Şimdi Ara

Amazon TR alışveriş sorunu.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iyi forumlar. Amazon ike alışveriş yaparken sıkıntı yaşamaktayım. Amazon, yurtiçinde kullandığımız 3D güvenlik sistemini kullanmadığı için ödeme yapamıyorum. Bankanın mh ile görüştüğümde 3D ödeme sisteminin kapatılamayacağı bilgisini alıyorum. 3 farklı kart (Mastercard, Visa, Maestro) denedim sonuç hala aynı. Nasıl alışveriş yapabilirim?

(Yöneticilerden ricam, eğer konu yanlış yerde ise silme yerine taşıma yapmalarıdır. Zira bu sorun ben dahil birçok kişinin başına gelecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ininal sanal kart oluştur, bkm ekspress ile bu karta para gönder ya da ing atm sinden yatırabilirsin. ben sorunsuz yapıyorum alışveriş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu amazonun ayıbıdır senin değil, bankayı araya sokma direkt amazona yaz bunu

• Eğer alışverişiniz sorunsuz olarak yapılıyor ise hemen şimdi sipariş geçeceğim. Teşekkürler bilginiz için.

• Amazon ile görüştüğümde sistemlerinin henüz yeni olduğunu, ödeme sistemleri konusunda bir düzenleme yapılacağı bilgisini alıyorum. Ne zaman yapılır kimse bilmiyor. Sağolun bilgi için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karbonbazliorganizma -- 3 Ekim 2018; 10:24:54 >
  • O kart için başvuru yapmam gerekecek. Ne zamandır almayı planlıyordum zaten. Sağolun bilgi için.

• THY çağrı merkezinden alınan biletler de de 3d istenmiyor. Lakin bazı bankalar artık ona bile 3d getirmişler. Yani bankaların bi çıkarı var sanırım bu işten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.