Şimdi Ara

Amazon.com.tr hediye kartı satışı başladı (Carrefour,Bim,Teknosa) (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
551
Cevap
82
Favori
86.094
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • lider06 kullanıcısına yanıt
    CarrefourSA danda uyarmama rağmen hala toplu alanlar var bu kafayla devam.edilirse buradanda artık alamayacagiz.cokmu zor kurallar dahilinde parça parça almak.

• 1. sorum carrefourdan tek seferde 2 adet 100tl lik kart alabiliyor muyuz?

2. alabiliyorsak axess Carrefour kampanyasından yaralanabilir miyiz, 3 adet 200tl ye 50tl Chip veriyor
  • bdurmus kullanıcısına yanıt
    2 adet 100 Luk kasadan geçmiyor en fazla 100+50+25 olarak 175 alıp üstünü başka bişey ile tamamlayabilir son.axcess kampanyasına sayar ancak birde CarrefourSA nin kampanyası var 3 adet 200 Luk alisveris e 100 TL puan kampanyası onda geçerli olacağını sanmıyorum

• lionking85 L kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler, carrefourun kendi kampanyasina saymaz bencede

• Bugün carrefourdan 125tl kod aldım iki sefer. İlk fiştekiler çalıştı. İkinci fiştekiler çalışmadı. Amazona sordum aldığınız yerle görüşün dediler. Carrefour genel merkeze iletcekmiş uzadı iş. Ordan gelen haberle verecekler yeni kod.
  • Bugun ankarada carrefoura gittim tek fiste 100 verebilir dediler yanina 25 yada 50 eklenmez yasak dediler varmi boyle sey uydurmami

• Arkadaslar bu fis uzrrinde kod nerede yaziyor? Kasadan kredi karti slibini verdiler onda talep no diye birsey yazmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • barantan B kullanıcısına yanıt
    talep no diye birsey yazmiyor. Aranan bu işte hocam 😊

• Yeni gördüm mesajınızı. Yine işgüzarlık yapmışlar. Ben alıyorum ve hiç bir sorun olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: lider06

talep no diye birsey yazmiyor. Aranan bu işte hocam 😊
    Kod hangisi peki

• quote:

Orijinalden alıntı: FOCUSSTYLE

Bugun ankarada carrefoura gittim tek fiste 100 verebilir dediler yanina 25 yada 50 eklenmez yasak dediler varmi boyle sey uydurmami
    Yeni gonderilen kod talimatnamesine baktim. Kodlar, carrefour puanlarla, kredi karti ve hediye kartlariyla satilamaz yaziyor. Tek fiste bir kod olacak diye bir uyari yok. 4 sube gezdim. 3 tanesi tek fiste tek kod verebiliriz dedi. Talimatnamede yazmiyor diyorum. Olsun veremeyiz diyorlar. Sadece bir subeden 150tl olarak alabildim. Yani aslinda sistem izin veriyor. Diger sehirlerde boyle bir durum var mi bilmiyorum. Carrefour merkeze sikayet edip bilgi alinabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: boombip

Yeni gonderilen kod talimatnamesine baktim. Kodlar, carrefour puanlarla, kredi karti ve hediye kartlariyla satilamaz yaziyor. Tek fiste bir kod olacak diye bir uyari yok. 4 sube gezdim. 3 tanesi tek fiste tek kod verebiliriz dedi. Talimatnamede yazmiyor diyorum. Olsun veremeyiz diyorlar. Sadece bir subeden 150tl olarak alabildim. Yani aslinda sistem izin veriyor. Diger sehirlerde boyle bir durum var mi bilmiyorum. Carrefour merkeze sikayet edip bilgi alinabilir.

Alıntıları Göster
    Her yerde böyle artık malesef

• quote:

Orijinalden alıntı: Astforum

Yeni gördüm mesajınızı. Yine işgüzarlık yapmışlar. Ben alıyorum ve hiç bir sorun olmuyor.
    Bi bana denk geliyor demekki

• quote:

Orijinalden alıntı: boombip

Alıntıları Göster
    Chipde puan varmi onla alablirmym amazon kod

• boombip kullanıcısına yanıt
    dikimevindeki şubelerle bende tartıştım,kem kum cart curt edip duruyor.
  • Carefourdan bugun alan var mi ? Sistem vermio, satiş yok dediler...

• bimde satış yapılmıyor mu arkadaşlar?

sanki geçen gün kasiyerin arkasında var gibi hayal meyal hatırlıyorum ben mi yanlış hatırlıyorum?
  • Konu dışı olacak, Amazon'dan dün akşam siparişim oldu. Fakat evde olmadığım için ödeme yapmadım. Sırf kargo geç yapılsın diye ödeme yapmıyorum. Dün saat 19.00 civarı verdiğim sipariş için bir gün içinde ödeme yapın diye e-posta geldi. Yani bugün 19.00'dan önce ödeme yapmalıyım. Biraz evvel sanal kartın limitini sıfırlayıp ödeme yapmak istediğimde yine e-posta geldi bir gün içinde ödeme yapın diye. Bu bir gün, bugün saat 19'00'a kadar mı yoksa yarına sarktı mı? Bilgisi olan var mı bu konuda?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CARNIVALE kullanıcısına yanıt
    Yeni basladiysa bilmiyorum ama yoktu (Netflix , Google Play) vardı

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.