Şimdi Ara

Amazon 150₺ ve Üzeri Alışverişe 30₺ İndirim Kodu (mobil) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
209
Cevap
27
Favori
64.380
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir sürü hesabım yok okuduğunuzu maalesef anlamakta güçlük çekmişsiniz, arkadaşlarımın amazon primelı üyeliklerinden satın aldım yani onların indiriminden faydalandım.

• yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt

30 tl promosyon olarak gözüküyor hocam yukarıda resim atmıştım.

• rommy6719 kullanıcısına yanıt

Hocam attığım 2 ürünü tek hesaptan satın aldım ve 60 TL indirim yaptı 2 farklı ürüne, üyeliğiniz amazon prime özelliğine sahip mi? Ben amazon prime üyesiyim belki ondan fark etmiştir.

• amazondan satın aldığım ürünün faturası şu an için gönderilmedi. Sevk irsaliyesi ile gönderilmiş. Bana fatura lazım. Halkbankasına yollacağım. Faturayı nasıl alabiliriz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • avantis A kullanıcısına yanıt

Hocam sitede siparişlerim bölümünde fatura bölümü var.

Hocam masaüstü sitesinden siparişlerim kısmında faturayı görüntüle kısmı oluyor.

Amazon 150₺ ve Üzeri Alışverişe 30₺ İndirim Kodu (mobil)

• quote:

Orijinalden alıntı: CengizGurkan

Hocam sitede siparişlerim bölümünde fatura bölümü var.

Teşekkür ederim. Müşteri hizmetleri ile de görüştüm. Tarayıcıdan siteyi masaüstü modunda açmak gerekiyormuş. Masaüstü modunda açtığımız zaman faturalara ulaşabiliyoruz. Tekrar teşekkür ederim.

Müşteri hizmetleri de bizi yurtdışından arıyor. Türkiye numarası yok. Talepte bulunuyoruz ve onlar bizi arıyor

Evet hocam, yurtdışı numaradan aranıyor ama bir ücret gelmiyor ben ilk arandığımda açmamıştım bana yazar diye :) bekleme sırası yok anında bağlanılıyor valla güzel bir konu. Rica ederim ayrıca.

• kampanya bitti mi arkadaşlar ? sepetin hepsi prime ürün ancak kod uygulanamaz yazıyor bende

• Mr Digital M kullanıcısına yanıt

bazı ürünlere kodu uygulamıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr Digital

kampanya bitti mi arkadaşlar ? sepetin hepsi prime ürün ancak kod uygulanamaz yazıyor bende

bitmemiş. ben uyguladım kabul etti.

mobil uygulamadan yapmanız lazım eğer web den yapıyorsanız.

bir de bu kodla ilgili bildirimi görüyor olmanız lazım, web veya mobilden.

eğer bunlar doğruysa aldığınız ürünlerin satıcısının amazon olması lazım.

bir de kodeu 1 kere kullanabiliyorsunuz...

içlerinden biri sizin için geçerli olması lazım...

• Şarjlı pil adaptörü + şarjlı pil aldım. Sepeti tamamlamak için de kitap ekledim. Az önce satın aldım henüz bitmemiş. Haber veren arkadaşa teşekkürler. Alacağım şet amazonda daha uygundu, işimi gördü

• Merhaba, bu kod amazon hediye kartı bakiyesiyle birlikte kullanılıyor mu acaba?

• victoribarbo kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi ürünleri aldınız. Ben de arayıştayım
  • coolman_27 kullanıcısına yanıt

Kullanılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: CengizGurkan

Kullanılır.

Teşekkürler

• coolman_27 kullanıcısına yanıt

Rica ederim

• emree27 kullanıcısına yanıt

Selam şunları aldım;

95 tl duracell şarj aleti + 2 adet AA 1300 mah ve 2 adet AAA 750 mah pil. Bu şarj aletiyle 1300 mah duracell 4 saatte doluyor. Aşağıda bahsettiğim eneloop 1900 mah eneloop da 7-8 saate dolar en geç

https://www.amazon.com.tr/dp/B07BFDVNSJ/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabc_wi.ZFb7M7EM6T?_encoding=UTF8&psc=1

Duracell piline çok sıcak bakmadıkları için dönüşümlü olarak kullanırım diye Eneloop marka kaliteli ikili pil aldım 1900 mah.

https://www.amazon.com.tr/dp/B00JXM10ZK/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabc_dlC_Yi.ZFb50AVC64?_encoding=UTF8&psc=1

Bu pil 2100 defa şarj olabiliyor ve 10 yıl ömrü var. Arkadaşım kullanıyor ve bayağı beğeniyor. Ömürlük bir pil gibi duruyor.

4 lira eksik kalıyor ben kitapla tamamladım.

28 liraya da 1500 defa şarj olabilen 2000 mah gp marka pil var. Gpnin bu serisini bayağı bir övmüşler. Duraceller ölürse bu markayı denerim ben. Youtubeda model adını aratın türk birisi incelemişti.

https://www.amazon.com.tr/dp/B000UZ5XZM/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabc_dlC_pf.ZFbHM57109?_encoding=UTF8&psc=1

Bundan alsam 2 tane almam gerekecekti veya 1 kitap daha almam gerekirdi. 1 kitap eksik alıp daha kaliteli pili tercih ettim.

Toplamda 1 şarj aleti, 2si kaliteli olmak üzere toplam 4xAA ve 2xAAA pili 120 liraya edinmiş oldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victoribarbo -- 9 Aralık 2020; 0:4:11 >

• arkadaşlar amazondan 150 tlye satılan hediye kartları var bunlar alınabişliyor mu? ve daha sonra kullanıyor mu?

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.