Şimdi Ara

Amazon Prime ???

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.926
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Amazon prime üyelik kısmında 1 ay ücretsiz süresi var ondan sonra yıllık bir fiyat eriyor şimdi ben sık sık alışveriş yapcam burdan gümrük limitini geçmeden. Amazon prime üye olup deneyebilir miyim? Türkiye'ye geçerli midir?

• Degildi sanirim, denemistim ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PunchFly

Degildi sanirim, denemistim ben

galiba deil hocam prime alıyorum usb ödeme ekranında kargo ücreti ekliyor yav bu türkiyeyide bir yer dışlamasın ya amk azerbeycanına var ya
  • NumLk kullanıcısına yanıt
    Haydaa, amazona mail atalım topluca bir şey yapalım. Kargo bedeliyle birlikte tr piyasasının altında, kargo ücretsiz olursa deli alışveriş yaparız.
  • Ben amazondan pek anlamiyorum cok karisik geliyor bazi urunleri kendileri bazilarini saticilar falan satiyor, mesaj atinca ucretsiz hizli kargo falan yapiyorlar nasil oluyorsa, ebayde tamam ama amazonu cidden kullanamiyorum iletisime gecsek oyle bisey yapilirsa cok iyi olur bi organize olmak lazim undefined

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PunchFly -- 11 Mart 2015; 22:41:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PunchFly kullanıcısına yanıt
    Mesaj yoluyla ücretsiz kargo olayı sinmiyor içime yüzsüzlük gibi geliyor, ama bu prime member olayı olursa hepimiz 1 ay paşalar gibi faydalanırız. Hatta sürekli alışveriş yapacak olursak 79 dolar 1 yıl için fazla değil, illaki alan olur. Amazondan alışveriş için şuraya bakmanızı öneririm:https://www.youtube.com/watch?v=ItlhSiHBHco
  • kargo bedava olsa yıllık 79 dolar birşey değil. toplu mail organizasyonu falan yapılabilir bencede.
  • Prime olduk kart bilgisi verdik şimdi bi ay sonra 79 dolar çekcek nası iptal etcez

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Prime Turkiye'ye gecerli degil.

Kredi karti verip Prime'a basladiktan sonra ilk ayin bitimiyle 79 dolar kartinizdan cekilir, amazon'a ulasip ben prime'a devam etmek istemiyorum derseniz para hesabiniza yatirilir. Deneme sureniz bitmeden de iptal edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar Merhaba. Ben arkadaşıma telefon aldıracagım. odemeyı burdan bonus american express card ile yapıp telefonu floridaya yollatacağım. sizce bir sıkıntı olur mu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.