Şimdi Ara

Amazon Prime Video [ANA KONU] | Dizi Listesi (59. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.974
Cevap
183
Favori
177.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Remo1907 -- 6 Mayıs 2021; 22:3:19 >
  • dreamcast kullanıcısına yanıt
  • Remo1907 R kullanıcısına yanıt
    Vay vayy, vayyy dizilere bak dizilere mayıs ayı çok keyifli geçecek desenize. Biri "8 TL bile değmez" demiş. Bunun üstüne yorum yapılmaz artık. Nokta.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yeni eklenen Prime Belgeseli

The Boy From Medellín

imdb 5.1

Türkçe Altyazılı

Ödüllü film yapımcısı Matthew Heineman günümüzün en büyük uluslararası süperstarlarından birinin samimi portresini aktarıyor. THE BOY FROM MEDELLÍN filmi J Balvin'in kariyerinin en önemli konserine hazırlık aşamasını aktarıyor. Ama konser yaklaştıkça halkın siyasi huzursuzluk nedeniyle deliye dönmesi Balvin'i bir sanatçı olarak ülkesine ve hayranlarına duyduğu sorumluluk hissiyle savaşmaya zorlar.

J Balvin 2019 yılında İstanbul'da konser vermişti

Amazon Prime Video [ANA KONU] | Dizi Listesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuak29 -- 21 Mayıs 2021; 12:51:49 >

• Yeni eklenen Prime yapımları

Yeraltı Demiryolu-The Underground Railroad

1.Sezon

Türkçe Altyazılı

imdb 6.9

Oscar ödüllü Barry Jenkins'in, Colson Whitehead'in Pulitzer ödülü kazanan romanına dayanan "Yeraltı Demiryolu" dizisi, Cora Randall'ın iç savaş öncesi güneyde verdiği özgürlük mücadelesini anlatıyor. Dedikodusu dönen Yeraltı Demiryolu için bir plantasyondan kaçtıktan sonra Cora, metaforları bırakıp toprak altındaki gerçek demiryolunu keşfeder.

LOL: Son Gülen İyi Güler- LOL: Last One Laughing

1.Sezon

Türkçe Altyazılı

imdb 7.9

Michael "Bully" Herbig, Amazon Prime'daki ilk Alman komedi yarışması olan LOL – "Son Gülen İyi Güler"i sunar. Alman komedisinin en büyük on yıldızı, en son kimin güleceğini belirleyecek topyekûn bir savaşa katılıyor! Kim ciddi kalabilecek? Hangi performans evdekileri gülmekten kırp geçirecek? Ayakta kalan son kişi kim olacak?

• Poco X3 NFC telefonda çözünürlük berbat ya 480p sanırım ve karanlık. 1080 sizin olsun bari 720p verseydiniz. Hiçbir zevk vermiyor. Utanmasalar 240p verecekler. 8 lira değil 1 lira bile verilmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_exorcist

Poco X3 NFC telefonda çözünürlük berbat ya 480p sanırım ve karanlık. 1080 sizin olsun bari 720p verseydiniz. Hiçbir zevk vermiyor. Utanmasalar 240p verecekler. 8 lira değil 1 lira bile verilmez

Mi 10 t proda aynı sorun var

• Uygulama ayarlarında "donanım hızlandırılmasını kullan" var Onu aç kapa yapar ve açık konumda bırakırsanız çözünürlük yükselebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: recooz

Uygulama ayarlarında "donanım hızlandırılmasını kullan" var Onu aç kapa yapar ve açık konumda bırakırsanız çözünürlük yükselebilir

Öyle bir yer göremedim üstad ss atar mısınz

• quote:

Orijinalden alıntı: the_exorcist

Poco X3 NFC telefonda çözünürlük berbat ya 480p sanırım ve karanlık. 1080 sizin olsun bari 720p verseydiniz. Hiçbir zevk vermiyor. Utanmasalar 240p verecekler. 8 lira değil 1 lira bile verilmez

Bu arada amazon prime üzerinden mail attım adamlar beş dakika içinde geri dönüş yaptı bizlik bir durum yok xiaomiye bildirdik onların bir güncelleme vermesi lazım diyor

• ayarlar -> oynat ve indir içerisinde. sizde görünmüyorsa Ben'deki uygulama beta sizde gözükmüyorsa bu sebepten olabilir

• the_exorcist kullanıcısına yanıt

DRM L1 ile alakalıdır. Xiaomi'nin cihazlarında bu sorun çok yaygın. Muhtemelen Netflix'te de görüntü bahsettiğiniz gibidir. Geçen yılın başlarında ben de Note 8 Pro'da sorun yaşıyordum. Android 10 güncellemesiyle çözmüşlerdi. Ama güncellemeden sonra telefona hard reset attıktan sonra çözülmüştü. Şu anda hem Netflix hem de Prime Video cam gibi gösteriyor, Prime Video zaten ekranda HD 1080p diye de belirtiyor. İsterseniz bilgilerinizi yedekleyip telefona bir hard reset atın, belki çözülür.

• quote:

Orijinalden alıntı: Der Meister.

DRM L1 ile alakalıdır. Xiaomi'nin cihazlarında bu sorun çok yaygın. Muhtemelen Netflix'te de görüntü bahsettiğiniz gibidir. Geçen yılın başlarında ben de Note 8 Pro'da sorun yaşıyordum. Android 10 güncellemesiyle çözmüşlerdi. Ama güncellemeden sonra telefona hard reset attıktan sonra çözülmüştü. Şu anda hem Netflix hem de Prime Video cam gibi gösteriyor, Prime Video zaten ekranda HD 1080p diye de belirtiyor. İsterseniz bilgilerinizi yedekleyip telefona bir hard reset atın, belki çözülür.

İşte bizde ne hd ne 1080 p var hard reset ile uğraşamam simdilik hocam en son iş bir ara bakarız netflix hd oluyorda amazon leş samsung serisinde bu sorun yoktu direk açıyordu cihazı

• Yeni eklenen Prime belgeseli

Pink Hayattan Öğrendiklerim-PINK All I Know So Far

imdb 8.7

Türkçe Altyazılı

2019 "Beautiful Trauma" dünya turnesi kapsamındaki ilk Wembley Stadı konserine kadar, ailesi ile yollarda geçen bir hayat arasında denge kurmaya çalışan P!NK'in sahne arkasında yaşadıklarına bir bakış.

Pink 2004 ve 2006 yıllarında İstanbul'da konser vermişti.

• mi9t on numara görüntü amazonda netflix,te öyle

• quote:

Orijinalden alıntı: aslanbe

mi9t on numara görüntü amazonda netflix,te öyle

1080 p görüntü çıkıyor mu mr robot dizisinde bakar mısınız cihazda root vs var mı

• Der Meister. kullanıcısına yanıt

Netflix 1080p hiçbir sıkıntısı yok. Sorun Amazon'da. Ben de sordum müşteri hizmetlerine. Xiaomi'nin suçuymuş filan. Arkadaşın dediği donanım hızlandırmayı kaldırın dediler ki prime uygulamasında öyle bir seçenek yok :)

Diziler çok kaliteli eski 3 yıllık Sony telefonumda 1080p açılıyordu. Yeni Poco'da 480p'ye mahkum oldum. Şaka gibi.

• Amazon, eğlence sektörünün devlerinden Metro Goldwyn Mayer'i (MGM) 8,45 milyar dolar karşılığında satın aldı.

• MGM içerikleri ne zaman eklenir acaba? Film kısmı baya bir canlanacak.

• 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.