Şimdi Ara

Amazon.com'dan Kedi Maması Almak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
20
Cevap
0
Favori
534
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Yurt Dışı Alışveriş Fırsatları >> Amazon.com'dan Kedi Maması Almak?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    80 Mesaj
    Amazon.com'dan $50'a 1,5 kiloluk kedi maması alsam gümrüğe takılır mı, bi fikri olan var mı arkadaşlar araştırdım ama hiçbi şey anlamadım yazılanlardan.

|
    |

Kedi maması nedir derken kedi beslemediğiniz çok belli oluyor. Ucuz market maması almıyorum premium mama benim aldığım.
    |
    |
    forumnik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bide artislik yapmis premium mama diye aferim helal be hayvansever seni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kmesne -- 30 Kasım 2016; 14:16:11 >
    Hayvanlarını önemseyen insanları yadırgamayı ne zaman bırakacağız çok merak ediyorum

DİKKAT: Yasal Uyarı ve Sorumluluk Reddi: Mesajımda ve profilimde yer alan bu içerikteki bilgiler yalnızca genel bilgilendirme amaçlıdır. Kesinlikle hiçbir tavsiye içermez. Bilgilerin her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar, yalnızca bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır.
  • Çavuş
    80 Mesaj

Fiyatının yüksek olma sebebini belirtmem artistlikse evet aynen artistim :) Ev hayvanı bakımı hakkında ne biliyosun ki balık, et al diyosun canım? İçlerinde magnezyum ve protein oranlarının hayvanlara göre değil de insanlara göre olduğunun farkındasındır inşallah :S
    |
    |
    kmesne kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çok teşekkür ederim zaten bir yerde hayvan besleyen insan varsa mutlaka saçma konuşan birileri de yakınlardadır.
    |
    |
    ultrasn0w kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    TylerD. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ürünün aynısının veterinerlerde olması lazım. Baktınız mı? Daha ucuz olma ihtimali bile var. Bir de bu mamalar kronik rahatsızlığı olan ya da tedavi aşamasındaki hayvanlara veriliyor. Hillsin normal mamalarıyla içerik olarak benzer kalitede markalar da Türkiye'de mevcut.
    |
    |
    schweppes2013 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Hades.

Ürünün aynısının veterinerlerde olması lazım. Baktınız mı? Daha ucuz olma ihtimali bile var. Bir de bu mamalar kronik rahatsızlığı olan ya da tedavi aşamasındaki hayvanlara veriliyor. Hillsin normal mamalarıyla içerik olarak benzer kalitede markalar da Türkiye'de mevcut.

Biliyorum arkadaşım yıllardır kedi bakıyorum her şeyin farkındayım. Kedim zaten hasta olduğu için alıcam bunu, veterinerlerde de var ama amazonda daha uygun fiyat buldum bikaç yerde ondan ordan bakıyorum.

Orijinalden alıntı: schweppes2013

quote:

Orijinalden alıntı: Hades.

Biliyorum arkadaşım yıllardır kedi bakıyorum her şeyin farkındayım. Kedim zaten hasta olduğu için alıcam bunu, veterinerlerde de var ama amazonda daha uygun fiyat buldum bikaç yerde ondan ordan bakıyorum.

Şansını dene gumrukten gecmezse geri doner. Bi de gercekten çok pahalıymış, başka çözümü varsa onu uygulayın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    265 Mesaj
    Bastan asagiya bos bos akil verilmis seviye yerlerde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    I7 860 4000mhz 1.31v -|- Gigabyte P55-UD6 -|- ATI Radeon 5870 900mhz-1300mhz 1.125v -|- 2 x 2 gb Patriot Sector5 2000mhz CL 8-8-7-21 1T 1.55v -|- Corsair 120 gb F120 -|- 2 x Seagate 500 gb 7200.12 -|- Noctua NH-U12P SE -|- Corsair TX 750w -|- Logitech Illuminated -|- Logitech Z2300 -|- Logitech Rumblepad 2 -|- Razer Imperator -|- OCZ Behemoth -|- Acer H243H -|- Thermaltake Tsunami -|- Windows 7 Ultimate x64
    Katılım zamanı: 9 Ağustos 2002
  • Yüzbaşı
    790 Mesaj
    Hiç gıda almadım ama denersin. En fazla geri döner.

Bi kere ucuz mama kullandık, tedavisi daha pahalıya patladı.

https://www.amazon.com/Hills-Prescription-Multicare-Feline-Urinary/dp/B00RTMVK4C/ref=sr_1_8?ie=UTF8&qid=1480541190&sr=8-8&keywords=hills+c%2Fd

bunlar veterinerde daha ucu, kedimde kristallanme sorunu olmuştu bir süre c/d kullandım. 1,5 kiloya 180 küsür lira verilmez.
    bu arada kedi ve hayvan bakımı hakkında bilgisi olmayanlar boş boş konuşmasın, premium mama kullanmak ne zamandır artistlik olmuş yahu, madem bir şey bilmiyorsunuz, bilmediğiniz konularda yorum yapmayın.

ESOGU-Comparative Literature
    STEAM ID: darkluck
    hâlâ cahiliz.

• Çavuş
    80 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hey Jude.

quote:

https://www.amazon.com/Hills-Prescription-Multicare-Feline-Urinary/dp/B00RTMVK4C/ref=sr_1_8?ie=UTF8&qid=1480541190&sr=8-8&keywords=hills+c%2Fd

bunlar veterinerde daha ucu, kedimde kristallanme sorunu olmuştu bir süre c/d kullandım. 1,5 kiloya 180 küsür lira verilmez.
    bu arada kedi ve hayvan bakımı hakkında bilgisi olmayanlar boş boş konuşmasın, premium mama kullanmak ne zamandır artistlik olmuş yahu, madem bir şey bilmiyorsunuz, bilmediğiniz konularda yorum yapmayın.

sağol arkadaşım, dolar zaten aldı başını gidiyor sanırım veterinerden almaya devam edicem.
    |
    |

• Çavuş
    80 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bireysel.emeklilik

Hiç gıda almadım ama denersin. En fazla geri döner.

Bi kere ucuz mama kullandık, tedavisi daha pahalıya patladı.

Kesinlikle tedavisi çok pahalı erken önlem almak lazım.
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: belkiutangac

muhtamelen gümrükten geri dönecek ama deneyin şansınızı hocam

valla hocam doların son halinden sonra burdaki veterinerlerden almaya karar verdim.. Zaten dediğiniz gibi büyük ihtimal geri dönerdi.
    |
    |

HB / ÇEK VE PUAN satın alıp ucuza kedi maması alabilirsiniz.

Kış mevsimi sokak hayvanları için en azından ( bu konu/ üyeyi saymazsak ) hem bütçeyi zorlamaz hem de kendimizi ruhen/manevi olarak mutlu edebiliriz.

Her türlü gıda ürünü ambalaj/saklama malzemesini geçici ev / su kabı olarak kullansakta . Soğuk mevsim de hayvanlara kolay ulaşmak için kuru kedi/köpek maması temin etmek için HB çok mantıklı.

Umarım arkadaşta çözüm bulur kedisi için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Bey Azura
haberler
üniversite
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.