Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (638. sayfa)

12 Kayıtlı Üye (6 Mobil) ve 101 Misafir (4 Mobil) - 103 Masaüstü10 Mobil2 iOS4 Android
5 sn
331.723
Cevap
8.115
Favori
72.894.046
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 636637638639640
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Amaç zaten alışveriş yapma. Hesabını bil. Taksit var diye millet bol keseden harcıyor sonra kartları ödeyemiyor milyonlarca kişi icralık oluyor.

3 taksit çok bile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bmözdemir16

Bitmiş hemen :)
    şuan stokta var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Reaver

iphone 6s 32 gb gold 2432 tl

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07CL5H4W5/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

2431 tl şuan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dünden beri indirim haberi ne gördüm sitede nede burada paylaşan oldu, adamlar indirimleri beklemeye mi aldılar / reklam kısmımıydı gördüğümüz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ALPEREN A. A kullanıcısına yanıt
    maks 3 taksit görünürken tek çekim yapıp enpara üzerinden taksiti 5-6 yapabilir miyiz acaba ?
  • ceh.meh C kullanıcısına yanıt
    Surekli kullanilan urunlerin fiyati dustukce ihtiyacim olmasa da aliyorum. Bunun faydasini cok da gormjslugum vardir. Dolar 7 tlyi buldugu zamanlarda bir kablo yaklasik 90 liraya satilmaya baslanmisti( kaliteli olanlardan bahsediyorum) elimdekileri kullaninca uzun vadede karli ciktim.

Ama bu davranis tuketim cilginligina da donusmemeli.

• ceh.meh C kullanıcısına yanıt
    Valla bende sorun yok ama dediğiniz gibi batık adam çok memlekette. Aslında kredi kartı limitleri gelire göre düşürülmeli. Taksitten çok o daha tehlikeli.
  • designr kullanıcısına yanıt
    78 liraya ayakkabı aldıydım enparada 6 taksit görünüyordu.

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BakimsizTarzan -- 21 Kasım 2018; 15:4:34 >
  • Herkes şunu aldım bunu aldım diyor ama paylaşım yok.

Kendilerini tatmin etmeye çalışıyorlar sanırım :)

Ben aldigim ürünü paylasayim bari.

Duracell hızlı şarj aleti +4 adet dolma pil: 44,90 TL.

https://www.amazon.com.tr/gp/aw/d/B07BFDVNSJ/ref=oh_aui_i_sh_pre_o0_img?ie=UTF8&psc=1

• quote:

Orijinalden alıntı: 7nbitirdin

quote:

Orijinalden alıntı: Dark Reaver

iphone 6s 32 gb gold 2432 tl

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07CL5H4W5/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

2431 tl şuan

Alıntıları Göster
    Eyvallah iki tane aldım

• BakimsizTarzan B kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • Arkadaşlar biraz önce Apple iPhone 6S, 32 GB, Altın (Apple Türkiye Garantili)

Satıcı: Amazon Turkey Perakende Hizmetleri Limited Şirketi 2.431,25 TL den aldım. şimdi bu tel. aldık ama sizce iyi mi oldu? Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]
  • hEro_ kullanıcısına yanıt
    Mümkün olan en az parçalı ve detay seviyesi az kitlerden başlamak daha iyi olur. bir de 72 ölçek gibi küçük ölçekler yerine tanklarda 48 veya 35, uçaklarda 48 ölçek tercih edilebilir.

küçük ölçek sorun değil derseniz oyuncakçılarda bulunan 72 ölçek kitlerle de alıştırmalar yapılabilir.

32 ölçek, 24 ölçek gibi devasa ölçekler ya da çok pahalı kitlerle başlamak tavsiye edilmez genelde.
  • 6 serisi bence eskidi artık ya. Onun yerine Android tarafında daha üstün telefonlar mevcut.
  • Beyler tv box var mı hiç gözüne çarpan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: slherbay

Arkadaşlar biraz önce Apple iPhone 6S, 32 GB, Altın (Apple Türkiye Garantili)

Satıcı: Amazon Turkey Perakende Hizmetleri Limited Şirketi 2.431,25 TL den aldım. şimdi bu tel. aldık ama sizce iyi mi oldu? Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

zaten bu fiyatlarda değilmi bu ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• nc.nc N kullanıcısına yanıt
    geçen yıl migrostan 5 tl ye almıştım :)
  • Shadow Fox kullanıcısına yanıt
    Valla ben de o fiyatlarda olduğunu biliyordum ama millet kapış kapış aldı bitirdi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadow Fox

quote:

Orijinalden alıntı: slherbay

Arkadaşlar biraz önce Apple iPhone 6S, 32 GB, Altın (Apple Türkiye Garantili)

Satıcı: Amazon Turkey Perakende Hizmetleri Limited Şirketi 2.431,25 TL den aldım. şimdi bu tel. aldık ama sizce iyi mi oldu?

zaten bu fiyatlarda değilmi bu ?

Alıntıları Göster
    ₺2.899,00 · Trendyol
    ₺2.899,00 · Gittigidiyor
    ₺2.850,08 · n11.com
    ₺2.899,00 · trendyol.com
    ₺2.968,00 · Hepsiburada
    ₺2.989,99 · İstanbul Bilişim
    ₺2.989,90 · yukko.com
    ₺3.199,00 · Teknosa

diğer firma fiyatları

• quote:

Orijinalden alıntı: iqwert

geçen yıl migrostan 5 tl ye almıştım :)
    5 TL ye 1 tane Duracell pil bile alamazken "Sarj aleti + 4 adet pil" i nasıl 5 TL ye aldığınızı sorabilir miyim? :)
  • 
Sayfa: önceki 636637638639640
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.