Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (744. sayfa)

10 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 83 Misafir (4 Mobil) - 84 Masaüstü9 Mobil1 iOS2 Android
5 sn
331.610
Cevap
8.113
Favori
72.868.000
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 742743744745746
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-0173FC748

Uygun fiyata aaa pil bulamiyorum. Gozune carpan olursa lutfen beni haberdar etsin
    Bimin pilleri. Alkaline ve iyi fiyat

• quote:

Orijinalden alıntı: Joyless Brain

Her 5 dakikada bir alarm kurmuştum, sepeti yenileyip fiyat güncellenmiş mi diye bakıyorum. Galiba şuan indirimler bitti ama ben yine bir ümitle yine sepeti yeniliyorum. Kendimi durduramıyorummmmm

Birde istediğim ürünler indirime girmedi, psikolojim bozuldu resmen.

Amazona tazminat davası açmaya karar verdim arkadaşlar. Yüklü miktar alabilirsem sizi de görürüm. İyi geceler

Ha bu arada, tam uykuya dalacakken yine sepeti yenileyip fiyatlara bakıp öyle yatıcam.
    Siz yattiginiza gore artik yeni indirime dusen urunleri alabiliriz. Iyi geceler

• Hımm leş gibi bir sözde indirim dönemi.

Çoğu paylaşılan linkte yerli sitelerde ya daha ucuz, ya da 5-10-15 tl gibi çok cüzi bir fiyat farkı var.

Sanırım bilerek yapıyorlar.

Özgün bir indirim bir elin parmaklarını geçmez sanırım.

Bu arada bu indirim döneminde bir şeyler daha öğrenmiş olduk forum içinde.

Forum gizli satıcı dolu

Adam bir markayı o kadar övüyor o kadar övüyor ki, sanırsın kendi firması.

Örnek mi?

Miele elektrikli süpürge ( Bu arada bizim elektrikli süpürge ihtiyacı kalmadı, çünkü yeğenler hız düğmesini kapatmış :))

Bir bu var, diğerleri çöp. Az kalsın ürünü alacaktım , düşün artık o kadar yönlendirme. :))

Örnek mi?

Düdüklü tencere

Fissler, vmf ikilisi. ( Fiyatları 900 tl den başlıyor, 1 düdklü tencere)

Forumda 1 samsung satışçısı vardı, onunla mücadele ettik, işini bitirdik forum yönetimi konuya el attı.) ( Samsungtan başka tv yok :))

Bunlarla uğraşamayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 24 Kasım 2018; 2:30:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Redd06

Decathlondan gp ultra alın en uygun ve en uzun sure kullanilanlar duracell de filan daha iyi performans aldim fiyatida daha uygun
    https://www.hepsiburada.com/gp-6-li-4-2-recyko-850-serisi-nimh-aaa-ince-kalem-boy-sarjli-pil-gp8-p-HBV00000A1PXD?magaza=DNPElektronik

Bunu aldim ustad. Birde vartanin 4lu aa pili 5 liraya dusmus, onuda ekledim.

Ses kayit cihazıni yogun kullanirim, aaa pillere bugune kadar 300 liradan fazla bayilmisimdir. Sarjli pil almak istedim ki pil masrafini asagi cekebileyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: vitriol23

ViewSonic VX3211-2K-MHD

https://www.hepsiburada.com/viewsonic-vx3211-2k-mhd-32-3ms-vga-hdmi-display-wqhd-ips-monitor-p-HBV000008GUEF?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar.pla.cevre&gclid=Cj0KCQiA_s7fBRDrARIsAGEvF8Tdcmiw_DG-k6vuR2qej5bEozquSteDxV9zCT9KXIA1Y8UJuA948LEaAjI-EALw_wcB > 1.749 TL

https://www.amazon.com.tr/Viewsonic-Vx3211-2K-Mhd-LED-IPS-Monit%C3%B6r/dp/B0746P6L45/ref=sr_1_4?s=computers&ie=UTF8&qid=1542739455&sr=1-4&keywords=2k > 1.574 TL

32' ve 2K olarak çok hoşuma gitti. HepsiBurada'da 23 Kasım'da kayda değer bir indirim olur mu acaba? Amazon'da şu an bile çok avantajlı gibi. Monitör özelliklerinden anlayanlar önerir mi?

Web tasarım ve normal tv olaylarında kullanmak istiyorum. Netflix vb. gibi.
    Amazonda şu an 1.439,09 lira
    Film izlemek için alınırmı bilemedim. Bluray BdRemux 1080p Filmler.

Oldukça uyguna geliyor.
    Siz karar verdiniz mi ?

• ps 4 prohttps://www.amazon.com.tr/Sony-PlayStation-Pro-Konsol-Siyah/dp/B07BGZMG58/ 2729 tl

Daha düşük fiyata bulunmuştu sanırım yine de koyayım kaçıran belki bu fiyattan alır.
  • m-99 M kullanıcısına yanıt
    Dikkat etsinler, kutusu açık ve kullanılmış yorumları var. Bence uzak durulmalı.
  • Yeri burası değil ama yinede paylaşayım.
    https://www.teknosa.com/dyson-ball-multifloor-elektrikli-supurge-p-115040907

DYSON BALL MULTİFLOOR ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE 1799 tl
    https://www.teknosa.com/supurgeler-c-104001?q=%3Arelevance%3Abrand%3ADYSON%3Aprice%3A1000-2500%2BTL%2Baras%25C4%25B1&text

DYSON V7 FLUFFY ŞARJLI KABLOSUZ SÜPÜRGE 2199
    https://www.teknosa.com/dyson-v7-fluffy-sarjli-kablosuz-supurge-p-115040929

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 24 Kasım 2018; 2:15:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: CallOfTheWild

Amazonda şu an 1.439,09 lira
    Film izlemek için alınırmı bilemedim. Bluray BdRemux 1080p Filmler.

Oldukça uyguna geliyor.
    Siz karar verdiniz mi ?

Alıntıları Göster
    Sadece film izlemek içinse TV alman daha iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vollkan59

Hımm leş gibi bir sözde indirim dönemi.

Çoğu paylaşılan linkte yerli sitelerde ya daha ucuz, ya da 5-10-15 tl gibi çok cüzi bir fiyat farkı var.

Sanırım bilerek yapıyorlar.

Özgün bir indirim bir elin parmaklarını geçmez sanırım.

Bu arada bu indirim döneminde bir şeyler daha öğrenmiş olduk forum içinde.

Forum gizli satıcı dolu

Adam bir markayı o kadar övüyor o kadar övüyor ki, sanırsın kendi firması.

Örnek mi?

Miele elektrikli süpürge ( Bu arada bizim elektrikli süpürge ihtiyacı kalmadı, çünkü yeğenler hız düğmesini kapatmış :))

Bir bu var, diğerleri çöp. Az kalsın ürünü alacaktım , düşün artık o kadar yönlendirme. :))

Örnek mi?

Düdüklü tencere

Fissler, vmf ikilisi. ( Fiyatları 900 tl den başlıyor, 1 düdklü tencere)

Forumda 1 samsung satışçısı vardı, onunla mücadele ettik, işini bitirdik forum yönetimi konuya el attı.) ( Samsungtan başka tv yok :))

Bunlarla uğraşamayacağım.
    Miele elbette övülür.

Almanya'da bir tanıdığınız varsa "sadece kaliteli elektrik süpürgesi alacağım " dediğiniz anda "Miele" diyeceklerine şahit olabilirsiniz.

• vollkan59 kullanıcısına yanıt
    Kimsenin günahına girmeyim ama ordaki kullanıcı yorumları aynı kişi tarafından siteyi kasten karalamak amaçlı yazılmış gibi duruyor. Amazonun kullanılmış mal satacagına pek ihtimal vermiyorum satıcı başkası da değil.. AMA yorumu yazan başka bir yerde satıcı olabilir

• amazon da mi tirt cikti?

Banka kartıyla ödeme bile almıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrCaner

Var mı bu ürünü alan kullanan ?

Alıntıları Göster
    Bana mı öyle denk geldi bilmiyorum ama 1 yılı doldurmadan bozuldu bendeki.
  • MrCaner kullanıcısına yanıt
    Hocam Kullandım Ben Aynı Modeli Vatan Pc den 170 TL almıştım İade ettim , Başlıklar hiç kullanışlı değil makina çok kaliteli ama sakal kesme inceltme Babyliss E836 gibi rahat olamadım .

Üstte link verdim hiç düşünmeden alın derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crowley45

Bana mı öyle denk geldi bilmiyorum ama 1 yılı doldurmadan bozuldu bendeki.

Alıntıları Göster
    Bozuldu derken noldu hocam
  • 
Sayfa: önceki 742743744745746
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.