Şimdi Ara

Amazon Saatler (315. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.462
Cevap
427
Favori
644.893
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 313314315316317
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pardon görünce direkt n11 deki saatlere dalmışım dikkatli okumamışım
  • Weightless kullanıcısına yanıt
    Estagfurullah paylastiginiz icin tesekkur ederiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metehan_bera

biz kayınçoya buna çok benzeyen Fossil 4487 yi 371 Tl ye aldık gittgidiyor.com dan. Aynı satıcının tekrar satışı var. Bu sefer BKM kampanyası da var. 25 TL daha düşecek.

fossil

ben de çok araştırdım. hatta bu satıcıdan almaya karar verdiğimde 2 gün kalmıştı doğum gününe.. ve doğum günü geldi kargomuz. Webte daha ucuzu vardı , 2 -3 günümü harcayıp stok ve şikayet durumunu inceledim. Ben tavsiye ederim ama mutlaka stok sorunuz satıcılara...

amazondaki ile aynı fiyata geliyor nerdeyse...

Hocam bu saat 69 dolara kadar düşmüş, ara ara da 80 dolar civarına düşüyor. bende 10 dolar çek + 5 dolar mobil indirim var . 5 dolarda kargo ekleyince 80-10-5+5=70 dolar yapıyor toplam oda 210 lira civarına denk gelir.

Not:Sizin model biraz daha pahalıymış amazon'da en düşük 85 dolar görmüş 100 dolar civarı oluyor almaya 300 liraya denk geliyorki gg'den de alınabilir duruyor modelde çok hoşuma gitti. Başka varsa paylaşabilirsiniz teşekkrüler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi face1 -- 29 Şubat 2016; 17:49:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: metehan_bera

biz kayınçoya buna çok benzeyen Fossil 4487 yi 371 Tl ye aldık gittgidiyor.com dan. Aynı satıcının tekrar satışı var. Bu sefer BKM kampanyası da var. 25 TL daha düşecek.

fossil

ben de çok araştırdım. hatta bu satıcıdan almaya karar verdiğimde 2 gün kalmıştı doğum gününe.. ve doğum günü geldi kargomuz. Webte daha ucuzu vardı , 2 -3 günümü harcayıp stok ve şikayet durumunu inceledim. Ben tavsiye ederim ama mutlaka stok sorunuz satıcılara...

amazondaki ile aynı fiyata geliyor nerdeyse...

Benim tarz olarak hoşuma giden iki model var biri armani biri de fossil onları yakalamaya çalışıyorum.

• http://urun.gittigidiyor.com/taki-saat/fossil-fs5022-erkek-kol-saati-197821514#product-detail

Şuda çok güzelmiş bu arada amazon'da indirimsiz fiyatı 115 dolar kargo hariç.
  • face1 F kullanıcısına yanıt
    Açıkçası Kayinconun çok beğendiğini bildiğim için bu saati almıştık. Zevk ve renkler tartışılmaz. Benim begendiklerim çok farkli)))
    Bu nedenle yardimci olamayacagim

• Adresimi istanbulda kaydettim ama yinede Türkiyeye gönderimi yok diye bir önceki sayfada paylaştığın saat için.
    Daha önce farklı ürünleri satın alan arkadaşların saatlerine baktıklarımdan bazıları yine aynı şekilde Türkiyeye kargo yapmıyorlar.
    Ben nerde yanlış yapıyorum anlamadım gitti
    Örnek olarak aşağıda paylaştığım saatler için "This item does not ship to Turkey. Please check other sellers who may ship internationally" yazıyor

http://www.amazon.com/gp/product/B0083XFHIG?psc=1&redirect=true&ref_=ox_sc_act_title_2&smid=ATVPDKIKX0DER

http://www.amazon.com/gp/product/B00JVCCCN6?psc=1&redirect=true&ref_=ox_sc_act_title_1&smid=A2PO7VSCRWBVY7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firozat -- 29 Şubat 2016; 18:38:36 >

• geogenior kullanıcısına yanıt
    Hocam yok mu başka totemin bi saat alamadım kol boş, galeyana gelip alacağım sonra saçma bi saat. Ah amazon ah...
  • firozat kullanıcısına yanıt
    Stok durumuna göre değişir hocam kargo durumu, bendede su an için linkteki saatlerin kargosu yok

• arkadaşlar ben 50 dolar gift card almıştım 10 dolar hediye verdiler. şimdide birşey alırken diyorki geriye kalan paranızı gift card alın hesabından otomatik 10 dolar düşsün diyor. şimdi ben iki tane 10 dolar hediye kullanabiliyormuyum acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sear55 -- 29 Şubat 2016; 21:46:17 >
  • Arkadaşlar bu saat solaklar için galiba alsak sağlaklar için sorun yaratırmı sizce abes dururmu?
    Invicta Men's 20140SYB I-Force Analog Display Quartz Black Watchhttps://www.amazon.com/dp/B01138KIAO/ref=cm_sw_r_cp_awd_0km1wbRHETKTD

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JosSeven kullanıcısına yanıt
    Bir sorun yaratmaz sonuçta binlerce solak kişide, sol kol saatlerimizi sağ kollarına takıyorlar. Yalnız mineral camlı bir saate bu parayı vermenizi tavsiye etmem.
  • Güzel tasarımlı bir saat. Kronometre süs değilse hediye vb için alınabilir.

red line Men's RL-60054 27,58 $

Amazon Saatler

http://www.amazon.com/red-line-RL-60054-Chronograph-Textured/dp/B00EDN62LQ/ref=sr_1_2?m=ATVPDKIKX0DER&s=apparel&ie=UTF8&qid=1456784382&sr=1-2&nodeID=6358540011&keywords=watch&refinements=p_n_shipping_option-bin%3A3242350011%2Cp_36%3A2000-8400%2Cp_6%3AATVPDKIKX0DER%2Cp_89%3Ared+line

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marmaratic -- 1 Mart 2016; 11:26:46 >

• Marmaratic M kullanıcısına yanıt
    Önerebileceğiniz saat varmı hocam bu tarzda bu fiyat bandında bileğim 19-20 cm 46mm alıyorum genelde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JosSeven

Önerebileceğiniz saat varmı hocam bu tarzda bu fiyat bandında bileğim 19-20 cm 46mm alıyorum genelde

Geçen kellone nin paylaştığı 65 dolarlık invicta'yı alsaydınız keşke.

Ozur diliyorum fiyat bandini simdi farkettim. Denk gelirse paylasirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marmaratic -- 1 Mart 2016; 0:53:23 >
    hala 65 dolar, ayrıca kallone lütfen:)
    http://www.amazon.com/Invicta-1203-Collection-Chronograph-Stainless/dp/B004YXU3HE/ref=cm_cr_pr_product_top?ie=UTF8
  • k@llone kullanıcısına yanıt
    Pardon dikkat ederim. Ne demek kallone ?

kalyon kelimesinin yıllar önce counter oynarken değişmiş hali, o gün bugündür nick öyle gidiyor
  • arkadaşlar güzel bi akıllı saat tavsiyesi varmı söyle 50 dolar bandında.
  • 
Sayfa: önceki 313314315316317
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.