

5 sn
331.686
Cevap
8.115
Favori
72.887.088
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33873388338933903391
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Amazon arayüzünde hiç iptal tuşu yok mu ya
    Olması lazım
  • Rig3L kullanıcısına yanıt
    Ahaahajahah 😂
    Efsane bi tarih ifade biçimiymiş.
    Dediğiniz en mantıklısı da bu temsilciler türkiyede yaşamıyor galiba, ilk kez x. hafta kelimesini gördüm
  • eraglises E kullanıcısına yanıt

Ayrı gönderilmesi daha iyi oluyor belli bir ağırlıktan sonra kargolar patlayabiliyor veya bantlar gevşeyebiliyor.

• Rig3L kullanıcısına yanıt
    İlk defa bu sekilde bir tarih verildigini gordum,bilmiyordum iyi oldu ogrendigim tesekkurler.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • alimmm78 kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=1deeT2WrpAo

Belki kacirirsiniz basta urunu iptal ete tikliyorum tum siparişin oldugu bolume atiyo orda siparisi iptal et diyorum yine herhangi birsey olmuyo.

• abdulgunes10 A kullanıcısına yanıt
    Masaüstü web sitesinden dener misiniz

Mobil app te sıkıntı olması muhtemel gibi geldi bana
  • Dün sipariş ettiğim 26 parça atıştırmalık ürünün 20 tanesi tek kolide kolay gelsin ile az önce teslim edildi. Narkotik gibi masanın üzerine dizip fotoğraf atmayacağım😄

6 parça ürün ise Agt ile bugün teslim edilecek gözüküyor.

Sebebi elinde olmayanları başka yerden temin edip bir şekilde teslim etmek yada depolama / paketleme aşamasındaki problem kaynaklı diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mitescere -- 20 Nisan 2021; 11:2:20 >
  • B08FDVKTKF

İkili saklama kabı. 9.90 tl ikili gönderiyorlar. Dün akşam siparişi bu sabah geldi sipariş.

Piknik için çok ideal.

Ben plastik konusunda çok hassassım. 5 P P yani en güvenilir plastik çeşidi. Derin dondurucu mikrodalgaya atılabilir diye tercih ettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alimmm78 kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=ISV7G1WaBP8

Yine ayni durum zaten musteri hizmetleri bizde mudahele edemiyoruz, sistem otomatik iptal edicek dediler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Akhunturk

B08FDVKTKF

İkili saklama kabı. 9.90 tl ikili gönderiyorlar. Dün akşam siparişi bu sabah geldi sipariş.

Piknik için çok ideal.

Ben plastik konusunda çok hassassım. 5 P P yani en güvenilir plastik çeşidi. Derin dondurucu mikrodalgaya atılabilir diye tercih ettim.
    Aldım teşekkürler.

B08FDWN9CG

1500 ml de çok uygun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

Aldım teşekkürler.

B08FDWN9CG

1500 ml de çok uygun.

Alıntıları Göster

Evet bana piknik sepetinde kullanmak için ufak lazımdı o yüzden ufak aldım. Büyükler de çok uygun fiyatı.

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ikisinden de 4 er adet aldım. Yani 16 adet gelecek. Çok işe yarıyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

Aldım teşekkürler.

B08FDWN9CG

1500 ml de çok uygun.

Alıntıları Göster

Hocam teşekkürler bende aldım. Ufaklığın malzemelerini koyarız diye düşündük.

• zonguldaksporlu kullanıcısına yanıt
    Plastiğin kaliteli olması çok önemli. Geçen sene tuffex marka almıştım. O da çok iyi çıktı.

• Amazon'da telefon satın alırken taksit yapabiliyor muyuz bilen var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Saul Goodman

Amazon'da telefon satın alırken taksit yapabiliyor muyuz bilen var mı

ben geçen aldım taksit çıkmadı @jimmy mcgill Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• Dün gece aldığım t-shirt, kitap ve bitki çayı aynı kutuya konmuş. Bu olay güzel aslında ama bitki çayının kutusunun altı parçalanmış, t-shirtler tıkıştırılmış kutuya, kitapta da baya deformasyon söz konusu. Zaten kitap yıllarca depoda beklemiş gibi rengi falan değişmiş kapağın. Amazon’dan ilk defa böyle deforme ürünler geldi. Mh’ne yazacağım bakalım durum ne olacak.

Edit: kitap ve bitki çayı için yazdım Mh'ne, geri ödeme yaptılar. hediye kartı olarak tanımlattım zaten alışveriş yapıyorum sık sık diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Seko -- 20 Nisan 2021; 12:44:2 >
  • 
Sayfa: önceki 33873388338933903391
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.