Şimdi Ara

Amazon HP 14-ec0009nt Ryzen 5 5500u 5899 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
3
Favori
11.608
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

12ye elim titreyerek laptop almıştım. Demek ki ne zaman ne alırsan al hiçbir zaman geç değil Amazon HP 14-ec0009nt Ryzen 5 5500u 5899 TL 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pi kullanıcısına yanıt

Ben de akşam 11K vermem bu ne lan dediğimde 10.6 idi şimdi 10.9 oldu. Uyarıp fiyat güncellenmeden alayım diyorum. Amazon'da 70 gün iade şansı var. Baktım fiyat düştü etti geri yollarım en kötü.

• Kimi yildizli ürünlerde fiyat düşerse aradaki farkı veriyorlarmış. Amazon da olmasa ne yapacağız vallahi 😌

• Satın alabilen, kargosu gelen var mı?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar benim kargo geldi. Windows kurdum. Bilgisayar da çok güzel ve performanslı. Sürücüleri de güncelledim. Benim çok enteresan bir sıkıntım var. Sağdaki usb ye mouse,harici klavye veya usb bellek takıyorum sıkıntı yok ama telefonumu kablo ile takınca bir anda kopup tekrar bağlanıyor. Bilgisayara android usb drivers filan mı kurmak lazım anlamadım.

• usb bellek takınca sorunsuz çalışıyorsa kullandığınız kabloda sıkıntı olabilir hocam @shadowmexo

• hyperbola kullanıcısına yanıt

Denedim hocam onu da tüm kablolar ile aynısını yapıyor çok ilginç. Belki bir bios güncellemesi gelir düzelir bilmiyorum.

• kepenk K kullanıcısına yanıt

Kargom geldi ama daha açmadım. HP Geri Dönüşüm kampanyasına bir sonraki gün aldığım laptop dahil olduğu için onu bekliyorum. Yarın geldiğinde açıp W11 kurulumu yapacağım. Bir süre kullandıktan sonra SSD takviyesi ile Ram takviyesi yapabilirim. Bugün gelen laptobu satacağım sanırım arayan varsa konuşabiliriz.

• power_viper kullanıcısına yanıt

ram ssd takviyesi garantiyi etkilemiyor mu?

• Pi kullanıcısına yanıt

Sen hangi cihazı aldın hocam 12K'ya... Ben de 3050Ti olan Monster Abra'ya bi yükseldim ama net karar veremiyorum hala...

• kepenk K kullanıcısına yanıt
    HP bilgisayarda garantisini etkilemiyor diye biliyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ram takılabilmesi için arka kapağın tamamen sökülmesi lazım. bu modellerde de mi garantiyi etkilemiyor?

• kargosu gelen arkadaşlardan upgrade yapan oldu mu? nasıl bir nvme ve ddr4 almalıyız diye merak ediyorum. Ben de bugün 2 kere fırsatı yakaladım, 2. sinde sipariş verdim, cumartesi günü gelecek gibi görünüyor

• Şunu almıştık. Epey satışta kalmıştı.

https://www.itopya.com/lenovo-legion-5-15ach6h-r5-5600h-16gb-ddr4-rtx-3060-6gb-gddr6-ekran-karti-1tb-ssd-156-165hz-fhd-freedos-notebook/

• Liberty Citizen kullanıcısına yanıt

Ustat stok yok amazonda nasil fırsat yakaladınız

• antrepocu A kullanıcısına yanıt

listeye ekle diyip gun icinde kontrol ettim (listelerim sayfasinda yenile dediginizde stok varsa sepete ekle cikiyor) 2 kere stok acildi 1 er adet artik iade mi baska bir sey mi bilmiyorum. İlkinde alincaya kadar kacti ama ikincisinde alabildim

• Konudaki pc ile linkteki pc arasindaki fark nedir, hangisi daha iyi?

https://www.amazon.com.tr/dp/B095SXQNSX/ref=cm_sw_r_apan_glt_i_dl_ZMWZHXNYNDDCMPPARQ16

• Hp avantajları

Arttırılabilir Ram

Ips ekran

Metal yerler daha sağlam ve tok.

Daha güçlü işlemci ve dahili ekran kartı

Daha iyi ses kalitesi (denediğim için biliyorum BO daha iyi)

2 kademeli klavye aydınlatma

Basma hissi daha güzel bir klavye (denedim)

Lenovo avantaj

İntel olduğu için daha stabil. Güncellemeler daha kolay geliyor ve yapılıyor.

Dahili windows 10 yüklü. (diğerine siz kurarsınız ve 40 TL aktivasyon ödersiniz)

• konudaki cihaz type-c girişinden de şarj olabiliyor sanırım?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.