Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8557. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.221
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 85558556855785588559
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunca insan geçmiyor yazmış, sanırım duymak istediğin cevap : evet geçiyor.

Evet geçiyor kardeşim buyur al.
  • Yasakli. Doktor imzasi olmadan alamazsin geri gider

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 * 2 siparis cektim, gelirse efsane olur..
    .de ups ile yollarsa zor, normal kargoyla gelirse bir ihtimal...

• Bir mont, bir ütü ve iki termosla bu seneyi bitiriyorum. Konu sahibi arkadaşa teşekkürler
  • Normal fiyatı 50Eu zaten. Şuan kampanya fiyatı var. Gümrukte takıldıgında geri gidip para iadesini alacagımı bilsem bende 2 tane sipariş gecerim. Ama bu urunler sıkıntılı urunler zamanında gumrukte kalan ve gerii gitmeyen supplements lerim oldu (5 sene oncesi tabi, suanki durum nedir bilemiyorum)
  • İstediklerimden hiç biri inmedi.

Laptop ta alamadık. Gene indirim bekleyeceğim ama. İndirim olsada kur artışı olacağı için fark olmayacaktır...

• Ben artık konuyu gizliyorum arkadaşlar ihtiyacım dışındaki her şeyi aldım kredi kartı borcunu ödeyemeyeceğiz kendinize iyi bakın

• quote:

Orijinalden alıntı: Yedaself

quote:

Orijinalden alıntı: kaoslordu100

Beyerdynamic Dt 990 pro dibi gördü.

.com göndermiyor. .de'yi de Allah bildiği gibi yapsın 5 gündür indirim gelmiş mi diye bakıyorum.

Hocam eger DT 990 250 Ohm alacaksaniz dikkat edin, amfiye ihtiyaciniz olacak. Bu kulakligi besleyebilecek bir cihaz lazim. Laptop,telefon gibi cihazlar ustesinden gelemez bu kulakligin. Sesi dusuk kalir, tam verim elde edemezsiniz. Ben bu kulakligi siparis ettim, h.sonuna elimde olur. Bir sure macbook air ile kullandiktan sonra mutlaka amfi alacagim. Eger amfi almayi dusunmuyorsaniz bu cihazdan uzak durun.
  • Cuma günü aldığım ps4 çarşamba Antalya'ya teslim görünüyor. Bu amazon bir harika :)

• beyler logitech g29 için sıcak bir fiyat var mı gözünüze takılan??

bu arada dün şansımı deneyip amazon.de den 40€ hediye çeki aldım. onunla indirimdeki ürünümü satınalıp beklemeye koyuldum bugün 8€ indirim tanımlamışlar hesabıma onu da kullandım...
  • Silverus kullanıcısına yanıt
    Termos link alabilir miyim?
  • es_umit kullanıcısına yanıt
    Amazon.de de G29 tükenmiş diğer sitelerdede fiyatlar uygun değil maalesef.
    G920 200 € şuan .
  • nvidia ekran kartım var 144hz monitör arıyorum ne önerirsiniz fazla tuzlu olmadan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakklo

https://www.amazon.com/Acer-K242HYL-bid-23-8-inch-Display/dp/B01LY3DB9J/ref=zg_bs_1292115011_1?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=5NG5FMTEJFR4M1MQNWSD

Arkadaşlar 2 gündür monitör bakıyorum. Baktığım fiyat bareminde çeşit çok olduğundan sizin de önerileriniz benim için belirleyici olacak. Monitör ofiste kullanılacak. Ara sıra ps4 bağlanıp mortal kombat , fifa 2017 oynanacak en az 23 inç ve üstü 400-500 arası f/p bir monitör almak istiyorum. Yukarıda paylaştığım ürünü buldum. Siz ne dersiniz, bu monitör tatmin eder mi beni ?
    Not: Monitörün asıl kullanım amacı autocad programında 2d çizim yapmak olacak

Yok mu bir öneriniz arkadaşlar ?

Bu arada PS4 yola çıkmış geliyor. UPS kargo ile İtalya Piecanza dan geliyor :)

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Hocam sizde var mı sepete eklenecek sepet ürünleri (.com için)
  • Linkini attığın mouse bugün elime ulaştı 25 kasımda sipariş vermiştim dip fiyattan aldım bana 36€ geldi TR'de fiyatı 250TL+kargo
    ürün ele harika oturuyor.Eline alınca hemen malzeme kalitesini hissediyorsu.Her yüzeyde kullanabilirsin sıkıntı yok..İlk başta eski mouse'a göre tuşları hafif geliyor ama zamanla alışılacak.Yeni geldiği için şarj süresini ölçemedim doğal olarak.Uygun fiyata bulursan şiddetle tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkwoods My Betrothed

quote:

Orijinalden alıntı: Yedaself

quote:

Orijinalden alıntı: kaoslordu100

Beyerdynamic Dt 990 pro dibi gördü.

.com göndermiyor. .de'yi de Allah bildiği gibi yapsın 5 gündür indirim gelmiş mi diye bakıyorum.

Hocam eger DT 990 250 Ohm alacaksaniz dikkat edin, amfiye ihtiyaciniz olacak. Bu kulakligi besleyebilecek bir cihaz lazim. Laptop,telefon gibi cihazlar ustesinden gelemez bu kulakligin. Sesi dusuk kalir, tam verim elde edemezsiniz. Ben bu kulakligi siparis ettim, h.sonuna elimde olur. Bir sure macbook air ile kullandiktan sonra mutlaka amfi alacagim. Eger amfi almayi dusunmuyorsaniz bu cihazdan uzak durun.

Shanling M1 almıştım hâlâ gelmedi, planım kendisinin yanına bir de Chord Mojo almaktı ama bütçe sıkıntısı oldu. O gelmeden de kulakiçi kulaklıklığımın 3 kablosu da kullanılamaz hâle geldi. Biraz beklenmedik oldu o yüzden DAC/AMP vs. almadan bir süre idare etmeye bakacağım. Kulakiçi bulabilsem kulakiçi alacağım gerçi. Kulaklıksızlıktan M1'i de geldiği gibi satabilirim. Amazon.de'yi beklemekten ciğerim soldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Black Dark-

Hocam sizde var mı sepete eklenecek sepet ürünleri (.com için)

İlk sayfada FAYDALI ÜRÜNLER e göz gezdir.
  • 
Sayfa: önceki 85558556855785588559
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.