Şimdi Ara

Xiaomi Amazfit Bip Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.067
Cevap
77
Favori
171.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kefelon

Yeni kordonlarım geldi. Küçük bir inceleme videosu hazırladım;

Bir kaç resim;
    Xiaomi Amazfit Bip Ana Konu ve Kullanıcılar KulübüXiaomi Amazfit Bip Ana Konu ve Kullanıcılar KulübüXiaomi Amazfit Bip Ana Konu ve Kullanıcılar KulübüXiaomi Amazfit Bip Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü

Tebrikler emre, ben bu incelemeleri pek beğenen biri değilimdir ama sen çok güzel bir inceleme hazırlamışsın tebrik ederim :) biraz pahalı olmasa bu kayışı bende düşünebilirdim ama tam siyah rengi çıkarsa alabilirimde :)

• Hocam satıcının mağaza kuponları ile falan 7-8 dolara getirilebiliyor ara ara (takipli kargo dahil). Kalitesi gerçekten çok iyi, hakettiğini düşünüyorum, özellikle uyurken silikon kordonlar çok rahatsız ediyordu beni

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • new_yorker N kullanıcısına yanıt
    Biraz önce yazmış, sistemden dolayı giremedim diye, pazartesi takip numarasını atacakmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • halil_tuyun48 kullanıcısına yanıt
    Banada hiç cevap vermiyordu kötü feedback yazıcam sana diye mesaj atınca hemen cevap attı. 6 gündür kargo yapmayan satıcı hala zamanım var benim kargolama yapmak için siparişi kontrol etsene diye cevap atmış.
    Sistem geçen gün olmadığı için ek süre tanımış olabilirler.

Satıcı sürenin bitimine 4 saat kala kargoladı benim ürünüde bakalım nasıl bir ürün geçecek elime.
  • Kefelon kullanıcısına yanıt
    İyi günlerde kullanın

Benim siparişte kargoya verildi
  • GreatWhite kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Bir tanede orijinal Amazfit renkli kordondan alırsam benim işim tamam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de siyah ile aranıza katıldım

• dhgate'den aldığıma alacağıma pişman oldum, adam 5 gün sonra sahte epacket kodu girdi siteye, 5 gündür kod çalışmayınca mesaj attım. bu sefer de china post ile gönderdik diye mesaj atmış.
    dhgate den alanlar ürününüz gelse dahi düşük puan verin satıcıya, böyle herifler yüzünden bari başkaları uğraşmasın.
  • emre1393 kullanıcısına yanıt
    Bende aynı satıcıdan sipariş verdim, benimkide sahte sanırım. Bir daha bu satıcıdan almam.

• kodlar 10 gün içinde düşüyor kayıta biraz acele davranmışsınız. sanırım ilk kez alışveriş yapıyorsunuz yurtdışından
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atını Seven Kovboy

kodlar 10 gün içinde düşüyor kayıta biraz acele davranmışsınız. sanırım ilk kez alışveriş yapıyorsunuz yurtdışından

Bu site ve kargo firmasıyla ilk defa alışveriş yaptım. Site güvenilir olduğunu biliyorum fakat satıcı yazışmalarda pek güven vermedi en kötü para iadesi alırız diye sipariş verdik.

Bahsettiğiniz satıcı eternal88 mi? Bende kargoya verilme sürecinde baya bir sıkıntı yaşadım. Kargoyu china epacket ile yapmış bende de 3 gün sonra falan güncelleme oldu şu anda bir problem veya değişiklik yok gibi duruyor ama kargoya verilme hızı çok kötü.
    Evet hocam, sıkıntılı bir satıcı son saatlerde kargoya verdi. Satıcı tam fiyasko ne sorulara düzgün cevap atıyor nede işlemler düzgün ilerliyor. 167lira gibi uygun fiyata geldiği için sipariş verdim.

Benimde epacket ile verildi 19'unda ama takip açılmadı daha, bekliyorum bakalım.

• TR ' den alınan cihazlarda garanti var mı? İphone ile kullanacağım, telefon dilinin ingilizce olması gerekiyor mu hala? Birlikte kullanmak için hangi uygulamayı tavsiye edersiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rwenzori kullanıcısına yanıt
    tr de satılanların garantisi olduğu söyleniyor ama kesin bişey söylemek zor tabi

global sürüm alınırsa telefon dili türkçe de olsa saatin dili ingilizce kalıyor

ios için zaten tek uygulama var oda mifit
  • yogun54 Y kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Satıcı bugün bana da mesaj atmış kargo takip numaranız budur diye china post takipli bir numara. Bana önce verdiği numara şu anda taşıma halinde görünüyor. Ptt'nin sisteminde de görünüyor hatta. Dediğiniz gibi ürün gelse de pek güven vermeyen bir satıcı güvenilir değil.
    Banada Çin posta kodu attı sorduktan sonra 2018-03-23 11:00 bu tarihde çıkmış yola sistemdeki ems kodunda daha hareket yok. Satıcının ne yapmaya çalıştığını hala anlamış değilim.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.