Şimdi Ara

Amazon.com.tr hediye kartı satışı başladı (Carrefour,Bim,Teknosa) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
551
Cevap
82
Favori
86.094
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teknosa mağaza alımlarında elektronik olarak geçiyor değil mi arkadaşlar Axess için soruyorum özellikle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün Carrefour miniye gittim Amazon karti kredi kart ile satış bitti nakit satıyoruz dedi

• Papara, Teknosada 100/25 , markette 150/30 veriyor. Değer mi bilemedim. Gg zaten devamlı 20 liralık çek veriyor.

• paşa1978 P kullanıcısına yanıt
    Deme yaw vakıf world puanlarını ordan amazona atıyordum bugün ve yarın toplam 125 daha alacaktım kötü oldu :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbeg44

Deme yaw vakıf world puanlarını ordan amazona atıyordum bugün ve yarın toplam 125 daha alacaktım kötü oldu :(
    kötü oldu başlamadan bitti hayallerim

• horozcu yavuz abi kullanıcısına yanıt
    100+50 lira hediye kartı alıp, postan tek seferde 150 lira olarak ödemek mümkün mü?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

100+50 lira hediye kartı alıp, postan tek seferde 150 lira olarak ödemek mümkün mü?
    evet, birlikte aldım.
  • horozcu yavuz abi kullanıcısına yanıt
    Birkaç mesaj yukarıda kartlı satışı durdurduklarını yazmış arkadaşlar, bakalım eğer satış varsa alırım 150 liralık Amazon hediye kartı.. Teşekkür ederim yanıt için.

Bence farklı yerlerden denenebilir halen amazon ne diye soran kasiyerler var :)) şansımıza artık yarın deneyeceğim bende
    İnşallah o bölgede öyle olmuştur. Diğer yerlerde olmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Ctesi günü almıştım bende. Manasız olmuş amazon kartın sadece nakit satılması. Sonuçta nakite çevrilebilecek bir durum yok, amazondan alışveriş yapacağız her durumda... Gerçi gittiğim teknosadaki eleman papara ile satış yapmıyoruz dedi direk onu dahi zor ikna ettim.

• fuckulteli kullanıcısına yanıt
    Evet ben de gördüm. Bir anlamı kalmıyor eğer böyle bir şey varsa. Umarım kasiyer bilgisizliğidir.

• Sonucunu paylaşırsanız iyi olur

• Paraf market 125 * 3 e girecektim ben de. Umarım yalan olmaz

• riddick88 R kullanıcısına yanıt
    Ankara öveçler Lizbon CD 50 TL lik aldım kimse bişey demedi :)

• Sağol coni

• Ben de biraz önce yolumun üzerindeki bir Carrefour’dan 100+50’lik hediye çeki aldım, Papara debit kartımla ödedim. Ödemeyi nasıl yapacağınıza kasadaki personel ya da mağaza müdürü karar veremez. Debit veya kredi kartınızla, hatta anlaşmalı kart puanınızla istediğiniz gibi ödeyebilirsiniz. İkinci fişte Amazon’un talep kodları çıkıyor. Kodları amazon.com.tr/kullan adresinden girmeniz yeterli.

• Huysuz İhtiyar H kullanıcısına yanıt
    Yarın son gün, yarın bende almak için CarrefourSA'ya uğrayacağım.

Şehrimde iki mağaza var, bana uzak olanda stok varmış, mail ile öğrendim, umarım 100+50 lira olarak kampanya harcamasını sağlamış olurum.

• fuckulteli kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir magazadan alabilirsin. Bu kartlar fiziksel urun degil, stok sorunu yok. ki gorevli barkod okutuyor sadece, onceki sayfalarda da paylasildi. Hediye kartinin kodu, islem fisinde basili olarak cikiyor. Gorevliye barkod no soylemen yeterli. Fiste de yaziyor barkodlar.

Amazon.com.tr hediye kartı satışı başladı (Carrefour,Bim,Teknosa)

• Huysuz İhtiyar H kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetleri mail olarak geri dönüş yaptığında, bana uzak olan mazağa için "stokta bulunmakta" diyerek yazılı dönüş yaptı. İlginç, ben yakındaki mağazaya uğrayayım boşa uzağa gitmeyeyim.

Teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.