Şimdi Ara

Xiaomi Amazfit Bip Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.067
Cevap
77
Favori
171.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    cevap için çok teşekkürler hocam. ben hepsiburada'dan almıştım ama yapacaklarını zannetmiyorum. o yüzden servise göndermicem.
    ben de japon ile yapıştırmayı deneyim o zaman
    aliexpreste slikon kılıf gibi şeyler satılıyor dışı için. onlardan almayı düşünüyorum.
  • Saate güncelleme geldi v 1.1.5.56 oldu herhangi bir değişiklik bilgisi yok...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bsliali kullanıcısına yanıt
    Değişikliklerin şunlar olduğu belirtilmiş.

- Yeni diller eklendi: Fransızca, Almanca, İtalyanca, Türkçe.
    - Bazı metin girişleri değiştirdi / eklendi.
    - 'Rahatsız Etmeyin' (DND) menüsünde bağlantıyla ilgili bir mesaj silindi. Bağlantı olmadığında bir simge belirdi.
    - Diğer küçük görsel değişiklikler.

Kaynak :https://amazfitwatchfaces.com/forum/viewtopic.php?t=722

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunc@y -- 10 Temmuz 2019; 19:31:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunc@y

Değişikliklerin şunlar olduğu belirtilmiş.

- Yeni diller eklendi: Fransızca, Almanca, İtalyanca, Türkçe.
    - Bazı metin girişleri değiştirdi / eklendi.
    - 'Rahatsız Etmeyin' (DND) menüsünde bağlantıyla ilgili bir mesaj silindi. Bağlantı olmadığında bir simge belirdi.
    - Diğer küçük görsel değişiklikler.

Kaynak :https://amazfitwatchfaces.com/forum/viewtopic.php?t=722
    bilgilendirme için teşekkürler

• Öncelikle arkadaşlar saati 1 aydır iPhone 8+ cihazımla kullanıyorum. Parlaklığı en son seviyede kullanıyorum. Dışarıda güneş altındayken okunma problemi yok, hatta ışık - güneş vurdukça ekranı açmasanız bile daha okunur oluyor. Karanlıkta ise okunmuyor, ekranı yani ışığı açmanız gerekiyor. Saatin ekranı sürekli aktif.

Saati kullanma amacım, telefonu sessizde tuttuğum için gelen mesajlar, aramaları duymak için kullanıyorum. Onun dışında, 7-8 gün kadar tüm nabız, uyku nabzı vs. her şeyi test ettim, sürekli aktifti yani. Ona rağmen daha 1 aydır hiç şarj etmedim. Sonra kapattım zaten o özellikleri. Ekran görüntüsü aşağıda. Arayüz olarak custom bir tane buldum sade, onu kullanıyorum. Bence oldukça kullanışlı. Mi Band 2'den geçtim, daha çok memnun kaldım açıkçası.

29 gün önce şarj ettim, hala %31 de. Ve bluetooth ile gece gündüz 7/24 bağlı. Beni 40-45 gün götürecek sanırım. Zaten sadece bildirim amacıyla kullanıyorum, şarjın uzun gitmesi çok iyi oldu benim için.

• 10 gün giderse dua edicem.

• Arkadaşlar merhaba,
    Basit amaçlı akıllı saat ararken Xiaomi amazfit bip karşıma çıktı ve araştırma fırsatı buldum. Ancak yapılan incelemelerde Türkçe dil desteği olmadığını gördüm. İncelemeler biraz eski olduğu için size danışmak istiyorum. Cihazın dil desteği sorunu halledildi mi?
    Konuyu inceleme fırsatı bulamadım, güncel kullanıcı arkadaşlardan yardım bekliyorum.
    İlginiz için teşekkür ederim şimdiden.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Boys of River B kullanıcısına yanıt
    Dil desteği mevcut , herhangi bir sorun yaşamazsınız içiniz rahat olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saiki kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevabın için. Biraz araştırma yaptım meğerse neler varmış. Herkes tavsiye ediyor bu saati. Fazla düşünmeye gerek yok sanırım.

• Boys of River B kullanıcısına yanıt
    Bence saat çok ideal, işim gereği e posta ve bildirimler benim için oldukça önemli . Saatin şarj süresinin uzun olması bildirimlerin sorunsuz iletilmesi ben tercih sebebim oldu. Ayrıca bir sürü özel tema da kurabiliyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Notify & Fitness le bildirimler telefona geldikten 3-5 saniye sonra saate geliyor.
    Resmi Mi Fit uygulaması yüklü değil. Tek başına N&F kullanıyorum.

N&F Pro sürüm olmadığı için böyle bir sorun olabilir mi?

Çünkü bildirim ayalarından test özelleğini kullandığımda bildirim anında saate gelmekte.
  • Yazı karakterini nasıl kalın ve büyük yspabiliriz

• WoLeRiNe kullanıcısına yanıt
    Bende pro sürümü yinede geç geliyor bazen. Mi fit te neredeyse aynı anda telefon ve saat titriyordu.

• Antrenman modunda aşırı pil tüketiyor gps açık 10 km yürüyüş modunda 1saat 38 dakikada net %10 düştü pil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Deae

Antrenman modunda aşırı pil tüketiyor gps açık 10 km yürüyüş modunda 1saat 38 dakikada net %10 düştü pil.
    Aynen öyle bende de aynı durum

• Mi band 4 mü amazfit bip mi sizce

• quote:

Orijinalden alıntı: Mentheus

Mi band 4 mü amazfit bip mi sizce
    Bence bip birisi bileklik birisi akıllı saat modunda

• quote:

Orijinalden alıntı: Liquido02

Bende pro sürümü yinede geç geliyor bazen. Mi fit te neredeyse aynı anda telefon ve saat titriyordu.
    Notify pro kullanıyorum gecikme bende de var resmi mi fit uygulamasında gecikme yoktu bunun bir çözümü varmıdır

• arkadaşlar uzun zamandan beri araştırıyorum ama bulamadım. ekranı tamamen kapatmak mümkün mü? ben tuşa bastığımda ya da bileğimi kaldırdığımda saatin gözükmesini istiyorum :(
  • zarkafa kullanıcısına yanıt
    Öyle bir özellik yok diye biliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.