Şimdi Ara

Xiaomi Amazfit Bip Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.068
Cevap
77
Favori
171.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    halil_tuyun48 kullanıcısına yanıt
    new_yorker N kullanıcısına yanıt
    sypros kullanıcısına yanıt
    merhaba,

Xiaomi Huami AMAZFIT Bip Akıllı Saat / İndirim Kodu: TRNY201867 / 56$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]
    https://forum.donanimhaber.com/xiaomi-huami-amazfit-bip-akilli-saat-56-dji-mavic-pro-drone-839-gearbest-turkiye--118802964-1860

Ben pazartesi günü DHgate den 44$ a bir adet sipariş vermiştim. buradaki diğer arkadaşlarda verdiler. yarın akşama kadar sevk edilmez ise iptal olur düşüncesi ile az önce bu fiyata gearbest ten başka bir sipariş verdim. 2$ lık sevkiyat güvencesi de ekledim. 58$ (225 TL) toplam fiyat oldu. Takipli posta da ücretsiz.

• kk1903 kullanıcısına yanıt
    ben dhgate'i bekliyorum, ayrıca bu indirim günlük mü?
  • sypros kullanıcısına yanıt
    4 gün diyor linkte ama ben sipariş verirken stok miktarı 24 adetti şimdi 22 adet

DHgate umarım bir aksilik çıkmaz ve gelir. ben olumsuzluk durumuna karşı buradan da sipariş verdim. duruma göre her ikisi de gelirse birini isteyen bir arkadaşa veririm artık.
    Cevap için teşekkürler, 16'sında kredi kartı hesap kesimi var, stok kalırsa sipariş vereyim
    Hocam şimdi tekrar baktım dhgate deki satıcı Türkiye sevkiyatını açmış.

https://m.dhgate.com/product/english-version-original-xiaomi-huami-amazfit/409652942.html?invitorid=7bUBNf79

https://m.dhgate.com/product/amazfit-bip-youth-edition-smart-watch-gps/409653522.html?invitorid=7bUBNf79

Birde bu iki ürün aynı hediyeli olanı almak daha mantıklı değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mi Band 2 kullanırken 11 TL ye Mi Band & Tools programını satın almıştım marketten. Türkçe karakter problemi olmaksızın tam Türkçe kullanıyordum saati. Amazfit için geliştirici uygulamayı ayrıca satıyor. Şu Türkçe dil kullanımını aşamadım. Bu uygulama ile Türkçe kullanabiliyor muyuz? Deneyimleyen oldu mu?

Eğer uygulama ile alâkası yok ise Türkçe dilinde Amazfit'i nasıl kullanırım?

• Benim saat de bugun elime ulasti, listeye bir siyah daha ekleyebilirsiniz:)

Ekrani asagi cekerken ki DND ne demek ?

Gelen aramada arayanin ismi gozukmuyor acabiliyor muyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tur1st -- 14 Mart 2018; 20:50:14 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • halil_tuyun48 kullanıcısına yanıt
    Çok ilginç bana Türkiyeye gönderim yok diye mesaj attı. Şimdi yine açmış. İyiki iptal etmemişim. Umarım gönderir.
  • DHgateteki satıcıya mesaj atmıştım ben alırken Türkiyeye gönderim vardı diye cevap atmış Türkiyeye gönderim var diye. Daha dün akşam gönderim yok demişti. Bekleyelim bakalım elimize ne geçecek.
    Hediyeli olan İngilizce sürüm değil sanırım.. çince olan versiyon olabilir, detaylı bilgi yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: tur1st

Benim saat de bugun elime ulasti, listeye bir siyah daha ekleyebilirsiniz:)

Ekrani asagi cekerken ki DND ne demek ?

Gelen aramada arayanin ismi gozukmuyor acabiliyor muyuz?

Do Not Disturb

Rahatsız etmeyin

• Siyah renk +1

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Genç sürüm demiş dediğiniz gibi yeterli bilgi vermemiş. Peki Çin sürümü geldi diyelim global versiyona çevirme olasılığı var mı?

• dhgate'deki ürünün replika olma olasılığı varmı, hafta sonu şehir dışı programı çıktı bugün birşey sipariş edeyim hangisini tercih edelim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GreatWhite

dhgate'deki ürünün replika olma olasılığı varmı, hafta sonu şehir dışı programı çıktı bugün birşey sipariş edeyim hangisini tercih edelim?

Replika diye bir ibaresi yok satıcının ama replika olacak kadarda düşük fiyatı yok. Fırsat ürünü ise olması gereken fiyat zaten.

Üstad satıcı açık açık yazmaz zaten ama diğer sitelerde fiyatlar yüksekken bunda neden uygun diye kafam karışmadı değil.

Bana göre de olması gereken rakam bu...
  • GreatWhite kullanıcısına yanıt
    Replika olayı zor hocam bence bu ürün için. Ekrandaki memory lcd teknoloji, dahili gps'i, hava basıncı olayını koysalar zaten yine bu fiyatlara üretirler bir anlamı olmaz. Aynı inceliği koruyup, aynı pil ömrünü sağlayabilecek kadar replikası bu ürün için zor bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şöyle WATCHMEN temalı bir watchface'i nerden bulabilirim

Xiaomi Amazfit Bip Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü

• Kefelon kullanıcısına yanıt
    DHGATE'den sipariş verdim, bakalım ne olacak

cevap veren, ilgilenen bütün arkadaşlara teşekkürler
  • Arkadaşlar benim DHgate siparişim az önce kargoya verildi.. bilginize...

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.