Şimdi Ara

amazon ebay yardım lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • amazon veya ebaydan killzone 3 helgast edition almak istiyorum alsam gelme durumu nasıl olur ebay ne kadar güvenli

• http://www.ebay.com/itm/Killzone-3-Helghast-Edition-Sony-Playstation-3-2011-2011-/342336220353?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item4fb4d42cc1
    ebaydan mesela şu olabilir satıcının nekadar güvenli olduğu 2.elmi sıfırmı kargo ile ilgili yardım edebilecek biri lazım ebay için
  • Koydugun linkteki satici sadece Amerika'ya kargoluyor.
    Senin " shipping : Worldwide " yazan saticidan alman lazim.

http://item.mobileweb.ebay.com/viewitem?itemId=230670742051&index=4&nav=SEARCH&nid=78218362897
    Gibi..
    Tabi birde kargo parasi eklenecek bu fiyatlara.iyi hesap kitap yapmak lazim.Astari yuzunden pahaliya gelir cogu zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sentencedTR -- 14 Eylül 2011; 22:25:03 >
  • ebay güvenilir bir sitedir ama ebay'de satış yapan bir satıcının güvenilir olduğundan alışveriş yapmadan önce emin olmak gerekir.
  • ikinizede verdiğiniz cevaplardan dolayı teşekkür ederim

kargo parasının nekadar tutacağını önceden öğrenebilme şansımız olurmu paket büyük oyun parasından fazla kargoya vermeyelim sonra
  • Posta ücretini zaten peşin ödüyorsun alıcıya. Genelde posta ücreti konusunda çakallık yaparlar. 10 dolardır, 20 derler, o aradaki 10 doları ürün fiyatından düşerler. Ürünü ucuz gibi gösterirler. Sen 20 dolar verdiğin kargonun paketini eline alırsın, etikette 10 dolar yazdığını görür içinden küfrü basarsın. Ama ebay'de işler böyle yürüyor. Yapacak birşey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .ZeuS.

Posta ücretini zaten peşin ödüyorsun alıcıya. Genelde posta ücreti konusunda çakallık yaparlar. 10 dolardır, 20 derler, o aradaki 10 doları ürün fiyatından düşerler. Ürünü ucuz gibi gösterirler. Sen 20 dolar verdiğin kargonun paketini eline alırsın, etikette 10 dolar yazdığını görür içinden küfrü basarsın. Ama ebay'de işler böyle yürüyor. Yapacak birşey yok.

Düzen böyle diosun
  • Maalesef
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.