Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2226. sayfa)

5 sn
331.633
Cevap
8.114
Favori
72.874.422
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22242225222622272228
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Karton kutuyla geliyor. İçeriğinde; Mi Box S, HDMI kablo ve güç adaptörü var.

• Abi niye taksit yapmıyor 323 liralık ürün aldım hepsi Amazon satıcılı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • xentrix X kullanıcısına yanıt

Haber için teşekkürler hocam ihtiyaç vardı..  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YawuzS Y kullanıcısına yanıt

Bulaşmayın diyeceğim ama forumda bunun lobisi bile var 

Fırsat için teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iDoctor kullanıcısına yanıt
    Markete girip 2-3 TL lik alışveriş yapıp kart geçenlerden farkınız yok.
  • Weisanstein kullanıcısına yanıt

aynen bende gordum kara cumada daha para elıme gecmemıstı heryerde stok vardı o zaman tukendı hep

• BlackLead kullanıcısına yanıt

az sonra sıparıs verıcem umarım tekrar hatalı cıhaz yollamazlar

• iDoctor kullanıcısına yanıt

Bir de bu mantıksızlık öyle bir olağan kabul ediliyor ki, zan altındaki kişi de kendini aklamak için başka ürün de aldım diye açıklama yapıyor. Bunun zekâ ile ilgisi yok, kimsenin zekâsına hakaret etmeyeceğim. Bunun düşünceyi etkili ve verimli yönlendirememe ile ilgisi var. Her aklımıza gelenin altını doldurup ya da bazen buna bile zahmet etmeyip dile mi getiriyoruz? Eğer bunu yapan varsa, süzgeçten geçirmeyip, "Acaba saçmalıyor/yanılıyor olabilir miyim?" diye kendine sormayıp eyleme geçiyorsa gençlik dönemleri hariç olgun insanlarda şık durmuyor, kişinin kendisine hakaret etmesi gibi oluyor, yakışmıyor.

Bir ürün alıyorum. Bu ürünü Amazon'dan alıyorum. Para benim. Ürün Amazon'un. Amazon bana bir hak veriyor, o hakkı kullanıyorum. Alışveriş burada bitiyor. Amazon kendi iradesiyle, alıcı talep etmeden, muktedir olduğu ürünlere ilişkin bir hak veriyorsa diğerlerine söz hakkı düşmez. Düşünürsün, hatta eyleme geçer yazarsın. Ama ben kim oluyorum, bu konuda bana söz hakkı düşer mi diye kişinin kendisine sorması gerek.

Hep derim. İlkokul müfredatlarında mantık dersi olmalı.

• Arkadaşlar kod neydi ve kaça kaç yapıyordu? Bulamadım. Bir de bir hesaptan tekrar yararlanabiliyor muyuz? Teşekkürler şimdiden.

• lancebean L kullanıcısına yanıt

Sen kendi marketinde kart geçirmezsin. Market memnun, kart sahibi memnunken seni ne ilgilendirir?

Aynı coğrafyadayız, kendine yetecek kadar derdin vardır elbet. Yoksa dertsiz tasasız insan burada fırsat kovalamaz. O dertlere yansana sen?

Bir davranışı yapmaman için illâ en uç noktalarda bir davranış sergilemen gerekmez. İnsanın otokontrolü olur, kendisinden soğutmaz, çapına göre yorum yapar, kendine yakışanı yapar. İstediğimi yaparım diyen, standartları olmayan kişi ya eğitimsiz kültürsüz biridir ya da doğru ile yanlışı ayırt edemeyecek yaşta olan, önünde bunlar için zamanı olacak genç bir kardeşimizdir.

• Sensodyne Diş macunu yada Oral-B dış fırçası fırsatı yakalayan olursa haber vermesi rica olunur :))

Çapın belli oldu. Kendi çapında insanlarla, yani arkadaş çevrenle bu tarz konuşursan en azından kendini aşağılamamış olursun. Sana tavsiye, nazını çekmeyen/nazını çekmek zorunda olmayan ortamlarda bu kadar gevşeme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicholai Hel -- 22 Aralık 2020; 17:3:50 >
  • eneshatipoglu E kullanıcısına yanıt

Sepetinde taksit için uygun olmayan ürün olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi White Water -- 22 Aralık 2020; 17:4:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YawuzS

2 tane aldım hocam sağolasın. Fırsat konusunda tartişma yapmakda ne bileyim,susunda link paylaşalim

• 
Sayfa: önceki 22242225222622272228
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.