Şimdi Ara

Amazon.DE'den Xperia X Satın Almak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1.900 TL olarak Türkiye'de satılan telefon, Amazon.DE'de 1.320 TL olarak gözüküyor? İnanın kafam durdu arkadaşlar? Alsam mı bilemiyorum. Hoş Türkiye'ye gelince ne türlü masraflar yapacağım, servis garantisi ne kadar olacak ve bir sorun yaşadığımda kimle muhattap olacağımı bilmiyorum?

Bilen arkadaşlar beni aydınlatabilir mi lütfen?

• hic bir masraf yapmazsiniz cunku gumrukten geri gider :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hareketliperde

hic bir masraf yapmazsiniz cunku gumrukten geri gider :)

Valla anlamadım hocam
  • Figo kullanıcısına yanıt
    Posta yolu ile ulkemize telefon girmesi yasak hocam. alsanizda istanbulda gumrukte yakalanir geldigi yere gonderilir

• Şimdi anladım usta. Valla bilmiyordum
  • Figo kullanıcısına yanıt
    Yurt disinda yasayan bir tanidiginiz alip size gonderebilir,hediye olarak gecirebilir,garanti turkiye'de calismaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyni3

Yurt disinda yasayan bir tanidiginiz alip size gonderebilir,hediye olarak gecirebilir,garanti turkiye'de calismaz.

Maalesef öyle biri yok. Keşke olsaydı. Şimdi göz göre göre 600TL daha vereceğim
  • cyni3 C kullanıcısına yanıt
    yaninda getirmedigi sekilde o sekildede gecmez. ucak tren araba ile gelirse anca ama postaya girerse o tel direk geri gider

• quote:

Orijinalden alıntı: hareketliperde

yaninda getirmedigi sekilde o sekildede gecmez. ucak tren araba ile gelirse anca ama postaya girerse o tel direk geri gider

Vay be, devletimiz göz göre göre kazık yememiz için elinden geleni yapıyor ve kuş uçurtmuyor gümrükte.

Bir de telefonu Türkiye'ye açtırmak için para da ödenecek galiba. Baya işi olur yani.
  • hareketliperde kullanıcısına yanıt
    Olur kardesim olur, bak ben fransa'da yasiyorum,sana olur diyorsam var bir bildigim.
    Hemde postayla, haa kotusu garanti turkiye'de calismaz.

• cyni3 C kullanıcısına yanıt
    Gümrük vergisini versen bile telefonu geciremezsin. Mevzuat bu yönde. Gecirmenin tek yolu sans. Hediye yazarak gecirme isi 10 yil önce ise yarıyordu. Islemi yapan memur fark etmez ya da dalginlina gelirse gecirirsin aksi taktirde imkansiz.

• outside O kullanıcısına yanıt
    Ustelemiyorum artik,son olarak sunu soyleyeyim,postanede gonderirken gumruk kagidini dolduruyorum,orayada yaziyorum,icinde telefon var .

• Gümrükten tanıdık varsa neden geçmesinki.devlet bizi sömürmek için ellerinden geleni yapıyor ve yapmaya devam edicek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herattaa -- 16 Kasım 2016; 14:29:54 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.