Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9255. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.218
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 92539254925592569257
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    mannesmann iyidir hocam.
  • DonanımcıAhmetD kullanıcısına yanıt
    normal sata ssd performansı veriyor biliyorsunuz değilmi ? NVME değil..
    fiyat uygun.. laptopa filan gider her türlü..
  • Yine girdik günaha TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fiiliyol

arkadaşlar ilk sayfayı okudum önce amazon.com dan da alışveriş yaptım ama sorum şu.
    kahve makinesi alacam. 47.99 euro fiyat sepete ekle dedim merhaba kodunu kurdum ödeme sayfasına attı 31.49 euro oldu bu nasıl oluyor anlamadım. ücretsiz kargo var mı bunda 49 euro altında kaldı ürün. bide 10 euro çekten düştü diğeri ne indirimi anlamadım.

Türkiye'ye gelen ürünlerde sepette vergi indirimi oluyor kargo ücreti var mı yok mu son aşamada görebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aldığım monitör için ups yetki formu yolladı maille, bunu taratıp geri yollamam lazım galiba.

Kadın telefonda ücret ödemeniz gerekmiyor dedi ama imzaladığım şeyde bir vergi çıkarsa direkt bana girecek gibi geliyor.

Sıkıntı olur mu acaba? Yapan var mı daha önce?
  • fiiliyol kullanıcısına yanıt
    75 euro altına vergi indirimi var hocam 49 un altındaysa kargo yoktur büyük ihtimal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Androalphus

Aldığım monitör için ups yetki formu yolladı maille, bunu taratıp geri yollamam lazım galiba.

Kadın telefonda ücret ödemeniz gerekmiyor dedi ama imzaladığım şeyde bir vergi çıkarsa direkt bana girecek gibi geliyor.

Sıkıntı olur mu acaba? Yapan var mı daha önce?

Sıkıntı yok, ilk sayfayı oku bol bol.
  • Arkadaşlar laptop soğutucu için böyle bir şey ilk defa gördüm. Nasıl bir şeydir bu bilen kullanan arkadaşlar? Bunun yerine normal laptop altına konulan fanlar daha mı iyi olur?

https://www.amazon.de/AVANTEK-einstellbarer-Windgeschwindigkeit-automatischer-Temperaturkontrolle/dp/B01JLK2PVQ
  • Silverus kullanıcısına yanıt
    biz alana kadar fiyat 80euro oldu
  • Arkadaşlar karttan 2 gün önce para çekildiği halde hala kargoya verilmemiş.Sorun mu var acaba ?
  • Exocoetidae kullanıcısına yanıt
    altına konulanlardan daha etkili olduğunu duymuştum bunun bence de mantıken bunlar daha avantajlı en azından sıcak havayı direk çekiyor, diğerleri gibi sağa sola nereye denk gelirse ufak ufak üflemiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alibjk1903183

mannesmann iyidir hocam.

Hocam uzun yıllar götürür mü? Böyle uçları falan 1 kullanımda kötü olcaksa hiç o kadar almaya gerek yok. Bilemedim ben de.
  • Fenaa

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]
  • Amazon de mastercard promosyonunun son kullanma tarihi nedir
  • arkadaşlar 4 tane aldım ilk sayfadaki kulaklıktan sepetlik ürün var mı başka tavsiye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tanura

quote:

mannesmann iyidir hocam.

Hocam uzun yıllar götürür mü? Böyle uçları falan 1 kullanımda kötü olcaksa hiç o kadar almaya gerek yok. Bilemedim ben de.

şahsi olarak kullancaksanız götürür hocam. orta seviye üründür. fiyatına göre en iyisi desek daha doğru olur. düzgün kullanım oldugu sürece uzun süre sizi götürür.
  • Tanura kullanıcısına yanıt
    Hocam bu bana pahalı olur. Zaten sürekli işim yok evde bulunsun diye alıyorum. :)
  • JimmyJimmy kullanıcısına yanıt
    Hocam çanta alırsanız beni de haberdar eder misiniz aldığınız şeyden

• Hey Jude. kullanıcısına yanıt
    Emin misin hocam 60 euro ya düştüğüne

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tanura

quote:

mannesmann iyidir hocam.

şahsi olarak kullancaksanız götürür hocam. orta seviye üründür. fiyatına göre en iyisi desek daha doğru olur. düzgün kullanım oldugu sürece uzun süre sizi götürür.

Hocam orta seviye diyince bi gerilmedim değil. Çünkü Türkiyeden çok aldım, böyle uzun süre kullanımda çoğu gitti. Açıkcası bi daha almak istemiyorum, tek alıp geçmek istiyorum.

• 
Sayfa: önceki 92539254925592569257
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.