Şimdi Ara

Amazon Prime Video [ANA KONU] | Dizi Listesi (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.960
Cevap
183
Favori
176.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar dizi ve filmleri nasıl önerirmisiniz?Türkçe dublajlar var mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kağnıcıoğluteknoloji38 kullanıcısına yanıt
    Netlix i ülkemize geldiğinden beri kullanıyorum prime videoyu da 2 yıldır kullanıyorum. Amazon orjinal içerikleri netflix orjinal içeriklerine göre daha kaliteli içerikler onu kesinlikle söyleyebilirim.
    Netflix yurtdışında olup burada yayınlanmayan içerikleri ile eleştirilir aynısı Amazon içinde geçerli mesela ben the terror 2. Sezonunu (amazon orjinal yapımı) izlemek istediğimde Amazon uygulamada bunu bana gösteriyor ama ülkemde izletmiyor ve ben bunu dizipub dan izlemek zorunda kaldım.
    Zaten artık izlemek istediğim dizileri dönüp dolaşıp dizipub vb sitelerde bitiriyorum. (Billions, TWD, AHS vb gibi)
    Dublaj kısmına gelince dublajli içerikler yavaş yavaş artıyor zaten prime video baya gelişti. Ama yinede sadece dublajla kıyaslarsak netflix hala bir adım öndedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpben -- 1 Haziran 2020; 13:54:29 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kağnıcıoğluteknoloji38 kullanıcısına yanıt
    Tüm kataloga telefon ve tv uygulamalarından üye olmadan inceleyebilirsiniz. Konunun ilk sayfasında da çoğunu belirttik. Netflixten farklı olarak diziyi açmadan dublaj olup olmadığını görebilirsiniz.
  • nuwanda87 kullanıcısına yanıt
    aynı anda 3 kişi izleyebiliyor fakat profil açılamıyor. yakında profil seçeneğinin açılacağı açıklandı ama tarih belli değil

Prime Video Profilleri Nedir?
    Prime Video profiller ayrı öneriler, izleme geçmişi, sezon ilerlemesi ve bireysel profil etkinliğine dayalı izleme listesine erişmenizi sağlar.

Prime Video, her profil için ayrı ayrı kişiselleştirilmiş içeriklerle hesabınızda birden fazla profil oluşturmanıza ve yönetmenize olanak sağlar. Her profilin ayrı önerileri, izleme geçmişi, sezon ilerlemesi ve bireysel profil etkinliğine dayalı izleme listesi olacaktır.

Prime Video'da tek bir Amazon hesabında en fazla altı kullanıcı profiline (1 varsayılan birincil profil + 5 ilave yetişkin veya çocuk profiline) sahip olabilirsiniz.

Not: Prime Video profilleri şu anda yalnızca belirli ülkelerde mevcuttur.
    https://www.primevideo.com/help/ref=atv_hp_nd_cnt?nodeId=GD8VJD2EDJ2GSNEC#:~:text=Prime%20Video%20Profiles%20allows%20you,personalized%20separately%20to%20each%20profile.

• battlestar galactica eklenmiş, iyi dizidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

battlestar galactica eklenmiş, iyi dizidir.
    Yeni değil ki 1 aydan fazladır var

• quote:

Orijinalden alıntı: Gye_Baek

Alıntıları Göster
    Tüh ben yeni görmüşüm

• quote:

Orijinalden alıntı: Gye_Baek

Alıntıları Göster
    Selamlar.
    1 aydır sadece 3. sezon 9. Bölüm vardı.
    Diğer bölümler açılmıyordu. En azından bende öyleydi.
    Şimdi tamamı açılmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpman

Selamlar.
    1 aydır sadece 3. sezon 9. Bölüm vardı.
    Diğer bölümler açılmıyordu. En azından bende öyleydi.
    Şimdi tamamı açılmış.

Alıntıları Göster
    1 ay önce izledim hocam ilk sezonun iki bölümünü ve beğenmedim.

• BSG en iyi bilim kurgu dizilerinin başında gelir. İmdb puanı 8,7
    Hemen her dizide olduğu gibi giriş bölümleri biraz sıkıcı gelebilir.
    Tavsiyem sci-fi temalı dizilere ilgin varsa devam etmendir. Karakter gelişimleri ve olay örgüsü müthiş.
  • Seinfeld kaldırılmış galiba göremedim.
  • Evet bu senenin başında kaldırıldı. Netflix'e 2021'de eklenecek
  • upload dizisi önerilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bourne730

Arkadaşlar Samsung tv de prime video internet hatası veriyor TV yi fabrika ayarlarına döndürdüm yine geçmedi. İnternet connectivity problem yazıyor ekran da. Çözümü nedir bilen arkadaşlar lütfen yazsın.
    Samsung tv deki bu hatayı düzeltebilen oldu mu ?

• Seinfeld 5 ay sonra geri eklendi. Netflix'e de 2021'de eklenecek
  • geri eklendi
  • 45TL yapmışlar ücreti
  • Bosh son sezon çok baydı beni zaten 3. sezondan sonra bozuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhatace

45TL yapmışlar ücreti
    Android kullanıyorsanız, amazona kayıtlı kartları silip google play ödeme yöntemiyle (bakiye ile oluyor mu bilmiyorum ama kartı google playe de kaydedebilirsiniz) prime video mobil uygulamasından 25 tlye alabilirsiniz. Aynı şey ios ile yapılabiliyor ama 35 tl düzeltme 45 tlymiş en az oluyor sanırım orada. Pcde android emulatörle de yapılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kampanyaavcı -- 26 Haziran 2020; 18:59:4 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kampanyaavcı

Android kullanıyorsanız, amazona kayıtlı kartları silip google play ödeme yöntemiyle (bakiye ile oluyor mu bilmiyorum ama kartı google playe de kaydedebilirsiniz) prime video mobil uygulamasından 25 tlye alabilirsiniz. Aynı şey ios ile yapılabiliyor ama 35 tl düzeltme 45 tlymiş en az oluyor sanırım orada. Pcde android emulatörle de yapılabilir.

Alıntıları Göster
    ios 44,90 diyor. Android telefon yok şuan için o yüzden deneme şansım yok, ama aklımda olsun üyelik alacak olursam denerim

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.