Şimdi Ara

Amazon TEMEL TÜKETİM & GIDA & TEMİZLİK ve KOZMETİK ÜRÜNLERİ FIRSATLARI (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
304
Cevap
220
Favori
109.098
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Off off.. Yayla ürünlerinde iyi indirimler var.
    Kaçmaz bu fırsatlar..

https://www.amazon.com.tr/s?rh=n%3A21680147031%2Cp_4%3AYayla+Gıda

700 Gr Yayla Haşlanmış Bezelye
    700 Gr Yayla Haşlanmış Nohut
    700 Gr Yayla Haşlanmış Fasulye
    Yayla 1 Kg. İri Pilavlık Bulgur
    1 Kg.Yayla Şehriyeli Pilavlık Bulgur
    Yayla Kırmızı Mercimek 1 Kg
    Yayla Osmancık Pirinç 1 Kg
    Yayla Gönen Baldo Pirinç
    vs diğer ürünler..

Amazon TEMEL TÜKETİM & GIDA & TEMİZLİK ve KOZMETİK ÜRÜNLERİ FIRSATLARI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 1 Haziran 2021; 17:49:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gıda ürünleri başta olmak üzere birçok ev ihtiyacında 100 TL alışverişe sepette 20 TL indirim.
    İndirim sepette otomatik düşmezse promosyon kodu olarak gireceğiniz indirim kodu: MARKET20

Ayrıca 10 adet üründe %10 indirim kampanyası tekrar başladı. Bu iki kampanya kombo yapılabilir,birlikte yararlanılabilir. Bu açıdan Amazon gıda ve ev ihtiyaçları açısından şuan çok iyi.

Detaylar için:

https://www.amazon.com.tr/primeday

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 2 Haziran 2021; 11:11:27 >

• Tadım Tuzsuz Ay Çekirdeği 180 gr

https://www.amazon.com.tr/Tad%C4%B1m-Tuzsuz-Ay-%C3%87ekirde%C4%9Fi-180/dp/B08XRX219H

10 adete %10 indirim,5 adete %5 indirim kampanyasına dahildir. İlla kuruyemiş almak şart değil,kampanyaya dahil diğer gıda ürünleri de olabilir.

• SÜPER FİYAT! SÜPER FIRSAT!!
    KESİNLİKLE KAÇIRMAYIN. BU ÜRÜN ÇABUK BİTİYOR,KALMIYOR.

Doğal gliserin içeriyor ve iyi bir sıvı sabun.
    10 adete %10 indirim,5 adete %5 indirim kampanyasına dahildir. İlla bu üründen almak şart değil adetleri doldurnak için.

Le Petit Marseillais Sıvı Sabun Lavanta, 300 ml

https://www.amazon.com.tr/Petit-Marseilials-Lavanta-S%C4%B1v%C4%B1-Sabun/dp/B07L7RNZT5

• robot216 kullanıcısına yanıt

Migros'tan 5 TL'ye mi aldınız,Amazon'dan 1 kuruş fazlaya mı aldınız. Rakamları eksik söyleyerek algı kasmak hoş değil.

Ayrıca burası dip fiyat konusu değil. Kaldı ki paylaştığım sıvı sabun dip fiyattı.

Migrostan 5 TL'ye almadınız,5,19 TL'ye aldınız çünkü. Amazonda ise 5,17 TL'ye satıldı. Bu fiyatın yanında 9 adet başka ürün alındığında yani sepette 10 adet ürün olduğunda sepette ayrıca %10 indirim mevcut. Bu demektir ki bu ürün 4,67 TL'ye gelir.

Bahsettiğin Migros Türkiye'nin her yerinde var mı?

Amazon gibi Türkiye'nin her yerine kargo bedava bu fiyata bu ürünleri kapıya teslim ediyor mu?

Mesela Kastamonu'nun,Konya'nın,Sivas'ın,Rize'nin,Ağrı'nın hangi ilçesine Migros kapıya bu ürünleri getiriyor. Amazon ise 1 kuruş kargo ücreti almadan bu bahsettiğim illerin tüm ilçelerine kapıya kadar getiriyor.

Migros ile karşılaştırırken bu detayları düşün. Migros'da bedava olsa almaya gidemeyecek yada Migros Sanalmarketten alamayacak en az 50 milyon kişi vardır ama Amazon'dan alıp kapısına gelmeyecek insan sayısı bazı illerimizde köylere kargo hizmeti olmadığı için belki en fazla 20 milyondur. Aradaki 30 milyon rakamı önemli.

Haksızlık yapmayın lütfen. Şurada fırsat olmayan hiç bir ürünü paylaşmadım. Bahsettiğin üründe de Migros'dan ucuza sattı bedava kargoya rağmen. Bunu da size az önce kanıtladım sanıyorum.

Migrostan 200 TL alışveriş yapsan da kargo ücreti alınıyor ayda bir bazı günler ücretsiz kargo indirimi hariç.

Amazon Türkiye'nin her yerine kapıya ürün teslim ederken Migros'un İstanbul'un bir çok ilçesinde hizmet vermediği yerler olduğunu bilmediğinizi düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 9 Haziran 2021; 14:14:22 >

• OkumadanAlma kullanıcısına yanıt

Heh işte tam istediğim cevap buydu, sen kendin diyorsun ki Amazon migrostan daha ucuz satıyor , (1kuruss) güzel insan sorarım sana 1 kuruşluk indirime için böyle başlık atman normal mi , Amazon'un verdiği hizmet ve kaliteden bende memnunum . Ama bu tarz paylaşımlar Amazon'un değil sizin insanların gözünde kuculmenizi sağlıyor , saygılar

• robot216 kullanıcısına yanıt

Saygılar yazmayın boşuna,saygısız birisiniz. 5,19 TL'ye alıp 5 TL'ye aldım diye yalan söyleyerek burada yaftalama yapıyorsunuz,emeğe saygısızlık yapıyorsunuz.

Hem saygısız hem yalancısınız.

Detaylarıyla anlattım Migros, Amazon gibi Türkiye'nin her yerine kapıya teslim ürünü getiriyor mu? Durum böyleyken Amazon'da Migrostan ucuza satılan ürünü duyuruyorum,siz bunun nesine itiraz ediyorsunuz. Hem Migros'tan uygun hem Türkiye'nin her İli'ne her ilçesine adrese ücretsiz teslim.

Gerçekten şaşkınım siz buna neden itiraz ediyorsunuz. Şu konuda önceki mesajlarda Yayla ürünleri paylaştım Migros'un kampanyalı indirimli fiyatlarından ucuzdu. Karali Premium Filiz Çay paylaştım Migros'un kampanyalı fiyatından ucuzdu. Hero Organik Baby biskuvi paylaştım Migros'tan 10 TL ucuzdu.

Üstelik daha uygun fiyatlarla Türkiye'nin her yerine sıfır kargo masrafıyla bu ürünlerin duyurulması sizi neden rahatsız ediyor.

Burada insanların maddi menfeatleri ve kazançları için emek harcıyorum,neden yanıltma peşindesiniz. Ben Migros ve diğer firma fırsatları da paylaşıyorum. Forumda aktif olmayabilirsiniz,bu paylaşımlarımı görmüyor olabilirsiniz. Ben Amazon'un yada herhangi bir firmanın satış elemanı gibi emek harcamam,sizler yararlanın diye gayret ederim. Benim paylaşımlarımı bilenler bu tarzımı bilir.

• Gıda ürünlerinde tekrar 100 / 20 indirimi başladı. Sepette indirim düşmezse promosyon kutusuna girilecek indirim kodu: SUPER20

İndirimin geçerli olduğu gıda ürünleri linki:
    https://www.amazon.com.tr/s?i=grocery&srs=26295002031

• Dove Avokado Yağı Ve Kalendula Özlü Dökülmeye Karşı Saç Bakım Şampuanı, 600 ml

Bu şampuan kendi fiyat bandında çok tercih edilen aranan bir şampuan.
    Fiyat da şuan Amazon'da indirimde ve uygun. Normal fiyatını araştırırsanız indirimde olduğu ve iyi fiyat olduğu görülecektir. 400 ml değil,600 ml,bu farka dikkat ediniz.

https://www.amazon.com.tr/dp/B084XSWN3S

Sepette 10 adet ürüne %10 indirimi bu üründe geçerlidir. Kampanyaya dahil gıda temizlik aksesuar vs sepette 10 adet ürün olduğunda toplam ödenecek ücrete ayrıca %10 indirim uygulanır.
    Aynı ürün olma şartı olmaksızın sepette 10 adet ürüne ayrıca %10 indirim uygulanacak ürünlerin tümünü içeren link önceki paylaşımlarımda mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 10 Haziran 2021; 19:10:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: OkumadanAlma

Dove Avokado Yağı Ve Kalendula Özlü Dökülmeye Karşı Saç Bakım Şampuanı, 600 ml

Bu şampuan kendi fiyat bandında çok tercih edilen aranan bir şampuan.
    Fiyat da şuan Amazon'da indirimde ve uygun. Normal fiyatını araştırırsanız indirimde olduğu ve iyi fiyat olduğu görülecektir. 400 ml değil,600 ml,bu farka dikkat ediniz.

https://www.amazon.com.tr/dp/B084XSWN3S

Sepette 10 adet ürüne %10 indirimi bu üründe geçerlidir. Kampanyaya dahil gıda temizlik aksesuar vs sepette 10 adet ürün olduğunda toplam ödenecek ücrete ayrıca %10 indirim uygulanır.
    Aynı ürün olma şartı olmaksızın sepette 10 adet ürüne ayrıca %10 indirim uygulanacak ürünlerin tümünü içeren link önceki paylaşımlarımda mevcut.

Evet , yine yalan bir indirim haberi daha ile karsımızdasınız.

https://www.hepsiburada.com/dove-avakado-ve-kalendula-ozlu-sampuan-600-ml-p-HBV00000E6Z44

Dediğiniz gibi yaptım , fiyatını araştırdım Amazon TEMEL TÜKETİM & GIDA & TEMİZLİK ve KOZMETİK ÜRÜNLERİ FIRSATLARI 

OkumadanAlma adlı kullanıcı lütfen amazon un reklamını bu kadar kötü yapma , yalanla dolanla bu işler yürümez.

Geçen gün sıvı sabun bugun şampuan , sen şimdi forumdaki arkadşlarımıza hizmet mi ediyorsun gercekten , onlara iyilik mi yapıyorsun ?

Lütfen , karşındakıler çocuk değil , yeter artık

Sıcak fırsat olmayan lınklerı ekleyıp durma

Yöneticiler de bir zahmet baksınlar , biz uygun bir şey koymazsak anında silinir , sizin ne ayrıcalığınız var ???????

DÜZELTME:

https://forum.donanimhaber.com/yeni-sicak-firsatlar-bolumu-kurallari-8-ekim-2020--133651194

B.6-) Konuların amacı reklam olmamalıdır. Moderatörler tarafından bir konunun sıcak fırsat haberi vermek değil; bir firmanın genel reklamı ve tanıtımı amacıyla açıldığı şeklinde değerlendirildiği takdirde konu kilitlenebilir veya silinebilir.

İlgililerin dikkatine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robot216 -- 11 Haziran 2021; 0:18:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: robot216

Evet , yine yalan bir indirim haberi daha ile karsımızdasınız.

https://www.hepsiburada.com/dove-avakado-ve-kalendula-ozlu-sampuan-600-ml-p-HBV00000E6Z44

Dediğiniz gibi yaptım , fiyatını araştırdım  

OkumadanAlma adlı kullanıcı lütfen amazon un reklamını bu kadar kötü yapma , yalanla dolanla bu işler yürümez.

Geçen gün sıvı sabun bugun şampuan , sen şimdi forumdaki arkadşlarımıza hizmet mi ediyorsun gercekten , onlara iyilik mi yapıyorsun ?

Lütfen , karşındakıler çocuk değil , yeter artık

Sıcak fırsat olmayan lınklerı ekleyıp durma

Yöneticiler de bir zahmet baksınlar , biz uygun bir şey koymazsak anında silinir , sizin ne ayrıcalığınız var ???????

DÜZELTME:

https://forum.donanimhaber.com/yeni-sicak-firsatlar-bolumu-kurallari-8-ekim-2020--133651194

B.6-) Konuların amacı reklam olmamalıdır. Moderatörler tarafından bir konunun sıcak fırsat haberi vermek değil; bir firmanın genel reklamı ve tanıtımı amacıyla açıldığı şeklinde değerlendirildiği takdirde konu kilitlenebilir veya silinebilir.

İlgililerin dikkatine

Alıntıları Göster

Verdiğiniz linkte aynı ürüne %50'den fazla indirim yapılmış görünmesine rağmen Amazon'dan yüksek fiyata satılıyor. Amazon'dan ucuz değil ki şuanki satışı. Üstelik %33 indirim,ve sepette tekrar %17 indirim yaptık demelerine rağmen.

Siz bu durumda neyi kanıtlamış oluyorsunuz? Beni haklı çıkarmış oluyorsunuz. Ayrıca ürün ücretsiz kargo değil. Yaptığınız laf salatası,Amazon düşmanlığı. Rakamlar ortada.

• Arkadaşlar,sizler faydalanın diye paylaşım yapıyorum. Ben kendimden eminim. Bir kişi konuya atladı ve önce ben onu başka yerden (mgros) daha ucuza aldım dedi. Oysa ben Migros'ta kaça satıldığını biliyordum ve yalan söylediğini yazdım. Ürün bahsettiği markette indirimlere rağmen Amazondan yüksek fiyata satılmıştı. Kişi geldi yalanlarla fırsat paylaşımlarıma çamur attı. Ben aksini kanıtladım.
    Sonra tekrar bir başka ürün hakkında başka yerde daha uygun olduğunu iddia edip link de vermiş ama nasıl bir hesap şaşırıyorum. Verdiği linkte ürün %50'den fazla indirim yapılmış görünmesine rağmen Amazon'dan yüksek fiyata satılıyor ve gelip orada daha uygun diyebiliyor. Üstelik Amazonda bedava kargo,diğer yerde 9.90 TL kargo ücreti olmasına rağmen.
    Rakamlar ve hesap ortada arkadaşlar.

Bahsettiğim rakamlara Amazonda sepette 10 üründe ayrıca ek %10 indirimi dahil etmedim bile.

• Sıvı sabun konusunda da , şampuan konusunda da senın abartarak cok guzel fiyat dedıgın yerde amazon un avantajı diğerlerinden 15-20 kurus daha ucuz satması. Olayı öyle güzel çarpırtıyorsun kı sankı ben amazon a camur atmak ıstıyormusum gıbı bır ızlenımın var. Ben amazondan cok memnunum , prime uyesıyım , en az 20,000 TL alısverısım olmustur. Burada senın yaptıgın yalanlar ve sankı cok muhtesem bir indirim varmıs gibi konulara mesaj yazman benı rahatsız ediyor. Bellı kı amazonun reklamını yapıyorsun da yaparken cok komık duruma dusuyorsun. Yok efendım hepsiburada yalanla indirim yapmış , yok efendım migros 5 e degıl 5,19 a satmıs. Yahu burası sıcak fırsatlar konusu adı üzerinde sıcak ! Senın verdıgın ındırımler oyle olsun kı diğer sıtelerde bu fıyat kımsede olmasın. Bak ben dün gece amazondan 3 lü yastık aldım 18 TL ye , diğer butun sitelerde aynı ürünün fiyatı 75 tl idi. Stok 1 oldugu konu acmadım. Demek istedıgım bu sekılde bır ındırım olursa yaz paylaş eyvallah. Ötekı turlü yok , cok muhtesem fıyat , yok diğer sıtelerde 600 degıl 400 ml , prime uyesı olunca kargo bedava vs vs gec bunları herkes amazon un ne oldugunu biliyor. Attıgın konular ınstagramdan reklam alanlar yukarı kaydırın alın gibi sahte ve samımıyetsız. Madem durustsun o zaman gercek ındırımlerı paylas foruma , indirim varmıs gıbı yazma. Amazon un reklamını bu kadar kötü yaptıgını bılıyor mu acaba, ya da forum yöneticileri ?? Amazon TEMEL TÜKETİM & GIDA & TEMİZLİK ve KOZMETİK ÜRÜNLERİ FIRSATLARI 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robot216 -- 12 Haziran 2021; 0:55:23 >

• SUPER20 koduyla alışveriş yapan oldumu.Prime üyesi olduğum halde ne yapsam indirim düşmüyor.Farklı bir sistemmi var acaba.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • fb1907antep kullanıcısına yanıt
    Aldığın ürün açıklamasında %20 yazmalı.
    Amazonun verdiği linke tıklayınca bazılarında %20 yazıyor bazılarında ise 5 ürüne %5 diyor. Bence gözünden bu kaçmış olmalı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Tadım Tuzsuz Ay Çekirdeği 180 gr

https://www.amazon.com.tr/Tad%C4%B1m-Tuzsuz-Ay-%C3%87ekirde%C4%9Fi-180/dp/B08XRX219H

~~~~~~~~~~~~~~

Tadım Klasik Ay Çekirdeği 180 gr

https://www.amazon.com.tr/Tad%C4%B1m-Klasik-Ay-%C3%87ekirde%C4%9Fi-180/dp/B06Y3B99GN

(Lütfen gidin bir markete fiyatlarına bakın,indirim olup olup olmadığına karar verin. İndirim kampanya olmadıkça bu fiyata satılmıyor. Son zamanlarda sürekli takip edip Amazonda indirim olunca alıyorum.Kuruyemişçilerde daha kaliteli olanlar daha uyguna satılıyor olabilir. Tadım markasını tercih edenler için bu paylaşımı yapıyorum. Aynı fiyata şu yerden daha iyisini alırım gibi muhabbetler konu dışıdır,gereksiz polemiktir.Lütfen konu dışı polemik yapmayalım.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 19 Haziran 2021; 1:0:28 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• OkumadanAlma kullanıcısına yanıt

MARKET20 girdiğimde girdiğiniz Promosyon kodu geçersiz diyor. Uzun zamandır prime üyesiyim kullanmadımda. 10 adet üründe %10 'da yok karşılaşan varmı?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.