Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (693. sayfa)

5 sn
332.729
Cevap
8.123
Favori
73.095.486
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1594 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 691692693694695
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: projist

provizyona bak

Alıntıları Göster
    Orda da bişey yok hocam,zaten 5 e doğru para yatırdım gece lazım olur diye bi baktım limit yok,yaptığım alışveriş 100-200 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fastforyou

Arkadaşlar yeri burası değil ama garanti bankası kart limitim uçmuş alışveriş yapmadıgım halde ve banka yarım saattir cvp vermiyor bu saate,varsa kullanan bi limitini kontrol edebilirmi?
    Bi sıkıntı yok hocam
  • Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: IntoTheStorm

Bi sıkıntı yok hocam

Alıntıları Göster
    Şüpeli işlemde yok,yapmadıgım bi alışveriş vs,ama 40 dk oldu hala diğer müşterilere yardımcı olmaktadır diyor,dükkanımı kapadılar naptılar :)

• Arkadaşlar sadece link atabilirsek yanına fiyat yazarak herkes için çok makbule geçer inanın :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oldboy86

şöyle hararetli bir tartışma çıksa da vakit geçirsek, yaprak kıpıldamıyor amazonda.
    amazon amazon dediniz balon çıktı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Garanti bankasında limitle ilgili bi sıkıntı varmış bundan kaynaklı coğu müşteride aradıgı için uzun süre bekletmiş,cvp veren arkadaşlara teşekkür ediyorum.

• Çok teşekkür ederim.
  • amazon cuma gelmeden en az 20 trilyonluk satış yapmıştır n11 ve hepsiburadaya darbeyi yarın vuracak gibi
  • Sennheiser CX 300-II Kulakiçi Silikonlu Kulaklık, Siyahhttps://www.amazon.com.tr/dp/B001EZYMF4/ref=cm_sw_r_cp_apa_9d09Bb903WMPP

129 lira

Kullanan varsa nasıldır söyleyebilir mi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • nasiledekkinasilola kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, almadan önce mağaza ile iletişime geçin yine de, xiaomi türkiyenin satış mağazası diyorlar orası için ama ürünleri geç gönderdiğini de söylüyorlar.
  • yasamayürütmeyargı kullanıcısına yanıt
    Yalıtımı iyi bass ağırlıklı birazcık. Ben satın aldım kulaklık ihtiyacım olduğu için.
  • Shiftlenbik kullanıcısına yanıt
    Hocam bunun aynısı ama bozulmayanı var mı? Çünkü ben başka bulamadım bu kadar yüksek ses veren kulaklık.

• Bugün amazona tr ye olan bir geri iadem için mng kargoya gittim işlemimi yapan arkadaşla sohbet ederken amazon tr den çok ürün ulaştırdığınız oluyor mu dedim. Geçenlerde aynı isme ait 5 tane iphone 6 geldi dedi sonrasında amazon bizi arayarak iphone ları bu kişiye ulaştırmamamız için bizden ricada bulundu bizde ürünleri amazona geri kargoladık dedi. Böylelerini umarım amazon kara liste gibi birşeye ekler yoksa bu tiplerin adam olacağı falan yok. Muhtemelen buralarda pusuya yatmıştır yine.
  • Matthew Murdock kullanıcısına yanıt
    bozulmayan derken anlayamadım. CX 1.00 desibel olarak daha yüksek seviyede gösteriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: w0idstuff

Ps4 pro 2800den dahada düşmez heralde bilgisi olan?
    Açılmış kutu gönderiyorlar tarzı yorumlar vardı dikkat et derim.
  • 
Sayfa: önceki 691692693694695
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.