Şimdi Ara

Amazon Saatler (313. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.463
Cevap
427
Favori
644.883
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bence sen tut zaten kendini, biraz nefes al yani :) bu gidişle her markaya bir saat kutusu ihtiyacın olacak.

Ahşap işlerinde tecrübesiz olduğum için o çerçeve olayı iş cama gelince aklıma geldi açıkçası. Bencede çerçeve içinde çok daha iyi dururdu. Ama cami yaptırdığım camci çok profesyonel bir yer olduğu için anlamadım nasıl yapıştırmış en ufak bir silikon izi belli olmuyor.

Saati n11 indirimi ile aldım, aslında aklımda aylardır tek bir model var, bayılıyorum, o da twin censor ve neon ışıklara sahip, tam istediğim ölçülerde ve kaliteli bir silikon kordonu var, tag Heuer spor modellerine çok benziyor, özellikle kasanın kordonu kavrayış şekli aynısı.

Mutlaka bi bak hocam, casio efidice 300b modeli, yelkovan akrep kırmızı olan modeli, silikon kordonlu olanı. Youtube de 4 dk lık bir videosu var, izlemeyi tavsiye ederim. Ama fiyat 700 1000 bandında değişiyor, o fiyata citizen alır düşüncesi ile kıyamıyorum bence tek eksiği safir cam olmaması ama bombeli yanar döner cami var.

Telden yazıyorum imlaya pek dikkat edemedim sanırım, affola.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozzo27 -- 28 Şubat 2016; 21:10:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• geogenior kullanıcısına yanıt
    Ben kendim yaptım hocam, mdfleri istediğim ölçüde kestirdim sonra birleştirip aksesuarları taktirdim. Ama tabi matkap, vidalama, press gibi aletler gerekiyor.

• konusu acilmisken bu da benim aldigim ahsap saat kutusu. 38 dolara dusmustu. iyi kaptik

http://www.amazon.com/Diplomat-34-652-Prestige-Wood-Watch/dp/B016A6URSC/ref=sr_1_17?ie=UTF8&qid=1456686931&sr=8-17&keywords=diplomat+watch+case
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercucuk -- 28 Şubat 2016; 21:23:10 >

• Bu saatlerin çoğu basit ve sahtedir bence.
    Hocam o saate bende bitiyorum, hatta eğer gözlerim beni yanıltmadı ise doğadaki insan adlı programın sunucusu serdar kılıç da o saati kullanıyor. O saatlerde auto light olayı bile var, hani karanlık bir ortama girdiniz ve saate baktınız, baktığınız an ışık kendiliğinden yanıyor. Turkuaz bir ışığı var. Triple censore sahip, barometer, altimeter ve compass ama bunun yanında termometre de var hani. Pahalı biraz evet ama bence değer.

• bu_rock01 kullanıcısına yanıt
    İlk linkteki saati 40 dolarken aldım, güzel saat. Diğerlerini bilmiyorum. Ama fiyatlar bence uygun gibi gelmedi bana. İlk saatinizi 50-60 dolar ve altı olarak hedefleyin. Burayı hergün takip edip saat fiyatlarındaki değişimi ve üyelerin saat zevklerini inceleyin. Benim ilk saati almam 1 ay sürdü. Bir çok mıdeli inceledim fiyat takibi yaptım, sonunda 56 dolara otomatik orient aldım.

Şöyle bir geçmişe bakıyorum, uygun fiyatlı güzel diye alışveriş çantama eklediğim saatler resmen fosmuş. Acemilikle onları alsaydım çok üzülürdüm.

Bu da benden nacizane bir tavsiye.

• alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Hocam saat şu:

Wenger Women's 72821 Analog Display Swiss Quartz Green Watchhttps://www.amazon.com/dp/B00J70F5NQ/ref=cm_sw_r_sms_awd_Ly10wb9HE1VDD

• quote:

Orijinalden alıntı: geogenior

İlk linkteki saati 40 dolarken aldım, güzel saat. Diğerlerini bilmiyorum. Ama fiyatlar bence uygun gibi gelmedi bana. İlk saatinizi 50-60 dolar ve altı olarak hedefleyin. Burayı hergün takip edip saat fiyatlarındaki değişimi ve üyelerin saat zevklerini inceleyin. Benim ilk saati almam 1 ay sürdü. Bir çok mıdeli inceledim fiyat takibi yaptım, sonunda 56 dolara otomatik orient aldım.

Şöyle bir geçmişe bakıyorum, uygun fiyatlı güzel diye alışveriş çantama eklediğim saatler resmen fosmuş. Acemilikle onları alsaydım çok üzülürdüm.

Bu da benden nacizane bir tavsiye.

tavsıyelerınız gercekten benım ıcın cok yol gosterıcı oldu yoksa ben dırek alıcaktım saatı ozamn beklemede kalıp dedıgınız gbı yapayım ben
    tommylerın fıyatını turkıyenın yarı fıyatında gorunce bırden heyecan yaptım

• ercucuk kullanıcısına yanıt
    Çok iyimiş bu ama benim ve eşimin saatleri için yetersiz. Bana 20-24 lük lazım. Ama kaliteli malı ucuza almışsınız, bravo, iyi takip.

• ercucuk kullanıcısına yanıt
    Şimdiye kadar gördüğüm en şık saat kutusu,iyi günlerde kullanın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    tesekkurler hocam size nacizane onerim bu kutulari takip etmeniz. diplomat marka gercekten cok kaliteli. asil almak istedigim bu ama o kadar saatim yok ileride insallah.

http://www.amazon.com/Diplomat-31-57714-Leather-Interior-Storage/dp/B002CVUO8I/ref=sr_1_41?s=apparel&ie=UTF8&qid=1456691402&sr=1-41&nodeID=7141123011&keywords=diplomat+watch+case

http://www.amazon.com/Diplomat-31-57614-Leather-Interior-Storage/dp/B002CVUOHO/ref=sr_1_54?m=ATVPDKIKX0DER&s=apparel&ie=UTF8&qid=1456691942&sr=1-54&nodeID=378530011&refinements=p_75%3A40-75%2Cp_6%3AATVPDKIKX0DER

su anda gondrimi yok ama bazen gonderiyorlar.

cok fazla kaliteli olmasina gerek yok derseniz su kutuyu alabilirsiniz. n11 de 200/40 indirimden yararlanip CHAVIN marka ahsap saat kutularindan alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercucuk -- 28 Şubat 2016; 22:41:00 >

• leventsr L kullanıcısına yanıt
    cok tesekkurler daha iyisi sizin olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marmaratic

Tommy Hilfiger Men's 1791014 48,09 $

http://www.amazon.com/Tommy-Hilfiger-1791014-Analog-Display/dp/B00I0F7DVQ/ref=sr_1_1?m=ATVPDKIKX0DER&s=apparel&ie=UTF8&qid=1456594061&sr=1-1&nodeID=6358540011&keywords=watch&refinements=p_n_shipping_option-bin%3A3242350011%2Cp_36%3A2000-8400%2Cp_6%3AATVPDKIKX0DER%2Cp_89%3ATommy+Hilfiger

Adanaya gönderisi yokmuş bunun. Satıcılar belirli zamanlarda gönderdikleri ülkelerde değişiklik yapıyor mu?

• ozzo27 kullanıcısına yanıt
    Hocam saat alıyoruzda bizimkisi 50-70 dolar bandındaki saatler Geçen mesela şu saati Invicta Men's 15488 Subaqua Analog Display Automatic Two Tone kargo dahil 64 dolara aldık, gelde alma Çok uygun bişeyler denk gelirse alıyorum artık yoksa duruldum
    Casio'nun modelleri güzelde gereğinden pahalı sanki, benim vereceğim max para 250 lira, onuda çok düşünüp veremedim zaten

• k@llone kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, hocam ikimizin bilekleri bence aşağı yukarı aynı ölçüde, ki şu linkteki saat bana hoş durmaz, sırıtır diye düşünüyorum yoksa, 64 dolara illaki çok iyi fiyat :) gelince kolda resimleri bekliyoruz hocam.

Bende casio için aynı şeyi düşündüm ve o yüzden 170 TL ye aldım sgw 100 modelini

Edit: videosunu izledim de, ben pişman oldum almadığıma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozzo27 -- 28 Şubat 2016; 23:17:45 >
  • k@llone kullanıcısına yanıt
    hocam subaqua demeseydin iyiydi ya :)))
  • ozzo27 kullanıcısına yanıt
    Gelince incelerim hocam inşallah. Casio için iyi yapmışın, ya aşağıdaki gibi bişey almak lazım yada fazla para vermemek
  • quote:

Orijinalden alıntı: sear55

hocam subaqua demeseydin iyiydi ya :)))

• 
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.