Şimdi Ara

Amazon Türkiye ve Fırsatları [ANA KONU]

17 Kayıtlı Üye (9 Mobil) ve 43 Misafir (23 Mobil) - 28 Masaüstü32 Mobil5 iOS7 Android
5 sn
57.927
Cevap
3.023
Favori
13.753.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 6676
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 23 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 7
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 3023
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BlackLead (921 mesaj) rasiTR (626 mesaj) mito1172 (606 mesaj) TulparHAN (495 mesaj) ŞAKACI (380 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (34996 mesaj) Mobil (12714 mesaj) Tablet (751 mesaj) Mini (3848 mesaj) Uygulama (5609 mesaj)
  • @
520 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Amazon Türkiye ve Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    31 Mesaj
    Bir şey sormak istiyorum. Bazı şeyler çok iyi fiyata düşüyor ya, onlar sepette olduğu için mi görüyorsunuz yoksa özel fırsatlara filan mı düşüyor?

Mesela dün sennheiser kulaklık 100₺’ye düşmüş. Bunu sepetten mi gördünüz yoksa fırsatlardan mı?
  • Yüzbaşı
    322 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: jr.architect

Bir şey sormak istiyorum. Bazı şeyler çok iyi fiyata düşüyor ya, onlar sepette olduğu için mi görüyorsunuz yoksa özel fırsatlara filan mı düşüyor?

Mesela dün sennheiser kulaklık 100₺’ye düşmüş. Bunu sepetten mi gördünüz yoksa fırsatlardan mı?

Bazen sepete atılan ürünlerden de görülür, ama bu kulaklık indirimi günün fırsatları kısmında vardı mesela. İlk duyuran arkadaş öyle görmüş.

|
    |
  • Yarbay
    5069 Mesaj
    chuwi laptop gelmis stoga, Almanya dan kargolaniyor. Ultrabook isteyenler icin alinabilir.

https://www.amazon.com.tr/dp/B00OKAUFE2/ref=mp_s_a_1_1?dchild=1&keywords=chuwi&qid=1611186953&sr=8-1

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba dostlar kaliteli şapka fırsatı yakalayanlar paylaşırsa sevirinirim iyi geceler 😘
    |
    |
  • Yüzbaşı
    897 Mesaj

Arkadaşlar şu fotodaki led süslerinin ismi ne olarak geçiyor bilen var mıdır?

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/ad/a0/59/ada059de1280218b2275f666a46da1c8.png&t=0&width=480&text=1
  • Yüzbaşı
    560 Mesaj

|
    |
    Promayz00 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    948 Mesaj

Lav/Lava lambası.

|
    |
    Promayz00 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1082 Mesaj

Hocam bu ürünü üniversiteye giden. Standart bir öğrenciye alsak iş görür mü? Fiyat güzel görünüyor. Marka korkuttu beni sadece
    |
    |
    Peregrino kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    139 Mesaj

Sadece ödev yapacak ve ofis programları kullanacaksa olur. internette de sörf yapar.
    |
    |
    Umut Aşkın kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    897 Mesaj

Saolun hocam bunların internet sitelerinde genelde tek tip var farklı çeşitlerini bulabileceğim yer var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Promayz00 -- 21 Ocak 2021; 9:6:4 >
    |
    |
    hypnosis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1082 Mesaj

Dediğiniz gibi farklı bişey yok. Ancak ryzen işlemcili matebook denk gelse 4 civarına alıp onu vermek istiyorum.
    |
    |
    akenatons kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    139 Mesaj

Yani çok değil 1 yıl önce bu fiyatlara 1050 ti ekran kartlı oyun laptopu aldım. O zaman dolar 7.32 ydi. Şu anda dolar 7.40 ve bu paralara normalde kimsenin yüzüne bakmayacağı laptopları fırsat olarak paylaşır olduk.

Benim şahsi fikrimi soracak olursanız, garantisi devam eden 2. el temiz ve daha donanımlı bir laptop almanızı öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akenatons -- 21 Ocak 2021; 9:11:21 >
    |
    |
    Umut Aşkın kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1082 Mesaj

Tamam hocam çok teşekkürler
    |
    |
  • Er
    0 Mesaj

Ürün iadesinde aramex kargo şirketiyle evden alma seçeneği getirmişler.

Mng ile uğraşmaktan kurtarmışlar.

• Teğmen
    170 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Peregrino

chuwi laptop gelmis stoga, Almanya dan kargolaniyor. Ultrabook isteyenler icin alinabilir.

https://www.amazon.com.tr/dp/B00OKAUFE2/ref=mp_s_a_1_1?dchild=1&keywords=chuwi&qid=1611186953&sr=8-1

Klavyede Türkçe karakterler yok sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    2111 Mesaj

Üzgünüm ama yanlış hatırlıyorsunuz. Dolar geçtiğimiz sene bu dönemlerde 5,92 seviyesindeymiş. Paramız %24 devalüe olmuş zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freedom77 -- 21 Ocak 2021; 10:7:17 >
    |
    |
  • Er
    3 Mesaj

İki üç haftadır var ancak benim on beş yirmi gün önce talep oluşturup MNG ile gönderdiğim kargoyu almak için önceki gün aradılar. Kargo varmış, alınacak diyor ilgili kişi. Kargo yok, yanlış aradınız sanırım diyorum, talep oluşturmuşsunuz diyor. Dedim ne zaman oluşmuş. Tarihi söyleyince tesadüfen hatırladım, gerek yok dedim artık
    |
    |
    vpam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    139 Mesaj

Doğru söylüyorsunuz benim aklımda kur yanlış kalmış. Ama yine de laptop fiyatlarındaki x2 fiyat artışını açıklamıyor bu durum.
    |
    |
    freedom77 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    0 Mesaj

2 gün önce talep oluşturmuştum, bugün aradılar gün içerisinde alacağız dediler bana.
    |
    |
    kariyo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Ko Cuce
kripto para haberleri
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,078
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.