Şimdi Ara

Amasya çorum bölgesi faalnet (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
3
Favori
5.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Rotabim sizi bayağı rahatsız etmiş anlaşılan. Sırf cevap yazmak için donanım habere üye olmuşsunuz
    Başka firmaları kötülemeden eleştiri yapınız.
  • Merhaba,
    Bugün çorum için aradım normalde hiç bir ücret yok diyorlar kurulum için konuştuğum bayan 200 tl peşin alıyoruz dedi + 25 tl internet ücreti var dedi.
    Vazgeçersek 200 tl onlar da kalıyor ve taktığı cihazları da geri istiyorlar. Biraz bana saçma geldi.
  • Ben Amasya'da şu anda kullanıyorum 4mbit 25 TL paketi yetiyor evde hanıma. Mobil interneti az olan paket yaptırıyoruz ona zaten. Ben de akşam eve gelince girip dolanıyorum yetiyor aslında. Download için vs 8mbit paketleri var omda 35 TL. Şirketin adını verirsem reklam olur mu bilemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorun yok verebilirsiniz bende merkezde oturmaktayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak550 -- 5 Haziran 2017; 3:10:52 >
  • Bende Amasya'da yaşamaya başlayacağım bu sene AmasyaWifi diye bir şirket daha var hangisini tavsiye edersiniz şeyhcui için? Ttnet bağlatmak istemiyorum açıkcası hem pahalı hem akn sorunu var ama bu şirketlerin hızlarınada güvenemiyorum türknette yokmuş şeyhcui'de aylık 90-100 lirayı gözden çıkardım en hızlı interneti kim verebilirse onu bağlatacağım evde 3 kişi aktif interneti kullanacağız çünkü 16mbit bile yetmeyebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: MyConcept

Bende Amasya'da yaşamaya başlayacağım bu sene AmasyaWifi diye bir şirket daha var hangisini tavsiye edersiniz şeyhcui için? Ttnet bağlatmak istemiyorum açıkcası hem pahalı hem akn sorunu var ama bu şirketlerin hızlarınada güvenemiyorum türknette yokmuş şeyhcui'de aylık 90-100 lirayı gözden çıkardım en hızlı interneti kim verebilirse onu bağlatacağım evde 3 kişi aktif interneti kullanacağız çünkü 16mbit bile yetmeyebilir

Merhabalar bende amasyada yaşıyorum amasya Wifi kapandı olsa bile önermezdim bende sehcuide oturuyorum yeni turknet bağlattım 35 megabit net var gayet hızlı ve 150 gb akn ve yılda 4 defa 50 gb bedava

• quote:

Orijinalden alıntı: burak550

quote:

Bende Amasya'da yaşamaya başlayacağım bu sene AmasyaWifi diye bir şirket daha var hangisini tavsiye edersiniz şeyhcui için? Ttnet bağlatmak istemiyorum açıkcası hem pahalı hem akn sorunu var ama bu şirketlerin hızlarınada güvenemiyorum türknette yokmuş şeyhcui'de aylık 90-100 lirayı gözden çıkardım en hızlı interneti kim verebilirse onu bağlatacağım evde 3 kişi aktif interneti kullanacağız çünkü 16mbit bile yetmeyebilir

Merhabalar bende amasyada yaşıyorum amasya Wifi kapandı olsa bile önermezdim bende sehcuide oturuyorum yeni turknet bağlattım 35 megabit net var gayet hızlı ve 150 gb akn ve yılda 4 defa 50 gb bedava

merhaba, sizin yorumunuzdan sonra turkneti aradım dediğiniz gibi 35mbit olarak söylediler, kınık sokaktayım sokağınız yakınsa 35mbit alabiliyor musunuz ve turknetin verdiği modemi mi yoksa kendiniz aldığınız modemi mi kullanıyorsunuz? son olarak kurulum ve aktivasyon hızlı oldu mu başvurduktan sonra?

• quote:

quote:

quote:

merhaba, sizin yorumunuzdan sonra turkneti aradım dediğiniz gibi 35mbit olarak söylediler, kınık sokaktayım sokağınız yakınsa 35mbit alabiliyor musunuz ve turknetin verdiği modemi mi yoksa kendiniz aldığınız modemi mi kullanıyorsunuz? son olarak kurulum ve aktivasyon hızlı oldu mu başvurduktan sonra?

Açıkcası turknetden başvurdum tt ekipleri sorun çıkartıyorlar ev içi tesisata karışmıyor ankastreye kadar bağlayıp gidiyorlar 1 haftada açıldı ama tt ekipleri havalı tavırlar sergiliyorlar sert olursanız sorun olmaz bağlanır kendi modemim ile bağlanıyorum vdsl2 destekli modemle zaten amasyanın nerdeyse her yerinde yüksek hız alırsınız

• quote:

quote:

quote:

quote:

Açıkcası turknetden başvurdum tt ekipleri sorun çıkartıyorlar ev içi tesisata karışmıyor ankastreye kadar bağlayıp gidiyorlar 1 haftada açıldı ama tt ekipleri havalı tavırlar sergiliyorlar sert olursanız sorun olmaz bağlanır kendi modemim ile bağlanıyorum vdsl2 destekli modemle zaten amasyanın nerdeyse her yerinde yüksek hız alırsınız

burak550 kardeşim bende amasya sehcui mahallesinde oturmaktayım sana bir kaç sorum olacak pm den msj atamıyorum tel numaranı pm den bana atarmışım

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.