Şimdi Ara

Amazon Fire TV 4K UHD| FireFox Web Browser+ Kodi + ipTV + Netflix + beIN CONNECT + Spotify (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.082
Cevap
162
Favori
134.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    evet reklamsız.
  • Fire TV 4K kullanan varmı?
  • ahmeta A kullanıcısına yanıt
    dün sipariş verdim... haftaya elimde olacak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmeta

Fire TV 4K kullanan varmı?

ben kullanıyorum.tr üzerinde amazon primevideo henüz desteklemiyor.amerika üzerinden prime video satın alırsanız destekliyor lakin onunda fiyatı yüksek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tolga_06tr

dün sipariş verdim... haftaya elimde olacak...

Türkiye ye gönderimi var mı?
  • kenai kullanıcısına yanıt
    hayır yok ama isterseniz yardımcı olabilirim...
  • toful T kullanıcısına yanıt
    yok, oyle degil. bende amerikan prime uyeligi var; tr'de fire tv uzerinden izlenmiyor.
    tr'den prime video izlemek icin amazon.de uzeri uyelik almaniz lazim ve fire tv disinda her-yerde sorunusuz izlenebiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alierr

yok, oyle degil. bende amerikan prime uyeligi var; tr'de fire tv uzerinden izlenmiyor.
    tr'den prime video izlemek icin amazon.de uzeri uyelik almaniz lazim ve fire tv disinda her-yerde sorunusuz izlenebiliyor.
    yanlış oldu pardon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi josh-r -- 5 Nisan 2018; 21:10:17 >
  • Bu cihazı almak istediğimizde,

HD Antenna ile mi almak mantıklı? Bir de wifi yerine kablolu aparat almak mı?
  • alvarez kullanıcısına yanıt
    HD Antenli modeli pas geçebilirsin.

Eğer ki modem çok uzakta değilse ; Wi-Fi bağlantısında da bir sorun yaşamaz ve rahatça kullanırsın.
  • Merhaba,

FireTV Stick kullanıcısıyım ve şu ana kadar bir sorun yaşamadan ihtiyacım olan uygulamaları sideload yaparak cihaza yükledim, uzun süredir de kullanıyorum.

Geçtiğimiz günlerde Turkcell TV+ uygulamasının .apk sını da cihaza sideload yaparak yükledim ancak uygulama telefon UI'ı ile ekranda açılıyor, kumanda ile de kontrol edilemiyor. Bir şekilde bir kanalı açabildim ancak kanallarda da görüntü gelmiyor.

Aramızda FireTV Stick kullanıcısı ve Turkcell TV+ yükleyip sorunsuz bir şekilde kullanan arkadaşlar varsa, kurulum konusunda desteklerini rica ediyorum.

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alierr

dns ayarlarını değiştirince her türlü cihaz ve firetvden izlenebiliyor.iki üç ay denedim. pahalı olduğu için ara verdim.amazon.de üzerinden üyelik aldım ilk altı ay ucuz olduğu için bu defa firetv harici izleyebiliyorum. 6 aylık kampanya bitiminde amerika hesabımı aktif edeceğim yine.
  • toful T kullanıcısına yanıt
    biliyorum, zaten normal sartlarda izlenmiyor. smartdns alan insanlar bu yuzden aylik 5$ oduyorlar dns'ye.
  • merhaba,

apple tv'imi satıp amazon fire stick yada fire tv almak istiyorum.

Geçiş yapma nedenim ip tv izlemek için. Apple tv 2. nesil app store yok, jailbreak ile de uğraşmak istemiyorum, kodi performanslı da değilmiş zaten.

Neyse ip tv performansı nasıl apple fire'ın ? 4k tv'im yok stick mi yoksa fire tv mi önerirsiniz ?

Netflix uygulamasında türkçe altyazı seçeneği var mı ? Airplay ile kullanan var mı ?

Teşekkürler.
  • DeacoN kullanıcısına yanıt
    Üstad ,

Terrarium TV uygulamasını bir türlü kurmuyor benim Fire TV Stick.

Son versiyon dahil 2-3 farklı apk versiyonunu denedim ama sonuç değişmedi.

Kurulum normal olarak başlıyor ama bitiminde " app not installed " diye bir hata veriyor cihaz ve kurulumu tamamlamıyor.

Önceden kurulu yani kaldırmam gereken eski bir versiyonda yok üzerinde.

Neden olabilir , bir fikrin var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Papirus -- 11 Nisan 2018; 13:31:40 >
  • arkadaşlar firetv box ile usb den film izlenebiliyor mu?
    benim hdd de mi sorun var yoksa usb girişi büyük diskleri görmüyor mu?
  • Yukarıda ki soruma ek olarak,

Amazon üzerinden fire tv box olanını satın alıp aracı site ile türkiyeye getirmeyi düşünüyorum, toplam 280tl civarı gibi birşey oluyor.

Ethernet portu olmaması sıkıntı mı sizce ? Bir önceki nesil kutuyu buradan benzer fiyata alabiliyorum. Ekstra ethernet aparatı da 15 dolarmış, önceki nesil kutu da dahili ethernet girişi var. Performans olarak fark yokmuş hatta 2.neslin daha hızlı olduğunu söylüyorlar yabancı forumlarda, 4k yada hdr tv'm olmadığı içinde işime yaramıyor yenilikler.
  • Papirus P kullanıcısına yanıt
    ben her zamanhttps://kporte.wixsite.com/files sitesinden kuruyorum ve şimdiye kadar bir sorun ile karşılaşmadım. geçen farklı bir yerden indirip kurmayı denemiştim hata vermişti. nedeni hakkında hiçbir fikrim yok açıkçası.
  • invadersmustdie kullanıcısına yanıt
    Fire tv'nin iptv ozelligi cok iyi. (kodi vb)

netflix'e turk ip'sinden baglandigimiz icin komple turkce arayuze sahip.

buyuk ihtimal fire tv stick isinizi gorur. fiyat farki cok yoksa box olani alin.

ayrica smartdns destekliyor, turkiye'de erisimi olmayan servislere ulasabilirsiniz. (prime video, hulu vs..)

dediginz gibi v3'de ethernet yok. ethernet tamamen son kullaniciya bagli, benim icin faydasiz.

son olarak; fire tv v2, v3'den daha hizli.
  • Bence en iyi ve en hizli yontem su:

cihazin kendi marketinden DroidAdmin ya da firedl uygulamasini yukledikten sonra cikan ekrana kod girerek market disi uygulamalari yuklemek.

ornek:
    terrariumtv icin: 67724750

ve kodlarin icerigi guncellendigi icin ayni kodlar ile uygulamlarin guncel versiyonlarini indirebilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.