Şimdi Ara

Amazon Fire TV 4K UHD| FireFox Web Browser+ Kodi + ipTV + Netflix + beIN CONNECT + Spotify (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.083
Cevap
163
Favori
134.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Papirus

BluTV'yi bilmem ama PuhuTV'yi sorunsuz kullanıyorum ben.Bu tarz uygulamalar kendi uygulamaları arasında yok ama apk olarak bulup Wi-Fi üzerinden cihazın içine atarak yükleyebiliyoruz...
    Teşekkür ederim hocam peki bu PuhuTV Nvidia daki gibi Android TV uygulaması mı oluyor yoksa telefona yüklediğimiz uygulama gibi mi çalışıyor?
  • bkblt85 B kullanıcısına yanıt
    Nvidia'da kullanmadım ve bilmiyorum ama sanırım Android TV uygulaması gibi oluyor.Çünkü gerek menüsü , gerekse kullanımı çok rahat...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 hafta evvel amazon fire stick aldım. Ertesi gün de netflix üyeliği yaptık arkadaşlarla. O gün, bu gündür torrente ara verdim ve zidoo media player açmıyorum.

Çok kanallı sese sahip dizi ve filmlerde keyfim daha da artıyor.

Tavsiye ederim..

• Merhaba

Turkcell TV+ izlenebiliyor mu bu cihazla?

Avr ye dts hd ma, True HD sesleri bitstream yapabiliyor mu?

Teşekkürler

• ocean72 kullanıcısına yanıt
    Turkcell tv'yi bilmiyorum.

Avr'de bitstream yapıyor.

• Merhabalar,

Amazon dan mı ısmarlıyorsunuz? Amazon.de ya da amazon.com farkeder mi?
  • ism72 İ kullanıcısına yanıt
    Ben ABD'deyken almıştım. Şu aralar amazon 'da kargo ücretsiz değil. Beklemenizde fayda var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Papirus

Nvidia'da kullanmadım ve bilmiyorum ama sanırım Android TV uygulaması gibi oluyor.Çünkü gerek menüsü , gerekse kullanımı çok rahat...
    Çok teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanalgezgin

3 hafta evvel amazon fire stick aldım. Ertesi gün de netflix üyeliği yaptık arkadaşlarla. O gün, bu gündür torrente ara verdim ve zidoo media player açmıyorum.

Çok kanallı sese sahip dizi ve filmlerde keyfim daha da artıyor.

Tavsiye ederim..
    Hocam netflix türkiye olarak direk açılıyor mu? Adresi Amerika adresi falan yapmak gerekiyormuş galiba.
  • bkblt85 B kullanıcısına yanıt
    Hiçbir şey yapmadım. Netflix kullanıcı adı ve şifre girdim, çalıştı.
  • Merhaba bizim tvde akıllı değilde. Yeni tv alıcağıma bu cihazı alsam digitürkplayden maçları izleyebilir miyim ve alabileceğim link verir misiniz?

• Merhaba gelecekevimde.com'da fire stick satılıyor site güvenlimidir ? birde wifi çekim gücü nasıl alan arkadaşlar ceveplarsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CDF46233B

Merhaba gelecekevimde.com'da fire stick satılıyor site güvenlimidir ? birde wifi çekim gücü nasıl alan arkadaşlar ceveplarsa sevinirim.
    sitenin güvenirliğine bir şey diyemem ama düzgün görünüyor.... 260 TL fiyata düşmüş stick bence güzel fiyat..... amazon com dan 40 usd ürün bedeli + 26 usd kargo bedeli ile getiriyorum ben....

modem oturma odasında .. fire stick salonda wifi çekiminde bir sıkıntım olmadı şimdiye kadar....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolga_06tr -- 15 Mayıs 2018; 13:34:37 >
  • Arkadaşlar tavsiye edermisiniz? Abd den bşr arkadaşa getireceğim ama tam karar veremedim. Stick mi yoksa 4k dongle mı ona da karar veremedim.

• toggle kullanıcısına yanıt
    bu cihazi tavsiye etmeyen zor cikar :)

bence 4k olani alin cogu zaman indirime giriyor, 50dolara geliyor.
  • Cok ise yarayacak bir uygulama buldum sanirim yeni cikmis.

fire tv'yi 'Chromecast' gibi yapiyor ve 'Google Cast' ve 'Apple AirPlay' destegi de var.

http://www.aftvnews.com/airscreen-turns-your-fire-tv-into-a-chromecast-with-support-for-google-cast-and-apple-airplay/
  • alierr A kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler. Haziran sonu gelecek o yüzden bir kaç hafta içinde almam lazım. İnşallah bu sürede indirime girer.

• Fire tv modeli root oluyor mu?

Ya da amazon cihazlarından hangisi root oluyor arkadaslar

• iptv benden almış olan arkadaşlar.. yeni arayüz ile güzel bi program android telefon.. amazon tv - pc de blustacks tada kullanabilirsiniz...
    http://srcapk.com/src.apk not: program başka serverlar için kullanılamıyor şu an için...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolga_06tr -- 8 Haziran 2018; 16:36:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOKMENM

Fire tv modeli root oluyor mu?

Ya da amazon cihazlarından hangisi root oluyor arkadaslar
    root ne amaçla yapıcaksınız.... zaten kendi mağazasında olmayan programları root a ihtiyaç duymadan yükleyebiliyorsunuz rahatlıkla..
    http://www.aftvnews.com/how-to-sideload-apps-like-kodi-or-spmc-on-the-amazon-fire-tv-stick-using-downloader/

root edilebilğir versiyon ve cihazları aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.
    http://www.aftvnews.com/root/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolga_06tr -- 8 Haziran 2018; 16:6:17 >
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.