Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (414. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 103 Misafir (2 Mobil) - 105 Masaüstü6 Mobil3 iOS
5 sn
331.722
Cevap
8.115
Favori
72.893.122
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 412413414415416
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bugün itibariyle konu/hesap devri tamamlanacak ve bugün itibariyle aktif olarak hesap/konu yönetimine ben sahip olacağım.

Şu zamana kadar yaşanmış sorunlar için, sorumlu kişi veya kişiler adına, ben özür dilerim.

Bundan sonra sorun/sıkıntı yaşanmaması adına elimden geleni yapacağımdan ve tüm imkanlarımı/imkanlarımızı kullanacağımızdan şüpheniz olmasın.

İyi günler dileriz.
  • rfve kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederiz.

Elimizden gelenin fazlasını yapacağımızdan ve buna her zaman gayret göstereceğimizden şüpheniz olmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amazon Türkiye Destek

Teşekkür ederiz.

Elimizden gelenin fazlasını yapacağımızdan ve buna her zaman gayret göstereceğimizden şüpheniz olmasın.
    ücret iadelerinde yaşanan sıkıntı ne zaman giderilecek? 2 haftadır param yatmadı.. Hediye çeki de iade edilmedi
  • Amazon Türkiye Destek kullanıcısına yanıt
    MühendisMurat strikes back?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: w4rLord

MühendisMurat strikes back?
    murat'mı, michael mi 2 gün sonra anlaşılır hatta bizzat ben söyleyebilirim size...
  • dekareme kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

İlgili departmanımız konu üstünde çalışmaktadır, en kısa zamanda çözüme kavuşturulacaktır, içiniz rahat olsun.
  • w4rLord kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

MühendisMurat konusuyla bir bağım/bağlantım bulunmamaktadır, bilginize.
  • extinct kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Henüz Türkiye operasyonumuzun yeni olması sebebiyle maalesef bazı aksaklıklar, istenmeyen durumlar meydana gelebiliyor.

Sizlere layık olabilmek adına her geçen gün kendimizi değiştirmeye/geliştirmeye gayret gösteriyoruz.

İyi günler dileriz.
  • Asıl(Gerçek) açılışınızı ne zaman yapacaksınız?
  • Amazon çökmüş konuya

Ben size robot mesajları şimdiden söyleyeyim.

Efendim sizi takibe alıyorum konu ile bizzat kendim ilgileneceğim. Sizin aramanıza yazmanıza gerek yok ben sizi arayacam.

Efendim özür dileriz ama yapacak birşey yok. Beklemek zorundasınız.

Yetkili birimlere konuyu aktarıyorum dönüş yapılacak.

Biz piyasaya yeni girdik de idare edin artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amazon Türkiye Destek

Merhaba,

Henüz Türkiye operasyonumuzun yeni olması sebebiyle maalesef bazı aksaklıklar, istenmeyen durumlar meydana gelebiliyor.

Sizlere layık olabilmek adına her geçen gün kendimizi değiştirmeye/geliştirmeye gayret gösteriyoruz.

İyi günler dileriz.
    Sen şimdi gerçekten direk Amazon'un çalışanı mısın ?
    Yunan mısın ? Bu Türk düşmanlığının sebebi nedir ?

Ve forumda hiç mi Türk kalmadı ki, bu edepsize kimse laf etmemiş.
  • Black friday indirimleri olacakmı ?

Hangi bahane senin Türk ırkına aşağılayacı söz etmene hakkı vermektedir ? Firmalar düzgün çalışmıyor diye sen kimsin ki benim ırkıma laf edeceksin ? Klavye erkekliğide yapmıyorum. Özelden adresimi telefonumu herşeyimi vereyim. Senin gibilerden hayatım boyunca korkamadım korkmamda. Gerekli yerlere şikayet edildi.
  • yalnız eğer anonim aş ile aynı kişi değillerse anonim iyi paraya kitlemiştir bunlara hesabı koca amazon hesap almak için iyi para bayılmıştır adam fazla efor sarfetmeden köşe oldu desenize bende diyordum niye herkes ilk başlarda amazon ana konusu açmaya çalışıyordu meğer bu günler içinmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: extinct

Bu mesaj silindi.
    ozaman firma bazlı konuşacaksın topyekün bir ırkı suçlamayacaksın. tek başına yada arkadaşların ile konuştuğun konu ayrı burada herkesin görebileceği yerde konuştuğun sözler ayrıdır. tabiki ülkemizdeki firmalarda sıkıntı sorunda yaşadık hakkından fazlasını verdiği zamanlarda oldu.

amazonun com ve de sitelerindne alışveirşim oldu ama iade prosedürüm hiç olmadı ufak tefek şeyler aldığım için ama com.tr den hali ile daha hızlı ve türkiye garantili olması dolayısı ile çokça alışveriş yaptık değişim yada alternatif çözüm üretmiyorlar sorun olduğunda tek çözüm iade oluyor. iyide bne ürün iadesi değil ürünün doğru gelmesini yada tam gelmesini istiyorum. faturada yazan ile bana gelen ürün arasında fark var ama müşteri hizmetleri bana çözüm olarak iade prosedürünü gösteriyor, tabiki sıkıntıda bende iade etmeyi biliyorum ama ben iadeden ziyada aldığım ürünün gelmesini istiyorum.

• Black friday de yer yerinden oynayacak mı? Sönük geçecekse n11 in 11.11 kampanyasında ne alacaksak alalım. Black friday le ilgili ayrıntılı bilgi verir misiniz?

• 
Sayfa: önceki 412413414415416
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.