Şimdi Ara

Amazon artık Türkiye'ye ürün gönderiyor (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
6
Favori
63.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Eminmisiniz gençler sonra yanlışlık olmasın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • patronahalil P kullanıcısına yanıt
    Get estimate for a different location
    Items
    $85.29
    Estimated shipping & handling
    $10.00
    Total before tax
    $95.29
    Estimated tax to be collected
    $0.00
    Estimated order total
    $95.29

20 gün icinde gelir, evet tr'ye yollaniyor ama ne çirkin bir saatir bu
  • http://www.amazon.com/gp/aw/d/B00KFAG64O/ref=pd_aw_sims_1?pi=SS115&simLd=1

Bu ürünü sipariş verebilirmiyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon dan yaptığım siparis gelmiş gözüküyor, tr de hangi firma dağıtıyor?

• Amazon dan yaptığım siparis gelmiş gözüküyor, tr de hangi firma dağıtıyor?

• Arkadaşlar amazon.com dan bicycle ın iskambil kartlarından sipariş vercektim fakat türkiyeye gönderilmiyo bazıları. Türkiyeye gönderilen kartları alsam 35$ üstü oluyo. 35$ ı geçince ücretsiz kargo olduğu yazıyo. Bu ücretsiz kargo sadece amerika içi mi yoksa türkiye içinde geçerli mi? Bide destelerden 2 3 tane alıcaz arkadaşlarla birlikte mesela black ghost second edition dan 3 deste alıcaz bunun gibi bi kaç deste daha var. Gümrükte bi sorun yaratır mı ? Bide 75£ sınır demişsiniz fakat babam ebay dan 125$ a para koleksiyonu için banknot aldı ve bi sıkıntı olmadı. Alibaba.com danda ben 90 küsur $ lık sipariş vermiştim onda da sıkıntı çıkmadı aynı üründen 2 tane sipariş vermiştim. Yardımcı olursanız sevinirim

• Sepete attığım 2 ürünün fiyatı 24 dolar. Kargo da 32 dolar tutuyor. Bu kargo bedelini düşürmenin veya sıfırlamanın bir yolu var mı?
  • merhaba arkadaslar ben amazondan siparis vercem
    de
    xbox elite gameped vercem sizce gonderiyor mu
    nerden anlarim gonderdini
  • iyi geceler forumda baktim ama bulamadim ben amazon hindistandan birseyler almak istiyorum fakat buraya adres bilgilerimi giriyorum ulke olarak turkiyeyi seciyorum ama pin diye 6 haneli bir sayi soruyor bu nedir veya nasil yapabilirim yardim edermisiniz tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mf09 -- 2 Mart 2016; 2:57:51 >
  • HeLLbOy1453 kullanıcısına yanıt
    vay be dolar 1.8 olduğu günler

• quote:

Orijinalden alıntı: EnemyDestroyeD

vay be dolar 1.8 olduğu günler

Rekora koşuyoruz. Filipin Pezosu ve Tayland Bahtı bile TL ile aralarındaki uçurum farkı yarı yarıya düşürmeyi başardılar son birkaç yılda. Gezi bölümündeki Tayland konusunu incelerseniz, Tayland eskisi gibi ucuz ülke değil diye insanlar yakınıyorlar, haklı olarak.
    Neyse, konumuza dönecek olursak Amazon kitap siparişlerinde sıkıntı çıkartmıyor. Bu da bir dipnot olarak konudaki yerini alabilir. :)

• ecevit doneminde dolar 0.60 tl

ecevit kriz donemindr dolar 1.40 tl

YENİ TURKİYE GUCLU EKONOMİ DOLAR 3 TL

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mchtk. -- 3 Şubat 2017; 0:56:40 >
  • Mert KÜÇÜKUNCU kullanıcısına yanıt
    Bende imzamı atayım efendiler yarın daha iyimi olacak? Hayır yarın veya sonra ki günler, aylar, yıllar daha kötü olacak 0.60 tl den doları durduramamışlar nisan sonu doların 5 tl olmasını mı durdurabilecekler... Siyasetci gelir kandırır umut tacirliği yapar halk kandırılmıcak baba hesabını soracak müdahale edecek yoksa dolar da çıkar, alım gücüde düşer, insan gibi mi yaşıyoruz ? şimdi afrika ülkesiyle kıyaslarsan veya suriye veya ırakla kıyaslarsan eşitiz ama hiç bir Avrupa ülkesinden önde değiliz köreyi, japonyayı saymıyorum bile , elin gavuru 20 bin Euro ya arabaya binerken aynı araba türkiyede 200 bin Euro vergisi of of türkiyede basacağın taş için bile vergi ödüyorsun :) Biride çıkıp demiyorki lan bu taş allahın taşı üstüne basıyorum diye vergimi ödeyeyim diye! Tarlada 50 kuruş domates, pazara gelir 10 tl :D bu insanlık mı ? buna insanlık diyorlarsa ben insan değilim insanlığımdan utandım böle insanlar benim dinimden ırkımdan familyamdan olamaz, egerki benim hakkım varsa helal etmiyorum bu ayıba... tüm ülke kendisini birbirinin yerine koymazsa enpati yapmazsa herşeyden vergi alırlar, alım gücünü düşürerler net.

• Mert KÜÇÜKUNCU kullanıcısına yanıt
    Hocam mesajı şimdi görüyorum yıllardır girmiyordum.
    Dolar 4,67 :D
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.