Şimdi Ara

Amazon.de yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
3.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkese selamlar öncelikle :) amazon.comdan kinectalıcaktım ama malumunuz indirimde diye yollamıyolar kim bilir ne kadar sürer valentieday midir nedir o nunu içinmidir bilinmez neyse ben de almanyadan almaya karar verdim ama almanyadan alanlara sorum olucak kargoyu nasılyaptınız standartmı expressmi standarttahangi firma getiriyo yine dhl mi yoksa ptt gibi bi firmamı expresstede hangi firmanın ne kadarda getirdiğini yazar sanırız sevinirim sadece hızfarkımı olur yoksa gümrük konusundada fark olurmu ve amazon.com daki işlemler dışında amazon.de de siparişi geçerken yapmamız gerekn farklı bir işlem varmı.

• ben almanyadan standart kargo ile aldım 7-8 gün içinde geldi ancak adres olarak çalıştığım firmayı verdiğimden ve firmanın posta odası olduğundan PTT mi yoksa DLH mı getirdi bilmiyorum ancak amazondan aldığımda standart DLH kargo yazıyordu...
  • :D teşekkür ederim hocam ama ben sabredemedim pzt si sipariş vermiştim çarşamba günü elime geçti express kargoyla
  • İyie hocam kargoyla beraber tr dekiyle aynı fiyata geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: shineon25

İyie hocam kargoyla beraber tr dekiyle aynı fiyata geliyor

ben normal kargo ile aldım 240 TL express kargo 14 eur farkı vardı 14 *2 =268 TL TR de 268 TL'ye nerede var ? söylebilirsen alacağım bir tane daha..
  • 300 tl hocam turkıyede pek fark yok dırek konsol gonderiyorlarmı peki bilgin varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: shineon25

300 tl hocam turkıyede pek fark yok dırek konsol gonderiyorlarmı peki bilgin varmı

240 TL < 300 TL fark 60 TL.. 60 TL'ye birde oyun alırım. TR den daha ucuza mal olur.. neyse.. denemedim. ama 150 EUR geçeceği için gümrük muhabetine takılır..
  • Arkadaşlar amazon.de sitesinden sipariş verip de kargonun izleme numarası alan var mı acaba. Ben standart kargo ile getirttiğim için bana vermediler. Mail attım, öyle bir uygulama yok dediler. Acaba express olarak getiren arkadaşlar takip numarası almışmıydı. Benim kargo 7 şubatta verilmiş dhl ye. Korkuyorum hiç gelmeyecek diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fantayapar

Arkadaşlar amazon.de sitesinden sipariş verip de kargonun izleme numarası alan var mı acaba. Ben standart kargo ile getirttiğim için bana vermediler. Mail attım, öyle bir uygulama yok dediler. Acaba express olarak getiren arkadaşlar takip numarası almışmıydı. Benim kargo 7 şubatta verilmiş dhl ye. Korkuyorum hiç gelmeyecek diye.

standart kargoda takip no yok.. expresste kargo numarası var..
    ben 20 ocakta sipariş etmiştim ve tahmini 01 Şubat yazıyordu teslimat için (Lieferung voraussichtlich: Februar 01, 2011). ancak 27 ocakta gelmişti benimki.
    sizin siparişinizde tahmini kısmı yok mu ?

Guten Tag,

unser Logistikzentrum hat den unten stehenden Artikel verschickt!

Unser Hinweis:

Sie koennen Ihr Kundenkonto jederzeit ueber "Mein Konto"
    http://www.amazon.de/mein-konto einsehen und verwalten.

Ihre Bestellnummer 302-5478622-9649969 (eingegangen Januar 20, 2011)
    ---------------------------------------------------------------------
    Bestellt Titel Preis Versandt Zwischen-
    summe

---------------------------------------------------------------------

Artikel von
    Amazon.de (verkauft durch Amazon EU S.a.r.L.):

1 Xbox 360 - Kinect Sensor i... EUR 106,29 1 EUR 106,29
    Versendet mit Deutsche Post DHL (Lieferung voraussichtlich: Februar 01, 2011).

• Cevabın için teşekkür ederim. Benimkinde 17 şubat yazıyordu. Yaklaşık 2 saat önce elime ulaştı :) Akşam eve gidip oynayacağım :)
  • güle güle kullanın...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.