Şimdi Ara

Xiaomi Amazfit Bip Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
2.067
Cevap
77
Favori
171.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    mifit dışında başka bi program kullanıyorsunuz muhtemelen. o program ile bağlantısını koparın cihazın. aynısı benim başıma gelmişti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sas_sas kullanıcısına yanıt
    Paylaşım için teşekkürler, daha büyük font varmı dır acaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • egeboys0 E kullanıcısına yanıt
    Tşk çözdüm olayı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Spotify ile ilgili bir çözüm gelmeyecek galiba. Mi Band4'te varmis. 1.5 yıldır kullanıyorum, Türkçe güncellemesi şaşırttı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selam yokmu saattinden sıkılan model değiştirmek isteyen

• quote:

Orijinalden alıntı: serkanertekin

Arkadaşlar selam yokmu saattinden sıkılan model değiştirmek isteyen
    Selam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saat fazlasıyla akıllı ölçümleri son derece stabil düşük nabizda atılan adımların kalorilerini bile düşük hesaplıyor oldukça verimli bir yazılımı mevcut. Sensörler oldukça stabil gps, nabız, uyku vs tıkır tıkır ve gayet gerçekçi çalışıyor. Pil bana 10 gün anca gidecek sanırım, tüm özellikler full kullanıyorum ve günde %10 düşüyor pil. Tasarım ve hafiflik son derece iyi tek negatif yanı ekran parlaklığı ve canlılığı onuda pil ömrüne ve fiyatina sayıyorum. Gerçekten amaca hizmet eden uygun fiyatlı güzel bir ürün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deae -- 4 Temmuz 2019; 21:48:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saiki

Selam

Alıntıları Göster
    A.s merhabalar

• iphone ile kullananlar, acaba mifit yazılımını kapatınca bildirimler saate düşüyor mu ? ben sürekli home tuşuna çift basıp açık uygulamaları hep kapatıyorum öyle alışmışım lakin daha önce amazfit pace kullanmıştım onda eğer mifit uygulamasını kapatırsam bildirimler düşmez oluyordu. Birde telefon kilit ekranına bildirim düştüğünde, aynı bildirimi saat üzerinden sildiğimde telefon kilit ekranından da siliniyor mu ?
  • Uygulamayı kapatsanız bile izin verdiğiniz bildirimler saate düşüyor hocam. Telefondan yada saatten sildiğiniz bildirimler diğer cihazdan silinmiyor. Her durumda iki cihazı da ayrı ayrı silmek gerekiyor.
  • Siyah renk ile foruma ve Amazfit Bip ailesine katıldım. Hiç üşenmeyip bütün ana konuyu okudum :)) Sorunları, artıları ve eksileri okuyarak almaya karar verdim. Kararımda yardımcı olan herkese selamlar :)
  • arkadaşlar bip modelimi satıp huawei watch gt almayı planlıyorum sizce aradaki farka değer mi ? şarjı uzun gidiyor ve daha premium durduğu için geçmeyi düşünüyorum tavsiyesi olan varmı bu konuda teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: bsliali

arkadaşlar bip modelimi satıp huawei watch gt almayı planlıyorum sizce aradaki farka değer mi ? şarjı uzun gidiyor ve daha premium durduğu için geçmeyi düşünüyorum tavsiyesi olan varmı bu konuda teşekkürler
    Bip kadar şarjı uzun giden akıllı saat ben daha görmedim açıkçası ben sizin yerinizde olsam amazfit verge alirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Kadirdalgic

Bip kadar şarjı uzun giden akıllı saat ben daha görmedim açıkçası ben sizin yerinizde olsam amazfit verge alirim

Alıntıları Göster
    benim bip şarjı nedense az gitmeye başladı 15 günde bitiyor önceden 25 gün civarı gidiyordu...o yüzden değiştirmeyi düşünmeye başladım yoksa memnunum cihazdan watch gt de görsel olarak daha iyi olmasına rağmen 15-20 gün gidiyor diyorlar bana uyacağını düşündüm...verge modelini de araştırayım onun şarj süresi hakkında bilginiz var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: bsliali

benim bip şarjı nedense az gitmeye başladı 15 günde bitiyor önceden 25 gün civarı gidiyordu...o yüzden değiştirmeyi düşünmeye başladım yoksa memnunum cihazdan watch gt de görsel olarak daha iyi olmasına rağmen 15-20 gün gidiyor diyorlar bana uyacağını düşündüm...verge modelini de araştırayım onun şarj süresi hakkında bilginiz var mı ?

Alıntıları Göster
    5 gün civarında gidiyor full kullanımda ama guzel bir akıllı saat

• Merhaba arkadaşlar dün sipariş verdim HB dan. elime geçti gerekli güncellemeri yaptı, hem türkçe oldu hemde türkçe karakter sorunu yok.

sanırım tüm sorunları çözmüşler. Sadece smileyler ve whatsapp tan gelen fotoğraf gibi şeylerde # gibi işaretler çıkıyor yoksa türkçe karakter sorunu yok.

bilgilendirme için yazdım.
  • Merhaba,

15 Nisan'da aldığım siyah amazfit bip'imi satmaya karar verdim. Sadece spor yaparken kullanırım diye düşünürken tüm gün kolumdan çıkarmadığımı farkedince daha şık, günlük kullanıma uygun bir model alacağım.

ilgilenen varsa özelden yazabilir.
  • Saate güncelleme geldi yükleyin arkadaşlar

• arkadaşlar merhaba
    saatimin ekranı üstten ayrıldı biraz. nasıl oldu bilmiyorum. uyurken takıyorum. o zaman mı oldu emin değili.
    dokunmatikte bir sorun yok. sıvı geçirmezliği bozuldu sanırım ama duşta, havuzda kullanmıyorum. sadece elimi-yüzümü yıkarken suya temas ediyordu. şimdi dikkatli davranıyoru m.
    bu şekilde başına gelen var mı?? ekranı kasaya yapıştırmanın bir yolu var mı?
    ayrılan yer çok minik. yapıştırıcı ile yapılır ama sıvı geçirmezliği nasıl sağlayabilirim?
  • Fenomenon kullanıcısına yanıt
    Hocam ayni durumla karislastik. Benim cihaz su almis. Sonradan farkettim. Pirince felan koydum. Bende ekran tamamen kalkti. Servise gonderdim cepport yapmadi. Bende ekrani soktum icini dis fircasiyla tamizledim. Sonrada japon yapistiricisiyla yapistirdim.
    Saatin sarji yariya dustu.
    Bildirimler de sorun yok.
    En son saate bakinca o saat resim gibi kaliyor. Taakibtekrar tusa basana kadar. Ve ekranda yatay cizgiler oluyor kayboluyor.
    Artik su almiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mihritalia -- 10 Temmuz 2019; 18:29:44 >
  • 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.