Şimdi Ara

Amazon artık Türkiye'ye ürün gönderiyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
6
Favori
63.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alınabilir %20 vergi ödeyip diye biliyorum ama bazı ürünler geçmez.(Telefon,silah,ilaç vb.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeLLbOy1453

1500 $ a kadar olan ürünlerde %20 vergi verip alabilirsin.

Burada bir küçük detay daha var. Aldığınız ürünün adedi. Genelde aynı üründen en fazla 3 olarak belirtiliyor. Fazlası ticari olduğu için vergi ödemek yetmiyor. İthalat izin belgesi, ticari sicil vb. isteniyor diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suivant

quote:

1500 $ a kadar olan ürünlerde %20 vergi verip alabilirsin.

Burada bir küçük detay daha var. Aldığınız ürünün adedi. Genelde aynı üründen en fazla 3 olarak belirtiliyor. Fazlası ticari olduğu için vergi ödemek yetmiyor. İthalat izin belgesi, ticari sicil vb. isteniyor diye biliyorum.

Aynen doğru diyor.Ben iki diye hatırlıyorum,siz zaten kendinize 1 tane alın boşverin ticareti yapan yapsın
  • amazondan fotograf makinesi almayı planlıyorum ürün 1.000 dolar kit halinde (set)

hollandada arkadaşım var ilk ona yollasam sonrada o bana yollasa yine gümrük alırlarmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: canbazoğlu

amazondan fotograf makinesi almayı planlıyorum ürün 1.000 dolar kit halinde (set)

hollandada arkadaşım var ilk ona yollasam sonrada o bana yollasa yine gümrük alırlarmı ?

para karşılığı geçmezse alırsın yani hediye olarak gelirse
  • Ben de 99$ahttp://www.amazon.com/gp/aw/d/B0054QM6UM almayı düşünüyorum elektronik alet söylediğiniz gibi bi problem çıkar mı gümrükte bir de bestbuy da aynı ürün 245$ ama amazondaki kullanıcı 99$a satıyo bi yamukluk olur mu ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheEchelon

Ben de 99$ahttp://www.amazon.com/gp/aw/d/B0054QM6UM almayı düşünüyorum elektronik alet söylediğiniz gibi bi problem çıkar mı gümrükte bir de bestbuy da aynı ürün 245$ ama amazondaki kullanıcı 99$a satıyo bi yamukluk olur mu ki

bu ürün türkiyeye gönderilmiyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheEchelon

Ben de 99$ahttp://www.amazon.com/gp/aw/d/B0054QM6UM almayı düşünüyorum elektronik alet söylediğiniz gibi bi problem çıkar mı gümrükte bir de bestbuy da aynı ürün 245$ ama amazondaki kullanıcı 99$a satıyo bi yamukluk olur mu ki

Paypal la alırsan bir yamuk olmaz çünkü üründe problem çıkarsa mesaj attığında amazon.com da satıcıya 2 gün cevap atması için süre veriyor atmazsa direk paranı iade ediyor Paypal

• mesela bunu göndermiyor.
    http://goo.gl/lA2XV
  • Ben de bu ürünü almak istiyorum fakat tedirginim. Shipping ten falan geçiyor ama herhangi bir problem yaşarmıyım acaba??

http://goo.gl/KFR0i
  • Beyler simdi benhttp://www.amazon.com/Nikon-D3200-3-5-5-6G-VR-Zoom-Nikkor/dp/B0085VZB9Q/ref=sr_1_5?s=electronics&ie=UTF8&qid=1368642373&sr=1-5&keywords=d3200 bunu almak istiyorum. Ama ben bunu nasıl getirticem. fiyatı TL olarak 1.271 TL tutuyor. Ben bunu kredi kartıyla flnmı getiricem. Yoksa kapıda ödeme gibi bisey varmı. Bide getirse garanti fln nasıl olacak. Bunu türkiyede almaya kalksam 2 lensle beraber 2000 Tl civarı olur. Yada getirtmesemde türkiyeden mi alsam. Lütfen yardım edin...

• quote:

Orijinalden alıntı: adokumcu

Ben de bu ürünü almak istiyorum fakat tedirginim. Shipping ten falan geçiyor ama herhangi bir problem yaşarmıyım acaba??

http://goo.gl/KFR0i

%20 vergi ödeyerek alırsın anca kargo da tahmin ettiğin kadar fazla tutmaz en fazla 15-20 TL tutar
  • quote:

Orijinalden alıntı: beta2806

Beyler simdi benhttp://www.amazon.com/Nikon-D3200-3-5-5-6G-VR-Zoom-Nikkor/dp/B0085VZB9Q/ref=sr_1_5?s=electronics&ie=UTF8&qid=1368642373&sr=1-5&keywords=d3200 bunu almak istiyorum. Ama ben bunu nasıl getirticem. fiyatı TL olarak 1.271 TL tutuyor. Ben bunu kredi kartıyla flnmı getiricem. Yoksa kapıda ödeme gibi bisey varmı. Bide getirse garanti fln nasıl olacak. Bunu türkiyede almaya kalksam 2 lensle beraber 2000 Tl civarı olur. Yada getirtmesemde türkiyeden mi alsam. Lütfen yardım edin...

Sen de %20 vergi vererek alırsın anca o da kesin değil yani gümrükte ki adamlara bağlı,eğer yurt dışında felan tanıdığın varsa söyle o ücretsiz olarak göndersin sana direk alırsın hiç bir problem çıkmaz,sende ona parayı bankadan felan yollarsın en iyisi öyle olur.

• ne yani simdi ben onu birisine söylesem parayı versem rahatlıkla bana gönderebiliyomu onu. Aynı fiyata
  • quote:

ne yani simdi ben onu birisine söylesem parayı versem rahatlıkla bana gönderebiliyomu onu. Aynı fiyata

Aynen öyle tanıdığın var mı yurtdışında? varsa söyle ona sana göndersin ücretsiz olarak,hediye paketi felan da yapsın,kargoyu da o ödesin(içine de işte doğum günün kutlu olsun felan yazsın) hiç bir problem çıkmaz diye biliyorum sen de parayı ona bankadan havale edersin
  • quote:

Arkadaşlar bende ps3 için oyun ve çeşitli aksesuarlar alıcam toplam da 1000+ TL.Amazon Türkiye'ye göndermiyor diyorlardı ama yorumlar 2008 felandı ben de az önce baktım Amazon'un listesinden Araba,bebe,elektronik...Vb. listesinde Türkiye de vardı ve büyük bir mutluluk yaşadım.Zaten ürünleri sepet'e atıp adresi girip satın al dediğim de we are sorry this item... gibi bir yazı çıkmazsa gönderiyorlar.Şimdi bir Cardfinans buldum mu Paypal'a 5 taksit YEAH!!!

hocam cardfinans paypal'a 5 taksiti nasıl yapıyor açıklar misin biraz?

• quote:

Orijinalden alıntı: owermars

quote:

Arkadaşlar bende ps3 için oyun ve çeşitli aksesuarlar alıcam toplam da 1000+ TL.Amazon Türkiye'ye göndermiyor diyorlardı ama yorumlar 2008 felandı ben de az önce baktım Amazon'un listesinden Araba,bebe,elektronik...Vb. listesinde Türkiye de vardı ve büyük bir mutluluk yaşadım.Zaten ürünleri sepet'e atıp adresi girip satın al dediğim de we are sorry this item... gibi bir yazı çıkmazsa gönderiyorlar.Şimdi bir Cardfinans buldum mu Paypal'a 5 taksit YEAH!!!

Paypal hesabın varsa Paypal üzerinden yaptığın alışverişlerde sana 5 taksit verir ama ödemeyi geciktirirsen öperler :D bu arada kampanya haziranda bitiyor sanırım alıcaksan yakın zamanda almanı tavsiye ederim

• quote:

quote:

quote:

Paypal hesabın varsa Paypal üzerinden yaptığın alışverişlerde sana 5 taksit verir ama ödemeyi geciktirirsen öperler :D bu arada kampanya haziranda bitiyor sanırım alıcaksan yakın zamanda almanı tavsiye ederim

ben taksit nasıl yapılıyor diye sordum! Mesaj göndermemiz veya müşteri hizmetlerini arayarak başvurmamız mı gerekiyor? geç ödemeyle ilgili bi sıkıntım yok.. Sen bunu söylediğine göre ödemene dikkat ette 1000 liralık öpmesinler o vakit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi owermars -- 17 Mayıs 2013; 17:02:43 >

• quote:

quote:

ne yani simdi ben onu birisine söylesem parayı versem rahatlıkla bana gönderebiliyomu onu. Aynı fiyata

Aynen öyle tanıdığın var mı yurtdışında? varsa söyle ona sana göndersin ücretsiz olarak,hediye paketi felan da yapsın,kargoyu da o ödesin(içine de işte doğum günün kutlu olsun felan yazsın) hiç bir problem çıkmaz diye biliyorum sen de parayı ona bankadan havale edersin

peki nikon d5200 18-105 mm lensle bi sıkıntı olmaz demi :D üzerine doğum günün kutlu olsun fln yazsa hiçbir sıkıntı olmadan elime ulasır.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ben taksit nasıl yapılıyor diye sordum! Mesaj göndermemiz veya müşteri hizmetlerini arayarak başvurmamız mı gerekiyor? geç ödemeyle ilgili bi sıkıntım yok.. Sen bunu söylediğine göre ödemene dikkat ette 1000 liralık öpmesinler o vakit

Ben Amazon.com ve Amazon.co.uk dan alacağım bunlarda Paypal yok dolayısıyla taksit de yapamayacağım o yüzden parça parça alıcam.Taksit için bir mesaj göndermen gerekiyor diye biliyorum soruyu düzgün sorsan cevabını istediğin gibi alırdın soruyu öyle bir sormuşsun ki taksitin nasıl olacağını sordun sandım

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.