Şimdi Ara

amazon laptop indirimi ne zaman

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
2.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • amazondan laptop almayı düşünüyorum. yakın zamanda indirim olur mu?

• Temmuzda Amazon Prime Day indirimleri olacak deniyor ben de kovalıyorum.
  • sarge61 kullanıcısına yanıt
    Nasıl bir cihaz bakıyorsunuz? Ben de 1080P çözünürlüklü IPS ekranlı laptop bakıyorum. 8GB ram ve 8.Nesil intel i5 işlemcili bir cihaz bulabilirsem harika olacak. Tabi 4bini geçmemesini umut ediyorum.
    Dahili depolama olarak küçük bir boyutta SSD olursa bana yeter. Laptoptan oyun oynamayı düşünmüyorum o yüzden grafik birimi benim için önemli değil ama yine de insan ara sıra yarım saat de olsa Amerikan Truck Simulator ve bir kaç basit oyunu açsın istiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InvisibleLord -- 25 Haziran 2019; 0:20:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • InvisibleLord kullanıcısına yanıt
    3d modelleme programları kullancağım aynı zamanda csgo gibi oyunları da oynamak istiyorum. o yüzden özellik olarak 16 gb ram ve intel i7 işlemci almayı düşnüüyorum.
    4 bini geçmeyen laptop bulabilir misiniz emin değilim, kolay gelsin :)
    biraz araştırdım da haklısın sanırım, artık benim de gözüm 15 temmuzda..
  • eYARDIM1 E kullanıcısına yanıt
    Şuan evde 9-10 yıllık Samsung R522 var 768p IPS ekranı var. 2019da bir cihaz alacaksam 1080p çözünürlüğü olsun diyorum. IPS ekrana alıştım IPS almalıyım. Ryzen model cihazlara baktım da onlarda da sıcaklıkla ilgili problemler varmış o yüzden 8. Nesil intel almayı düşünüyorum. Ekran kartı istemedigim için dolar da sakin giderse 4bin civarına istediğim tarz bir cihaz bulurum umarım diyorum. Amazon.com/.de başta olmak üzere istediğiniz cihazları favorinize ekleyin takibi kolay olsun. Benim bütçem bu temmuz indirimlerine yetişemez sanırım ama yine takip edeceğim sizin isteklere uygun güzel bir indirim denk gelirse yazarım size de

İndirimde 1050'li bir cihaz düşürebilirsiniz sanırım o fiyatlara. Ben daha uzun yıllar kullanabilmek için i7+1660ti'li bir sistem bakıyorum.
    Laptop Ryzen 7'lerde ısınma durumu Intel'den daha iyi benim bildiğim kadarıyla ama performans i5-8300h'ye göre biraz düşük kalıyor. Uygun fiyata alınabilir.
    Forumda ryzen 5 2500U işlemcili Dell cihazlarda fan devreye geç giriyor diyorlardı ondan dolayı biraz çekindim belki de modelden kaynaklı bir sorundur. Bakalım temmuz indirimlerine bütçem denk gelmeyecek ama takip ediyorum piyasayı dip fiyat görürsem size de yazarım

Benim laptopumdada fan yavaş yavaş devir alıyor sıcaklık artsa bile fanın hızlanmasını bekliyosun tabi o sırada sıcaklık baya fırlıyor.
  • gen2 G kullanıcısına yanıt
    Dell 3585 modeli mi hocam sizde ki? Bakalım indirim kovalayacağım. Bu model baya gözüme çarptı. Oyun oynamam pek film izlerken filan da zaten ısınmaz sanırım.

Bende acer predator var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gen2

Bende acer predator var.
    Teşekkürler hocam bakayım bütçem ne diyecek bana. 4binden fazla vermek istemiyorum ama belki yukarı çekerim limiti

• newegg.com a da bakabilirsiniz laptop icin ben msi gp63 aldim, 25 gunde sikintisiz geldi.
    ''PRIME DAY NASIL ÇALIŞIYOR?

Amazon Prime Day fırsatları sadece bir Amazon Prime hesabı olan kullanıcılar tarafından kullanılabilir. Prime, Amazon tarafından sunulan, sitede satılan birçok ürün için iki günlük ücretsiz gönderim ve aynı zamanda TV şovları ve filmleri içeren büyük bir kütüphaneye ve Alexa adlı yararlı küçük bir asistana erişim sağlayan bir abonelik hizmetidir. Bir aboneliğiniz olduğunda, en sevdiğimiz akıllı hoparlörlerimizden biri olan Echo dahil olmak üzere internetin sunabileceği en iyi fırsatlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz. ''

hocam bu prime day indirimlerinden yararlanmak için birşeyler gerekiyor sanrıırm, bir bilgisi olan varsa aydınalatabilir mi?
    https://www.amazon.com/gp/product/B07QF66YQB/ref=ox_sc_act_title_3?smid=ATVPDKIKX0DER&psc=1
    benim de kafamdaki cihaz bu, sizce nasıl? (7800 gibi bir fiyata geliyo)
    Prime Amazonun premium hesabi gibi birşey. Ben ücretsiz deneme üyeliğini aktif edip primevideoları izlemiştim. Kargoda ve bazı ürünlerde ek avantajları oluyor. Ben bu şekilde biliyorum. Normalde aylık 12 dolarlık bir üyelik sanırım ama ücret ödemeden bir aylık deneyebiliyorsunuz. Bir aylık deneme sürümünü başlatıp hemen iptal edersiniz. Iptal etseniz bile 30 gün boyunca devam ediyor üyeliğiniz. Garanti olsun derseniz ürünler kargolanınca iptal edersiniz.

https://www.amazon.com/amazonprime?_encoding=UTF8&%2AVersion%2A=1&%2Aentries%2A=0&primeCampaignId=primeMobileSignupWhite&renderingType=mobile&showLandingPage=1

• HeiLi kullanıcısına yanıt
    Garanti durumu nedir? Ve o sitedeki fiyatlar vergi dahil mi acaba degilse vergi hesabi nasil oluyor ?

• HeiLi kullanıcısına yanıt
    Ben de garanti durumunu merak ettim. Bildiğim kadarıyla MSI laptoplarda uluslararası garanti sunuyor Amazon'dan alınca. Newwegg'den alınca da bu geçerli mi? Sizde garanti durumu nedir?

Ayrıca Newegg'de ek vergileri Amazon'da olduğu gibi satın alırken mi ödüyorsunuz? Yani daha sonra gümrüklü uğraşma vb. durumu olmuyor dimi?
    O fiyata 1650 bence zayıf bir kart. 100 dolar daha verip 1660ti'li Acer helios 300 alınabilir, çok daha performanslı olur. Ayrıca daha ucuz fiyatlara i7+1060'lı modeller de var yine daha güçlü. Ama oyun oynamacağım diyorsanız düşünülebilir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.