Şimdi Ara

Amazon.de 10€ indirim [40€ alt limit]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
8
Favori
3.507
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Malumunuz; bir süre önce amazon.de'den Türkiye'ye ücretsiz gönderim (her ürün dahil değil tabii ki de) başlamıştı, bununla beraber amazon.de'de Amazon'un kendi sattığı ürünlerde vergi miktarından MUAF olmak da iyi bir avantaj. Vergiden muaf olma, indirim ve de ücretsiz kargo birleşince iyi fiyatlar ortaya çıkabilir.

Kampanyanın detayları;

---------

Türkiye'de yaşayan müşterilerimize hoş geldiniz hediyesi olarak tüm ürünlerimizde 10 € indirim veriyoruz.

İndirim Kodu: MERHABA

- Nasıl katılabilirim? Toplam sipariş tutarı en az 40 € olacak şekilde seçtiğiniz ürünleri alışveriş sepetine ekleyin. Alışverişi tamamla adımında "Hediye kartı ya da promosyon kodu ekle" yazan kutucuğa "MERHABA" indirim kodunu girdiğinizde, 10 € indirim otomatik olarak sipariş tutarından düşülecektir.
    Daha fazla bilgi için yardım sayfamızı ziyaret ediniz.

-31.12.2016 tarihine kadar sadece Amazon tarafından satılan ve gönderilen ürünlerde geçerlidir. Kitaplar, takvimler, dijital ürünler, hediye kartları ve 3.parti tarafından satılan ürünler bu kampanyanın dışındadır.

-Sadece Türkiye’deki teslimat adresleri için verilen siparişlerde geçerlidir.

-Her müşteri sadece bir promosyon kuponu kazanabilir. Bu kuponun şartları hakkında daha fazla bilgi almak için yardım sayfamızı ziyaret ediniz.

kampanya linki:

https://www.amazon.de/gp/switch-language/browse.html/ref=pe_3161131_165831061_pe_ecg/?node=12199238031&language=tr_TR

---------

not: alışveriş yapacaksanız eğer ödemeyi EURO olarak yapınız, ödeme sayfasında sipariş miktarınızı amazon'un TL'ye çevirerek gösterdiği miktar güncel kurdan çok yukarıda.

Çoğumuzun işine yarayabilecek ürünlerin paylaşımını da yapabiliriz bu topic içerisinde.

ekleme: aşağıda bir arkadaşım hatırlattığı iyi oldu; amazonun kendi sattığı ürünlerde VERGİ miktarı satın alma aşamasında düşüyor, yani sayfalarda gördüğünüz fiyatlar vergi dahil fiyatlardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avanta -- 12 Aralık 2016; 6:17:50 >

• Alışveriş yapasım geldi. Gitsin paracıklar.
  • Benim bu aralar harici harddiske ihtiyacım olduğu için ilk olarak onlara bir göz attım;

"Western Digital 2TB Elements Taşınabilir Harici Harddisk" indirimlerle ve kargo ücretsiz olarak çek ıvır zıvır ile uğraşmadan 65€'ya (yani 238 TL) alınabiliyor.

Bana Seagate de yeter derseniz "Seagate Expansion Portable, 2 TB, Harici Taşınabilir Sabit Disk; USB 3.0" 60€'ya (220 TL) alınabiliyor.

Sizlerin de tavsiyeleri varsa paylaşınız.

ekleme: şuna göz önünde bulundurun; belli başlı ürünlerde (örneğini verdiğim seagate'te denk geldi bana bu) "Bu ürün Türkiye adresine teslim edilemiyor." yazsa da aslında hatalı, X ADET YENİ ÜRÜN yazan yerden amazon.de'nin satıp satmadığını kontrol edin, satıyorsa eğer sepete ekleyip satın alma sayfasına geçince anlaşılıyor hatalı olduğu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avanta -- 12 Aralık 2016; 2:48:21 >
  • Önlerden yerimizi alalım.

Kampanyaları bulabildikçe paylaşalım arkadaşlar.
  • Forumdaki Amazon konusunda zaten mevcut yine de paylaşım için teşekkürler
  • bazen net €49 da bazen €42-43'da kargo sıfırlanıyor.
  • Orasında bir muallak var; geçenlerde 33€'ya ayakkabı aldım, onda da kargo ücreti çıkmamıştı. Nihayetinde ne kadar az o kadar iyi tabi ki de.
  • Amazon.de de gordugunuz fiyatlara almanya kdvsi dahil. Biz sepete eklediğimiz de ilerledigimizde o vergiyi düşüyor.
  • ödemeyi euro olarak nasıl yapacağız? (enpara)
  • Eyvallah kullanıcısına yanıt
    Ödeme sayfasında TRY yerine EURO'yu seçmek yeterli, güncel EURO kurundan ödeme gerçekleşir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eyvallah

ödemeyi euro olarak nasıl yapacağız? (enpara)

Siz odeme yaparken euro secili olur ya da seçin, amazon kargoya verirken parayi enparadan kendi çekiyor.
    Bende nedense enparadan çekemedi parayı, orada sıkıntı vardır deyip ziraat gençkartın banka kartını denedim, onu da kabul etmedi. Genç kartın kredi kartı bölümünden alışveriş yaptırıyor bana sadece. .comdan alışverişe izin verip .de de çekmedi nedense..
  • Ben kredi kartımdaki sanal kartı kullanıyorum, banka kartıyla sipariş vermedim fakat nete bir göz attım ve enpara ile sipariş verenler var.

Bu arada özel değilse aldığımız ürünleri paylaşmakta fayda var.
  • Gtx bir ayakkabı lazım ama çok pahalı
    Fare de lazım ama pek sıcak gelmedi
    Siz ne alıyor sunuz yahu
    Yoksa sandelyemi
  • Elektrikli testere bıçak gümrükte sorun çıkartır mı yoksa mutfak aleti diye geçirirler mi acaba
  • Avanta A kullanıcısına yanıt
    Hocam Logitech G410 klavye(€50-stoğu bitmiş), Sandisk x400 (128Gb) m.2 Ssd €37 ve Kfa2 Gtx 1070 aldım 404den €394'ya düşürerek.

Ekran kartı |
    Ssd |
    Klavye

Evdeki her aile bireyine ait bir hesap olunca Bir de Z313 yada Z333 almayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reborned -- 12 Aralık 2016; 4:4:38 >

• Hayırlı olsun hocam, ben de Seagate Expansion 2 TB düşünüyorum. Bu arada farklı hesaptan aynı kartla ödeme yaparak mı aldınız? Böyle oluyorsa eğer ben de abartmadan 1-2 alışveriş daha yapabilirim belki.
  • Avanta A kullanıcısına yanıt
    Bu aldıklarımda hepsi kişiye ait karttan yaptım hocam, amazon.de kart konusunda sıkıntı çıkartıyormuş, fax vs. çekin diyolarmış. Sistemin geri kalan parçalarını önceki günlerde aldım, türk temsilciler yardımcı oluyor yeterince, sıkıntı olmaz zannediyorum ki
  • Doğrudur hocam, evdeki diğerlerinde k.kartı yok ama banka kartlarıyla (eğer sıkıntı çıkmazsa) yaparım o halde.
    En son ödeme sayfasında Euro'yu seçeceksiniz, yalnız bankalar Euro çekmiyorlar direk. Önce Euro'yu Dolar'a çevirip ondan sonra TL'ye çeviriyorlar.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.