Şimdi Ara

AMAZON Sıcak Fırsatlar [EFSANENİN EFSANESİ] (506. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.867
Cevap
283
Favori
503.878
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 504505506507508
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok hocam kullanmadım. Fakat süper indirim vardı. Bayağı alındı buradan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar bilgisayar için koltuk ihtiyacım var bütçe 50 euro civarı sanmıyorum ama şansımızı deneyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nfsworld

quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

quote:

quote:

arkadaslar oyun icin ses kartina bakiyorum.1000 tl ye kadar butcem var.ama hangisi iyidir bilemedim.yardımcı olurmusunuz?

Hocam bence ses kartına o kadar para vermeyin, cloud 2 tarzı iyi bir dahili ses kartlı kulaklık ile gayet iyi oyun deneyimi yağayabilirsiniz.

cloud 2 var zatende upgrade edeyim diyordum .gerek yokmu yani?

Açıkçası o kadar fazla değişiklik olacağını sanmam,bende sound blaster z var,birde razer kraken var 3.5mm jacklı olarak, onun dısında g35 ve g930

Krakenı bazen anakartın ses kartında bazen sound blaster z ile kullandım, tabi biraz fark var ama çok fazla değil.Yinede 70 dolar cıvarı bu ürünü bulursanız indirim zamanlarında alabilirsiniz, ama 1 milyar gibi meblalarda daha profesyonel şeyler vardır.

Mesela

https://www.amazon.com/Line-6-POD-Studio-UX2/dp/B001EKECC2

Bu tarz daha profesyonel ses kartları var,ben twitch yayıncılarında gormustum, ama bunlar hakkında pek bilgim yok malesef.

Linke tıklandığında

çıkan sayfa

https://www.amazon.com/Line-6-POD-Studio-UX2/dp/B001EKECC2?ie=UTF8&language=tr_TR

Kime hizme tediyoruz?

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
  • quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaslar oyun icin ses kartina bakiyorum.1000 tl ye kadar butcem var.ama hangisi iyidir bilemedim.yardımcı olurmusunuz?

Hocam bence ses kartına o kadar para vermeyin, cloud 2 tarzı iyi bir dahili ses kartlı kulaklık ile gayet iyi oyun deneyimi yağayabilirsiniz.

Açıkçası o kadar fazla değişiklik olacağını sanmam,bende sound blaster z var,birde razer kraken var 3.5mm jacklı olarak, onun dısında g35 ve g930

Krakenı bazen anakartın ses kartında bazen sound blaster z ile kullandım, tabi biraz fark var ama çok fazla değil.Yinede 70 dolar cıvarı bu ürünü bulursanız indirim zamanlarında alabilirsiniz, ama 1 milyar gibi meblalarda daha profesyonel şeyler vardır.

Mesela

https://www.amazon.com/Line-6-POD-Studio-UX2/dp/B001EKECC2

Bu tarz daha profesyonel ses kartları var,ben twitch yayıncılarında gormustum, ama bunlar hakkında pek bilgim yok malesef.

hocam bence sizin kulakta sorun var.
    Anakart oılarak en baba ses kartlılardan birisi var ki maximus vııı extrenme olur kendileri. Anakart ses jackı ile sound blaster Z kartı arasında g633 ve razer kraken pro ile yaptuığım denemelerde son ses seviyesinde %40 civarı bir artış var ve bozulma oranları özellikler g633de son seste bile çok başarılı ses kartının ...

Ses kartı kesinlikle bir sistemin olmazsa olmazı.

Z906 ses sistemimi de hem anakart ses kartı hem soundblaster z ve zx ile test ettim fark muazzam ..

• quote:

quote:

quote:

quote:

Mesela amazon.com/Line-6-POD-Studio-UX2/dp/B001EKECC2

Alıntıları Göster
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatih_ata -- 24 Temmuz 2017; 22:19:53 >

• Arkadaşlar merhaba, şimdi amazon de'de 700 euro olan bir ürün alıyorum gümrük vergisi dahil mi acaba bu fiyata=?

Ayrıca bankadan kur farkından dolayı fazla çekim olmaması için hangi saatlerde satın alım yapılması daha makul oluyor? Teşekkürler cevap için.
  • sangokudbgt kullanıcısına yanıt
    Ürün son ödeme sayfasında ne kadar yazıosa ücret cebinden total çıkacak olan mebla odur.
    mesai saatlerinde enpara kullanarak en uygun ödemeyi yaparsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih_ata

Ürün son ödeme sayfasında ne kadar yazıosa ücret cebinden total çıkacak olan mebla odur.
    mesai saatlerinde enpara kullanarak en uygun ödemeyi yaparsın.

Ödeme yöntemi olarak euro seçmem icap eder değil mi? Sanırım amazon.com içinde dolar seçmek en mantıklısı.
  • Konuda link paylaşımı olacaksa DonanımHaberin ref gömme sorunu düzeltilene kadar code içinde paylaşılabilir , böylece copy/paste ile refsiz olarak linke ulaşabiliriz Şu şekilde:
    www.amazon.de
  • Yeni mekan burasımı iyiymiş. Biraz çeki düzen verilince eskisini aratmaz.
  • oo mekan ferahmış h.olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: nirvanha

quote:

quote:

quote:

quote:

Mesela

amazon.com/Line-6-POD-Studio-UX2/dp/B001EKECC2

Linke tıklandığında

çıkan sayfa
    www.amazon.com/Line-6-POD-Studio-UX2/dp/B001EKECC2?ie=UTF8&language=tr_TR&tag=donanimhaber-21

Kime hizme tediyoruz?

sence ?
    keşke güzelce yanlışlıkla link paylaşmışsın deseydin ben de düzeltseydim.
    şimdi ortalık senin alıntıladığın linkle dolu olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nfsworld -- 24 Temmuz 2017; 23:0:14 >

• Arkadaşlar bi ürün aldım., 4 gündür kargolanmasını bekliyordum., neyse sonra amazon ürünü kargoya verdi., bu gün baktım paketiniz nakliye sırasında kayboldu (Sorry, your package was lost in transit. Please contact for the next steps.) yazıyor.! Sayfada dediği gibi sonraki aşamaya tıklayıp ürünün tekrardan gönderilmesini istiyeceğim fakat seçenekler arasında böyle bir seçenek yok., Seçeneklerin hepsi sanki ürün gelmiş de beğenmemişim gibi yada sanki ürün hasarlı ulaşmış gibi hiç alakasız seçenekler var., ne yapacağımı bilemedim arkadaşlar..?

ekran resimleri:

• Abi başka forum mu yok yanlış yapıldıysa size tepkinize kitle halinde forumu terkederek gösterin ve yasal işlem başlatın ama şunu iyi biliyorum bizim insanımızda başkası kazansın yok çıldırırlar bu şeffaf bi şekilde söylenseydi bile içine oturacak çok insan var. Söylediğim gibi genenl olarak forum memnuniyet oranı düşük bence başka yer bakın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: forzaGilles

Arkadaşlar bi ürün aldım., 4 gündür kargolanmasını bekliyordum., neyse sonra amazon ürünü kargoya verdi., bu gün baktım paketiniz nakliye sırasında kayboldu (Sorry, your package was lost in transit. Please contact for the next steps.) yazıyor.! Sayfada dediği gibi sonraki aşamaya tıklayıp ürünün tekrardan gönderilmesini istiyeceğim fakat seçenekler arasında böyle bir seçenek yok., Seçeneklerin hepsi sanki ürün gelmiş de beğenmemişim gibi yada sanki ürün hasarlı ulaşmış gibi hiç alakasız seçenekler var., ne yapacağımı bilemedim arkadaşlar..?

ekran resimleri:

Dostum merhaba,

Canlı yardımdan destek alabilirsin.

Benzer şekilde olan ürünüm vardı, sıvı kireç çözücü. Bende de aynı uyarı çıktı. %90 ihtimalle kargonun taşıması yasaklı ürünler listesinde , o yüzden kargo iade ediliyor.

Biraz şans işi diyebilirim. Benzeri durum 2 defa başıma geldi.

2 günde ürünün kaybolması ve tespit edilmesi mantık sınırları açısından normal değil.

Müşteri hizmetlerine bağlanabilirsen sana yardımcı olurlar.

• Rez..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam Yine kandirilmak istemiyoruz.Kazancin felan yok dimi

• AlmostFly kullanıcısına yanıt
    merhabalar aynı ankeri amazon almanya'dan 40euroya free shippingle aldım. 1 adet daha alıcam şimdi sizin söylediğiniz fiyatı görünce aklıma bir şey takıldı, yanına bir adet çizim kalemi eklersem onun kargosu için aynı ücret mi alıyorlar bir bilginiz var mı ?
  • devyedzoko kullanıcısına yanıt
    Hocam 49euro üzerine ücretsiz kargo var. Yani kalem eklediğinizde 49 euroya gelirse ücretsiz kargo olarak iki ürününüz de gelir.

Ancak bana amerika fiyatı daha mantıklı geldi

• 
Sayfa: önceki 504505506507508
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.