Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (3387. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Yaxis , Yaxis , orhanos Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 114 Misafir (2 Mobil) - 113 Masaüstü4 Mobil1 iOS
5 sn
331.078
Cevap
8.113
Favori
72.726.951
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33853386338733883389
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

cevap için teşekkürler. Amazon canlı destekle konuştum aradılar. Cihazın içinde stiker oldugunu söylediler. Efatura çıkarıp üzerine yapıştırmam durumunda sıkıntı olmayacak dediler. Garanti durumunda sıkıntı yok amazona güvenim tam hallederler kayıp çalıntı ve klon imei durumları biraz can sıkar. Eğer sıkıntı olursa stikeri yapıstırır faturayı hallederim artık suan kutuda dursun stiker nolur nolmaz.

Konuda ve forumda arstırdım alalı 1 sene olmuş j serisi samsung cihaz kvk almazken amazon iade almış.

• Amazon DH için telefon aksesuarlarında 50/10 100/20 kuponlar veriyor. bazı ürünlerde fiyatlar yüksek geldi ama genel olarak piyasaya pek hakim değilim.

ilgilenen arkadaşlar kampanya detaylarına ve ürünlere linkten bakabilir:

https://www.amazon.com.tr/s?node=23037444031&tag=web-desktop-anasayfa-21

• 123dfgh kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.Çocuk ne zamandır istiyordu.İşin ilginci 5 dakika önce 120₺ satın almıştım.Yatmadan konuya bakayım dedim.İnanamadım.Sayenizde daha uyguna aldım 😊
  • Bende sizin yazdığınızı yazmak için gelmiştim.:) Oğlan cok istiyordu.
    Beklentim düşük ama çokta kötü değildir umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swerkan -- 20 Nisan 2021; 1:8:54 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar mesela bir ürün veya ürünler aldık ve iade etmek istiyoruz ama biz ürünleri aldıktan sonra Amazon Türkiye Türkiye ayağından çekilme kararı aldı, depolarını kapadı ve faaliyetlerini durdurdu bu durumda ne olur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyvahfilvar kullanıcısına yanıt
    Kuponu nasıl alabiliyoruz. Sepete 50 liralık ürün ekledim ama aktif olan birşey olmadı
  • agra3000 A kullanıcısına yanıt

ödeme aşamasına geçince kodu girin diye bir kısım var, oraya DONANIM10 yazmanız gerekiyor, 100/20 için DONANIM20

• Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

Bazı arkadaşlar Amazon'un sunduğu hizmetlerin ülkemize ne derece fazla geldiğini göstermeye ant içmiş. Amazon bu gidişle ücretsiz kargoyu kaldırıp sektördeki rakiplerinin izlediği yola girecek az kaldı.

• eyvahfilvar kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler aşağıdaki type-c to lightining kablo ile araç içi tekefon tutucuyu 46ya aldım. İhtiyacı olan için bence fiyatlar iyi.

Günün fırsatı: Belkin Playa PMWH1003bt1MPBB Type C'den Lightning'e Dönüştürücü Kablo 1 Metre - Beyazhttps://www.amazon.com.tr/dp/B08VNC94DW/ref=cm_sw_r_cp_api_glt_i_N7FJV9C36NHAN570RWD8

Ve

Dexim Dcu086 Universal Araç İçi Tutucu Iphone/Ipod aux kabloluhttps://www.amazon.com.tr/dp/B007J0OK50/ref=cm_sw_r_cp_api_glt_i_2E681BM9PSD398R658W7

• quote:

Orijinalden alıntı: Mentheus

Bazı arkadaşlar Amazon'un sunduğu hizmetlerin ülkemize ne derece fazla geldiğini göstermeye ant içmiş. Amazon bu gidişle ücretsiz kargoyu kaldırıp sektördeki rakiplerinin izlediği yola girecek az kaldı.

Bu ne vicdana, ne de insanlığa uygun bir hareket. Sözün bittiği yer...

• hypnosemir kullanıcısına yanıt

Bu kişiyi ömür boyu sistemden engellemeleri lazım ki bir daha kimse böyle şey yapmasın. Bu yüzsüzler Aliexpress'tekibazı satıcıları da dolandıra dolandıra Türkiye'yi kara listeye aldırdı.

şu telefon tutucudan bende var, ip5 üzeri bir ekrana sahipse telefon sığmıyor.

• f2012 kullanıcısına yanıt
    Iphone 5 mi? Iphone x var bende. Olmaz mı? Universal yazmış her yerde. İptal ediyim öyleyse

Hocam universal daha çok tüm araçlar için uyumlu anlamında yazılıyor.

• ahmetbayram5 A kullanıcısına yanıt

Kesinlikle. Önceden Amazon'da çok güzel fırsatlar görüyorduk, son aylarda pek denk gelmedim. Özellikle elektronikte çok güzel şeyler görüyorduk.

• antique kullanıcısına yanıt

Iade talebinden 4 gun sonra aradilar. Yarin geliriz dediler ama 1 hafta sonra geldiler.

ilk iadeden 2 gun sonra baska bir iade olusturdum. O da ayni sekilde oldu. Hatta almaya geldiklerinde ilk olarak 2. actigim iadeyi istediler. Bir tane daha var dedim ama listemde olmadigi icin alamam dedi. Ayni gun 1 saat sonra ayni adam gelip digerini de aldi.

• oneplus gibi 5v 4a ile şarj olan type-c li cihazınız varsa 2metre baseus 56,50 ye düşmüş

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B00EPT899G

ugreen örgülü 1mt micro usb yaklaşık 2,5tl indirim ile 19,50 .

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07Z8QLWMZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM -- 20 Nisan 2021; 2:32:9 >

• kampanyadan cazip bir şey var mı bilmiyorum ama bende 5A çoklu şarj kablosu arıyorum.

Şöyle kabaca baktım, hepsi 5A rakamların üzerine % 20 uygulayacağınızı düşününüz. Son iki rakamı siliniz. (57 deelete)

B07WFPQ75V57 Ugreen Örgülü Type-C 5A Şarj Kablosu, 2 Metre, Siyah ₺46,00

B015HILC0G57 Baseus CAMLT-BYG1 Fabric 3-in-1 Flexible Kablo USB M+L+T 3.5A Şarj-Data Kablo 1.2m, Koyu Gri ₺63,50 (bunu alsam mı diye düşünüyorum)

B07D8FGM2257 Baseus CAMLT-ASY01 Three Primary 3in1 Lightning Type-C Micro USB, Şarj ve Data Kablosu, 3.5A, 30CM, Siyah ₺43,50

B08B1M6CZX57 Intouch Mini Type-C Örgü Kablo, 5A 23cm, Siyah ₺21,90 (5A da en ucuzu)

B07JGX62QC57 Ugreen Örgülü Type-C 5A Şarj Kablosu, 1 Metre ₺39,00

B08GLVKK8Z57 CHOETECH 5A Hızlı Şarj Kablosu TYPE C 1,20 M ₺41,60

B0153G4EA257 Baseus CATSH-C02 Double Ring Huawei Quick Charge Kablo, Type-C, 5A, 2M, Beyaz ₺43,86

• 
Sayfa: önceki 33853386338733883389
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.