Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9741. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.296
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 97399740974197429743
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet, bana dert oldu. Beni/BİZİ etkileyen bir şeye tepki gösteren adama çemkirmen kime dert olabilir ? Zimbabwe vatandaşlarına mı ?!?!?!
  • Artması beklenirken ters kale olayı olmuş.
  • Yurtdışından ürün almamı engelleyecek tek durum yasaklanması, onun dışında aynı fiyat dahi olsa amazondan alacağım. Şu an yolda olan ürünlerin ne olacağını düşünüyoruz ama ilk olarak akla ne geliyor amazon karşılar müşteriyi sıkıntıya sokmaz. Yapmayabilr o ayrı konu ama bende bu etkiyi bırakmış. Hangi Türk firması bana bu şekilde düşündürebilir. Amazon forever
  • logitech mx2 epey uygundu fiyatı, ama artmış yine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muss@ -- 23 Aralık 2016; 9:3:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: godforınsane

arkadaslsr bot ariyorum biraz baktim gozume carpan olmadi yazarsaniz sevinirim kolay gelsin

https://www.amazon.de/gp/product/B000OM1XZ0/ref=ox_sc_sfl_title_1?ie=UTF8&smid=A3JWKAKR8XB7XF&th=1&psc=1
    Kasada 65€ birde 10€'luk indirim ile 55€'ya geliyor baya iyi fiyat
  • Üzülmeyin arkadaşlar, çare bende. Önce gidip turist vizesi alıyoruz Almanya için. Sonra gidiş geliş 700tl uçak bileti masrafı yapıyoruz.https://www.enuygun.com/ucak-bileti/ankara-esenboga-havalimani-berlin-esb-bera/?gidis=23.12.2016&yetiskin=1&sinif=ekonomi&trip=international Berlin e inince mediamarkt tarzı tax free yapan bir mağazaya gidip iphone7 alıyoruz. Sonra kıyafet ve elektronik ihtiyaçlarımızı da tax free dükkanlarda tamamlayıp Almanya daki eşi dostu ziyaret ediyoruz ve bir gece onlara yamanıyoruz. Ertesi gün havalarında tax free faturaları nakite çeviriyoruz. Tr ye inince iPhone 7 yi satıp uçak biletlerini amorti ediyoruz.
    Dikkat edilecek en önemli husus 20kg bagaj hakkınızı doğru kullanmak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bakan e ticaret sitelerimiz yurtdışına ürün satarken demiş.Satan varmiymis

Iyide ben bireysel kullaniciyim benimle ilgisi nedir?

İşin komik tarafi ıngiltere almanya fransa ispanya vs avrupa ülkesinde sirketler resmi olarak var yani onlar yurtdisindan ithal etmiyorlarki
  • guncel siparislerimiz takilacak mi bununla ilgili bilgi alabilen var mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: salagil

Üzülmeyin arkadaşlar, çare bende. Önce gidip turist vizesi alıyoruz Almanya için. Sonra gidiş geliş 700tl uçak bileti masrafı yapıyoruz.https://www.enuygun.com/ucak-bileti/ankara-esenboga-havalimani-berlin-esb-bera/?gidis=23.12.2016&yetiskin=1&sinif=ekonomi&trip=international Berlin e inince mediamarkt tarzı tax free yapan bir mağazaya gidip iphone7 alıyoruz. Sonra kıyafet ve elektronik ihtiyaçlarımızı da tax free dükkanlarda tamamlayıp Almanya daki eşi dostu ziyaret ediyoruz ve bir gece onlara yamanıyoruz. Ertesi gün havalarında tax free faturaları nakite çeviriyoruz. Tr ye inince iPhone 7 yi satıp uçak biletlerini amorti ediyoruz.

iyi de bu tarz fırsatları almanya da 1 günde denk getirmek çok zor burada dip fiyat yakalayıp alma sansımız oluyor ihtiyacın olan her ürünü dip bulman zor 1 günde yaşasın ölücü ruhum

• f@ithline kullanıcısına yanıt
    Seni vergi sistemini bu hale getiren zebanilere havale ediyorum

• Gümrük vergisi, Amazon. De derken kafam allak bullak oldu.

Arkadaşlar lütfen yardımcı olursanız sevinirim, ben bir dürbün alacağım, amazon.com uygulamasında 49 dolar görünüyor, amazon. de ye bakıyorum 100 euro yazıyor. Bu kadar fiyat farkının sebebi nedir?

Ayrıca gümrük vergisi nasıl etkileyecek bu fiyatı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: salagil

Üzülmeyin arkadaşlar, çare bende. Önce gidip turist vizesi alıyoruz Almanya için. Sonra gidiş geliş 700tl uçak bileti masrafı yapıyoruz.https://www.enuygun.com/ucak-bileti/ankara-esenboga-havalimani-berlin-esb-bera/?gidis=23.12.2016&yetiskin=1&sinif=ekonomi&trip=international Berlin e inince mediamarkt tarzı tax free yapan bir mağazaya gidip iphone7 alıyoruz. Sonra kıyafet ve elektronik ihtiyaçlarımızı da tax free dükkanlarda tamamlayıp Almanya daki eşi dostu ziyaret ediyoruz ve bir gece onlara yamanıyoruz. Ertesi gün havalarında tax free faturaları nakite çeviriyoruz. Tr ye inince iPhone 7 yi satıp uçak biletlerini amorti ediyoruz.

Geçen ay 3 aylık Shengen verdiler İtalya'ya gittim, Almanya'ya da mı gitsem acaba bi hafta sonu?

• Bari yeni yılda resmi gazetede yayınlansa diyeceğim ama hafta sonu bile çıkarırlar bu gazla.
  • ARKADAŞLAR DAHA KANUN RESMİ GAZETEDE YAYINLANMADI. RESMİ GAZETEDE YAYINLANA KADAR SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ. KANUN YAYINLANIR AMA SİZİN SİPARİŞLER DAHA KARGOLANMAMIŞ OLSA BİLE SİZİ KAPSAMAZ. KANUNLARIN GENEL DÜZENİ BU ŞEKİLDEDİR.
  • Alıp alıp bunun ticaretini yapanlar bu sizin eseriniz herkes bimerden tepkisini göstersin arkadaşlar.

• arkadaşlar karar daha yürürlüğe girmedi dimi ? şu aralar bot almayı düşünüyorum da tam kafama oturmadı bu yeni gümrük olayı

birde bana öneri bot söylermisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhunerkan

guncel siparislerimiz takilacak mi bununla ilgili bilgi alabilen var mi ?

Resmi gazeteden daha geçmedi, geçerse ve belli bir süre tanımazlarsa(mesela 15 Ocak)
    gümrüğe gelen her 30euro üzeri vergilendirilecek. Yani tam bilgi daha yok.

• https://www.amazon.com/PowerColor-480-AXRX-8GBD5-3DH-OC/dp/B01JGQBSV8/

selam arkadaşlar. bunu almak istiyorum da. sepete ekliyorum herhangi bir sorun çıkmıyor ancak satıcısı amazon değil. acaba sipariş versem gönderim yaparlar mı? ayrıca 5$ amazon chrome eklentisi ve 5$ amazon app indirimi geçerli olmuyor galiba. yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.
  • Kulaküstü kulaklık önerebilcekmi varmıdır bilgisayarda ses kartıyla kullanabiliceğim? Genelde bass müzik için. 120€ ya kadar çıkabilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 97399740974197429743
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.