Şimdi Ara

Amazon.de kinect!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu günlerde kinect arıyorum ve en uyguna yurtdışından alacağıma karar verdim. İlk önce amazon.com'dan alacakcım kinect bundle (fruit ninja ve Gunstringer) fiyatı 143 dolar, birde kargo ücreti var, birde kardeşim için kinectimals 12 dolar ekle yani 180 dolar ediyor.

Ancak amazon.de'ye baktığımda (Almanya daha yakın, çıkacak sorunlar daha az diye düşündüğüm için tercih etim) kinect bundle 130 euro ve siparişe devam ettiğimde ise (2-12 iş günü kargo seçili olduğu halde) 107 euro tutar yazyor. Hem hızlı kargo hem kinect budle 107 euro (vay canına), peki bu doğru mudur, anlamadım tam ben nasıl oluyor? 107 euro sadece kargo ücreti mi? (Ay'a yollasan bile 107 euro tutmazda(!))

En kısa zamanda yardımlarınızı bekliyorum daha önce amazon.de'den alan var mı? İndirim mi var? Acıklarsanız çok mutlu olurum...

Ayrıca konuyu açacak yer bulamadım, en uygun xbox bölümü diye geldi, hatam varsa şimdiden özür dilerim...

• Zamanında (2010 sonları) forumca Amazon.com'dan aldık Kinect'leri. Daha sonra Amazon.de'den de alanlar oldu daha ucuza geliyor diye. Herkesin eline geçti paketleri. Herhangi bir sıkıntı yaşamadı kimse.

Sadece bir arkadaşın gelen paketini gümrükte açmışlardı. Alıcı paramparça kutu halinde almıştı paketini.
  • Oslemleri biraz ilerlet billing veya payment bolumunde toplam fiyat yazar.Eger 107 euro ise alabililirsin.Ki 107 euro normal fiyati.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok teşekkür ederim, sayenizde artık gönül rahatlığıyla alabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carept17c

Çok teşekkür ederim, sayenizde artık gönül rahatlığıyla alabilirim.

Hocam git para kas 1 ay yeme icme mediamarkttan al 300 tlye garantide var hem :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gümrük sıkıntısı olmayacak mı ? Ben sınırı 75 Euro diye biliyorum da.
  • Hepte beni bulur, 150 euro'ydu şimdi 75 mi oldu? çok iyi olmuş...(!) İkiye kırsınlar kinect'i ayrı ayrı (yarı fiyatına) kargolasınlar burda birleştiririm. 2 sene önce kinect almaya karar vermiştim hala alamadım. Şimdi atlıyorum efetur'a gidiyorum Bulgaristan'a keyifle kinect oynuyorum iyi günler....
  • quote:

Hepte beni bulur, 150 euro'ydu şimdi 75 mi oldu? çok iyi olmuş...(!) İkiye kırsınlar kinect'i ayrı ayrı (yarı fiyatına) kargolasınlar burda birleştiririm. 2 sene önce kinect almaya karar vermiştim hala alamadım. Şimdi atlıyorum efetur'a gidiyorum Bulgaristan'a keyifle kinect oynuyorum iyi günler....

Birde zaten hocam 107 Euro 250 TL' ye yakın. O fiyata biraz daha ekleyerek sıfırı alınır mağazadan. Uğraşmaya gerek yok gümrüktü vs. .. Hatta bazı zamanlarda forumda 250 TL gibi rakamlara sıfırları satıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UlasAsmadili -- 24 Haziran 2012; 15:10:20 >
  • Türkiye'de uygun fiyata nerde bulabilirim? Mediamarkt'ta 300 tl işe bi koşu gider alırım.
  • quote:

Türkiye'de uygun fiyata nerde bulabilirim? Mediamarkt'ta 300 tl işe bi koşu gider alırım.

Büyük marketlerin fiyatlarını bilmiyorum ama DH İkinci El forumunda 250 TL'ye sıfırları falan satılıyordu. Takip edebilirsin orayı. Ayrıca İstanbul'da spotlarda falan satılıyor 300 civarında. Tam yer bilen arkadaşlar vardır.
  • 285 TL -http://www.sanalpazar.com/Xbox-360-Kinect-Sensor-+-Adventures-Oyun+acik-Urun-Sifi__isp3707114

339 TL -http://www.sanalpazar.com/Xbox360-Kinect__isp3534668

335 TL -http://www.sanalpazar.com/Xbox360-Kinect-Sensor-+-Kinect-Advanture-Oyun__isp3049299

325 TL -http://www.emredepo.com/pinfo.asp?pid=4862

Ayrıca sahibinden'de tonla var uygun fiyatlı. 200 - 250 TL arasında ikinci el 250 - 300 arasında sıfır bulmak mümkün, sahibinden'de ve DH İkinci El forumunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UlasAsmadili -- 24 Haziran 2012; 16:48:00 >

• quote:

Bu günlerde kinect arıyorum ve en uyguna yurtdışından alacağıma karar verdim. İlk önce amazon.com'dan alacakcım kinect bundle (fruit ninja ve Gunstringer) fiyatı 143 dolar, birde kargo ücreti var, birde kardeşim için kinectimals 12 dolar ekle yani 180 dolar ediyor.

Ancak amazon.de'ye baktığımda (Almanya daha yakın, çıkacak sorunlar daha az diye düşündüğüm için tercih etim) kinect bundle 130 euro ve siparişe devam ettiğimde ise (2-12 iş günü kargo seçili olduğu halde) 107 euro tutar yazyor. Hem hızlı kargo hem kinect budle 107 euro (vay canına), peki bu doğru mudur, anlamadım tam ben nasıl oluyor? 107 euro sadece kargo ücreti mi? (Ay'a yollasan bile 107 euro tutmazda(!))

En kısa zamanda yardımlarınızı bekliyorum daha önce amazon.de'den alan var mı? İndirim mi var? Acıklarsanız çok mutlu olurum...

Ayrıca konuyu açacak yer bulamadım, en uygun xbox bölümü diye geldi, hatam varsa şimdiden özür dilerim...

kendi vergilerini kesmişler ...107 ye dusmus

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.