Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (412. sayfa)

5 sn
331.686
Cevap
8.115
Favori
72.886.520
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Değişmesi lazım başlıktan.on kadar şey aldık ne kupon ne puan sıfır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mi max 2. İlkin buyuk gelebilir. Ama inan bana normal. Essek kadar batarya ve ekranla bambaska

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

bikaç gün önce 80 di

Alıntıları Göster
    Almadım çok pişmanım harbiden 80 TL idi nasıl 20 TL zam gelir anlamadım
  • mtax kullanıcısına yanıt
    Canli destekle konusabildim teknik sikinti olabilir dedi ve sadece para iadesi yapiyorlarmis.yeni kontrolcu alcak olsam dezavantajli olucam sikinti oldu biraz 2 yil dolmadan para iadesi yapicam artik.

• quote:

Orijinalden alıntı: okko

Almadım çok pişmanım harbiden 80 TL idi nasıl 20 TL zam gelir anlamadım

Alıntıları Göster
    HB de 89 tl idi orasıda 109.91 tl yapmış
  • Lg v30 plus Telefon hızla ucuzluyor

2.564 tl

LG V30 Plus, 128 GB, Siyah (LG Türkiye Garantili)https://www.amazon.com.tr/dp/B07DQTRBB1/ref=cm_sw_r_cp_apa_-EYZBbGEJ02EM

• Amazon.de turkce ilk acildiginda tum kullanicilara yanlis hatirlamiyorsam 50/10€, sonra Kurban bayraminda yine 50/10€ ve yine yilbasindan once 50/10€ cekler dagitmisti. Daha dogrusu kupon kodu vermisti. İsteyen herkes kupon kodlarini tanimlayarak alisverislerini indirimli olarak yapmislardi. Bunlara ilaveten 49€ uzerindeki tum siparisleri ucretsiz olarak kargolamaktaydi.

Simdi sana soyluyorum ey Amazon.tr!

Boyle selamsiz sabahsiz piyasaya girilir mi? İnsan bi "Hey millet, ben geldim. Gelirken de elim bos gelmedim" demez mi?

Ama nerde?!

Olmadi, senin gibi dunya markasina hic yakismadi!

Butun bunlarin uzerine Turkiye'de yaptigin acemilikler, piyasaya hazirliksiz girmen ve organizasyon eksikliginden kaynaklanan sorunlar pek cok musteriyi uzdu hatta bazilarini canindan bezdirdi.

Bir an once hatalarini gor ve aklini basina topla!

Yoksa bu piyasa, bu millet ne dunya markalarini gordu ama hepsini de gomdu!

Umarim senin sonun onlar gibi olmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• mersin123 kullanıcısına yanıt
    Süprizleri black fridaye saklıyor olabilirler.

• Bence amazon Tr , 11/11 den bir kaç gün önce güzel indirimler yapıp milletin kartlarını boşaltmalı 11/11'e harcayacak para bırakmamalı :)
  • Kampec kullanıcısına yanıt
    Alt tarafı bir kulaklık ne kadar ve nasıl acil olabilir ki ? saçmalık. Soruyu soran arkadaş güzel tiye almış. 2 dk arayarak bulunabilecek eften püften şeyleri burda sormanın alemi var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Escapetolife

Bence amazon Tr , 11/11 den bir kaç gün önce güzel indirimler yapıp milletin kartlarını boşaltmalı 11/11'e harcayacak para bırakmamalı :)
    sitede bir halt yok ki neyi indirecek
  • Son sayfada fırsata dair hiç bir şey yok muhabbet etme konuları konu dışı bölümde arkadaşlar

• Bence hepimiz amazona mail atalım fiyatları düşürün sizden alalım diye lütfen destek verin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrrobot21 -- 24 Ekim 2018; 8:0:29 >
  • Ne zamandır konuya girmiyordum boş muhabbetten

Dedim gireyim belki değişmiştir , hala boş muhabbet var.

Yav arkadaş muhabbet edecekseniz konu dışına gitsenize veya amazon konu dışı açalım orada yazın ya
  • sürekli boş muhabbetten dem vuranlar bir iki fırsat linki atsın da biz de faydalanalım. balık forumları da böyle. balık olmayınca insanlar muhabbete sarıyor, illa biri çıkıyor boş muhabbet yapmayın balık raporu yazın diyor. olsa yazacak insanlar, olmayınca ne yapsın.
  • amazondan birşey almamaya çalışın.. sistemlerinde sorun var... iade yapma konusunda sıkıntı yaşıyorlar.. paraları iade edemiyorlar bi türlü, hediye çekleri de öyle.. ağrısız başını ağrıtmak isteyen maceraya atılabilir..

en az bikaç ay hiç bulaşmamak lazım bunlara
  • Kitap fiyatları çoğu yere göre daha ucuz. İlk amazon Türkiye sparişim kitaplar oldu.

Haydı bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dekareme

amazondan birşey almamaya çalışın.. sistemlerinde sorun var... iade yapma konusunda sıkıntı yaşıyorlar.. paraları iade edemiyorlar bi türlü, hediye çekleri de öyle.. ağrısız başını ağrıtmak isteyen maceraya atılabilir..

en az bikaç ay hiç bulaşmamak lazım bunlara
    Evet ayın 8'inden beri iade alamadım birkaç gün bekleyin dendi 2 hafta geçti üzerinden hala bekleyin diyorlar
  • 
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.