Şimdi Ara

Amazon Kindle Fire haftada 1 milyondan fazla satıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
7.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Aprowler

Hizlialda 599 a gelmis

Kindle Fire "Türkiyede İlk Defa Hızlıal'da diye başlık atmışlar hizlial çabuk davranmış. Fiyat ta çok cazip ben yardırıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venduss

quote:

Hizlialda 599 a gelmis

Kindle Fire "Türkiyede İlk Defa Hızlıal'da diye başlık atmışlar hizlial çabuk davranmış. Fiyat ta çok cazip ben yardırıyorum

ben de niyetliyim almaya fakat 500 TL ayırmıştım bu cihaz için. peşin 500 e bulduğum an alacağım . zaten şu anda havale ile 575 TL imiş.

bir de merak ettiğim Amazon'un servislerinin ülkemizde kullanılıp kullanılamayacağı?
  • Acikcasi tam bir f/p canavarı alabilme imkaniniz varsa alın derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umtyilmz

quote:

Orijinalden alıntı: Venduss

quote:

Hizlialda 599 a gelmis

ben de niyetliyim almaya fakat 500 TL ayırmıştım bu cihaz için. peşin 500 e bulduğum an alacağım . zaten şu anda havale ile 575 TL imiş.

bir de merak ettiğim Amazon'un servislerinin ülkemizde kullanılıp kullanılamayacağı?

daha ucuza bulabileceğini sanmıyorum tablet pc sonuçta :) Kullanılmayacak olsa getirtmezlerdi diye düşünüyorum

• Venduss kullanıcısına yanıt
    2013 senesinin Ocak ayında cihazı Metro Gross marketlerden 275 TL'ye almıştım. Çok kaliteli bir tablet ama kurşun gibi ağır. Gorilla glass ekran, her yeri kaliteli.Micro SD kart desteği olsaydı harika olurdu, 8GB deposu hemen doluyor. Ram de 512MB değil 1GB olsaydı tadından yenmezdi ama işte öyle...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.