Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (12226. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
16 Misafir - 16 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.271
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • şu çılgınar gibi aldığımız kulaklık neydi g533 müydü ? bu arada öyle aman aman da bir indirm yok gibi
  • Şimdi her ürüne bakmadım ama baktıklarım arasında öyle aman aman bir indirim görmedim. Amazon.com belki bir şeyler yapar ama .de'nin indirimlerini beğenmedim.
  • OPTİMİST kullanıcısına yanıt
    34/30 olsaymış şort niyetine alırdım
  • sugarcar kullanıcısına yanıt
    İlk sayfada mevcut hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ediyorum. Dikkat ettiğime göre logitech ürünlerinin %90ı gönderime kapalı. Logitech olarak ne baksam gelmiyor.
  • aylık prime alıp ürün almak oluyor diye biliyorum. tek sorun türkiyeye gönderim yapılıp yapılmayacağı oluyor değil mi arkadaşlar?

bir de bilen varsa yurtdışından araba parçası alan oluyor mu? debriyaj seti ve volant lazım. ebayda paypal yüzünden sipariş veremiyorum. bildiğiniz bir site var mı?
  • Work and travel programı ile amerikadayım.Vergisiz almak ayrı bir keyifmiş 2 ürüne total vergi 1-1.5$ civarı (Sepet toplamı 51$)

Razer diamondback ve Mm300 mousepad.
    Edit:Resimleri en kısa zamanda ekleyeceğim şuan galiba forumda sorun var.Bu arada kargolama müthiş koca kutunun içine koymuşlar, boşluklara hava poşetleri sıkıştırmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4explorer4 -- 11 Temmuz 2017; 1:27:0 >
  • beğenmedim .de'yi bakalım .com ne sunacak.

Şöyle ucuza bi ultrabook/chromebook denk getirseydik
  • SeatSide S kullanıcısına yanıt
    Gönderilmiyor mu? Ciddi olamazsınız :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4explorer4 4 kullanıcısına yanıt
    mouseyi bulamadım kaçırdım sanrım. güle güle kullanın.

arkadaşlar pc hoparlörde kayda değer indirim var mı ?
  • First Premolar kullanıcısına yanıt
    Üzgünüm.

• Tr ye teslim edilen bir ürün var mı merak ediyorum :)
  • sugarcar kullanıcısına yanıt
    Hocam ürün buhttps://www.amazon.com/gp/aw/d/B015WCV6QM/ref=ya_aw_od_pi?ie=UTF8&psc=1 ben 36 ya almıştım 38.78 olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: CaSsErDoDo

Amazon.de göya indirim yapmış ama şu sayfadaki çoğu PC'nin fiyatı öncekiyle aynı:
    https://www.amazon.de/b/ref=gbph_img_m-3_bd14_95de6573?node=13756468031&smid=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_p=f550434b-85e5-4d60-9de7-79a43b7dbd14&pf_rd_s=merchandised-search-3&pf_rd_t=101&pf_rd_i=10157707031&pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_r=YT4R149KB2VXYVJ4BM04

Sanırım Türklere satış yapan her site belli bir süre sonra yerel satıcıların tarzını benimsiyor.

hddsi 75€ 50€ da 4 gb ram ekran kartı falanda belli ki var her türülü 300€ eder bu cihaz:) anakartı falan saymadım

adamlar kendi içlerinde haklı biz indrime gireni semirdiğimiz için adamların inrim yapacak haleri kalmıyor gelecek sefer:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaptantrojan -- 11 Temmuz 2017; 1:34:5 >

• ckaracar C kullanıcısına yanıt
    4explorer4 4 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam fiyat cok iyi

Hocam amerikadaki vergi geri almasi yada odememesi nasil oluyor turistler için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar msige62 Laptop için kaliteli bi soğutucu arıyorum varmı tavsiyler? Amazon.comdan

• banlıyımkmesne B kullanıcısına yanıt
    Hocam aldığınız ürünlerde bir eyalet birde genel vergi alınır.Türkiyeye göre Amazon’da baya fazla vergi farkı var.Sorunuza gelecek olursam aldığınız ürünlerin vergisinin iadesinin söz konusu olmadığını biliyorum.Ancak örneğin ben burada çalışıyorum Türkiye’ye döndüğümde başvurup geri alabileceğim alınan vergiyi.Yinede o kadar derin bilgiye sahip değilim.

Tree New Bee Cooling Pad for 15.6 - 17-Inch Laptops with Four 120mm Fans at 1200 RPM, Black (TNB-K0025)
    30$ BEST SELLER!

Cooler Master NotePal X-Slim Ultra-Slim Laptop Cooling Pad with 160mm Fan (R9-NBC-XSLI-GP)
    28$

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neurtal -- 11 Temmuz 2017; 1:44:59 >

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.