Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (1097. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
301
Favori
1.560.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10951096109710981099
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Peki bir sonuç alabildiniz mi hocam? Yoksa öylece kaldı mı, gerçekten üzücü bir durum..

• darkknight061 kullanıcısına yanıt
    Jeff in mailine yazan 2 arkadaş sonuç aldı onun dışında kalan grup hiç bir sonuç alamadı. Ben dahil. Jeff in mailine yazdık ceo ofisinden title'i üst düzey mh olarak geçen bir kisi ile mail trafiği yaşandı. 10 pound verip yolladılar. Kimisi mh ilede konuşup 10-20 pound daha kopardi.

Su an yapilacak tek şey mh yi darlayip jeff e mail atmak.

Benimde sipairsim var buralardan birine verecektim cihazi aldığım fiyata. Bekliyorum bakalım bana daha uyarı gelmedi. Sizden sonra kargolanmıştı benim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrAslan-BH -- 3 Mart 2021; 17:8:37 >
  • ultrAslan-BH kullanıcısına yanıt

anladım hocam, teşekkürler. Umarım benim paket şanslı olanlardan olur sorunsuz gelir de bütün bunlarla uğraşmam gerekmez. Bu arada 10-20 pound daha koparmak iyiymiş gerçekten tebrikler :D

• Arkadaşlar ups de iade sorunu yaşayan oldu mu. Benimki abd ye gidecek şuan köln de.
  • Zaten aramexte ürün bilgilerinde "charging adapter items" gibi birşey yazıyordu. dediğiniz gibi uydurmasyon barkod oluşturuyolar heralde.

• mosquito kullanıcısına yanıt
    Çıkmış tr den daha ne problemi olacak. Asıl problem olayı bitmiş :D
  • ultrAslan-BH kullanıcısına yanıt
    Ingiltereden abdye dün kargo yapıldı ups express ile bugün için teslimat gözüküyor. Bu kadar hızlı gitmesi şaşırttı beni 2 hafta bekledikten sonra.
  • Kargosu hasar aldığı bahanesiyle iptal edilen arkadaşlar, ürün aramex sitesinde durum olarak neredeyken iptal edildi acaba?

• Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu

1 Mart tarihinde kargo yapılan aramex gönderisi son durum bu şekilde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Benim de aramex ile 1 martta yola çıktı. Ancak aramexte hiç bir hareket yok Amazon'da da 1-2 satır hareket var anlamadım hiç bu durumu. Umarım iptal olmaz bizim de

• quote:

Orijinalden alıntı: darkknight061

Peki bir sonuç alabildiniz mi hocam? Yoksa öylece kaldı mı, gerçekten üzücü bir durum..

3 Aralık mağdurlarından biride benim hocam. 30 pound kupon vermişlerdi . 25 ocakta stok geldi o zaman 30 poundu kullanarak 4300 civarına aldım dijital versiyonu. 1 ay sonra 120 TL vergi fazlasını ve 3 Aralıkta mağdur ettikleri için kargo ücretini iade ettiler kartıma . 3900 civarına geldi dijital versiyon. 3 aralikta iptal olmasaydı 5000 TL civarına almış olacaktım. Her işte bir hayır vardır dedikleri bu olsa gerek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu
  • spongebob35 kullanıcısına yanıt
    Siz mi kargoyu iade etmelerini söylediniz yoksa onlar direk mi iade ettiler
  • Uza -00- kullanıcısına yanıt

Sizin durum gerçekten ilginç aynı gün içerisinde sondan bir önceki kayıt California'ya geldi sonraki kayıt New York'ta teslim edilemez demişler. İkisi Amerika'nın iki ayrı ucu ve California'dan çıkış kaydı yok. Her şeyiyle mantıksız

• Cetany C kullanıcısına yanıt

Hocam güncellememesi çok mesele değil aramex o noktada pek başarılı bir firma değil çünkü :D sizin durumunuzu bilmem ama arkadaşların paylaştıkları ekran görüntüsünde gördüğüm kadarıyla hiçbirinin ürünü aslında kargo firması tarafından teslim alınmamış. Barkodu kesilmiş ancak amazon binaları arasında tur attığı gözüküyor... Misal benim ürünümü kargo firmasının teslim aldığı belirtiliyor.

Amazon'un ifade etme şeklindeki hatadan dolayı kafa karışabiliyor. Yani Shipped denmesi aslında kargo firmasının teslim aldığı anlamına gelmiyor, sadece barkod kesiliyor. Package received by carrier dendiğinde kargo şirket tarafından teslim alınıyor.

Ama amazonun bu saçmalıklarını okuduktan sonra buradan da dönüp iade yaşasak şaşırır mıyım, zerre şaşırmam. Tamamiyle kumar hocam, eğer ki sizinki de benimki gibi kurye tarafından teslim alınmışsa biraz daha umutlu olabilirsiniz ama her türlü sürprize de hazır olmakta fayda var..

• spongebob35 kullanıcısına yanıt

haklısınız hocam, her işte bir hayır denir olayı bu olsa gerek ama insan çocuk gibi hemen ürünü almak istiyor bir yandan da. çocukluğum konsollarla geçti benim misal. İşe girdim çalışıyorum ediyorum ama hala daha aynı heyecanla bekliyorum :)

Evet sizinki daha umut verici; bendeki son hareket 1 Mart'ta departed an Amazon facility modunda :/. Hayırlısı

• 
Sayfa: önceki 10951096109710981099
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.