Şimdi Ara

Amazon TR stok kontrol botu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
2.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Programa linkleri ALT ALTA ekleyip belirlediğiniz saniyeyi seçip başlatıyosunuz. Her linkin yanında "stokta yok" yazısı çıkar stoğa girdiği anda o yok yazısı var a dönüşür ve windows üzerinden size bildirim verir. Bildirime tıkladığınızda linki açar. Basit bi program.

"STOKTA VAR OLAN ÜRÜNÜ EKLERSENİZ BİLDİRİM VERMEZ"

İçerisinde source kodu mevcut, çok denemedim programı ama işe yarıyor gibiydi. Captchaya anti botting e takılabilir api ile olmadığı için. Yine de kullananlar umarım faydasını görürler. Diğer amazon sitelerinde denemedim, kodun sahibi değilim. Az bişey uğraşma ile istediğiniz özellikleri eklersiniz diye düşünüyorum. Olmazsa da denemekten zarar gelmez sayfa yenilemekten daha mantıklı gibi.

https://drive.google.com/file/d/19FvNcm_AunaV3haAHsEs0cf3OZw8T2IS/view?usp=sharing

• eyvallah sağolasın

• Çalıştırabilen var mı? Exe dosyasında ekran boş kalıyor. index.html de de linkler eklendiğinde de bir işlem yapmıyor.

@TheBrandy @TSuNaMi_

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apollonx -- 4 Mart 2021; 18:41:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: apollonx

Çalıştırabilen var mı? Exe dosyasında ekran boş kalıyor. index.html de de linkler eklendiğinde de bir işlem yapmıyor.

@TheBrandy @TSuNaMi_

henüz bakmadım.

• apollonx kullanıcısına yanıt

Linkleri exe deki panoya kopyalacaksınız. 10 tane link kopyalabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: :S

Linkleri exe deki panoya kopyalacaksınız. 10 tane link kopyalabilirsiniz.

Bende o pano bomboş geliyor. 10 tane ise zaten yetersiz. wishlist f5 lemek gibi bişey bu sanırım.

Botları geçmek çok zor.

• 10dan fazla link ekleniyor ama sayfa aşağı çekilmiyor. linklerin giirildiği alanı aşağı doğru uzatma yada çekilmesine izin verme gibi şansınız var mı?

• Otomatik satınalma botu olsa daha iyi olurdu.
  • arkadaşlar arkadaşın dediğinden daha gelişmiş bir bot var elimde ;listenize eklediğiniz ürünler istediğiniz fiyatta istediğiniz satıcıda stoğa girdiğinde otomatik alım yapıyo full auto captcha yakalanma riski sıfır detayları öğrenmek isteyenler mehmetbakiii@gmail.com adresine mail atabilirler botu kendim yazdım 500 tl ye satıyorum.

• gerek yok bu sayfayı takipleyin yeter.

twitter.com
    GPU Stock 🌎 (@gpustocks) | Twitter
    https://twitter.com/gpustocks
  • magdurunili M kullanıcısına yanıt

Hocam selamın aleyküm. Bot güncel fiyatı nedir acaba? birde lifetime lisans ile mi veriyorsunuz acaba

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.