Şimdi Ara

Amasya çorum bölgesi faalnet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
3
Favori
5.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar dün arabama yapıştırılan bir broşür gördüm yeni bir firma internet adresleri bile yok sınırsız internet 24.90 yakın internet fiber taahhüt Yom bu fiyata inanılmaz ama inanmadim aradim kota dolmuş bağlayan arkadaşlar memnun uydu internet her şey onlara ait telefon numarasi 08508405919
    Not: firma adı telekom19 bilgisi olan arkadaşlar varsa yazsın...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Toptan hat alan onuda air fiber le dağıtıp satan bir firmadır %90

• Kardeş acaba hizmet nasıl dır bilgin varmi

• Çoğunluğu kaliteli ve ucuz oluyor. Ama hiz fiyat politikasini görmeden pek bir yorum yapamam. Bazılarıda kaziklamaya çalışıyor

• Ben aradım. Bütün herşeyi sordum. Kendi alt yapıları olduğunu, size kontör tarzı yükleme işlemi olduğunu, 12 megabite kadar internet hızı verdiklerini söylediler. Ben çağrı merkezi dedikleri numaradan aramıştım sıradan bir adam çıktı. Amasya merkez de 7000 kişi geçmiş. Alt yapı türktelekom dan mı dememe rağmen kendi alt yapımız var demesi hadi oradan dedirtir adama. 24.90 a sınırsız kotasız net ver, birde alt yapı benim de yemezler. İnternet alt yapısı öyle kolay mı döşeniyormuş? İnternet sitleri yok. Haklarındaki tek bilgi Çorum merkezli bir firma oldukları. Dolandırıcı olma ihtimalleri de olabilir. Dikkat etmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cemsnbc -- 25 Haziran 2015; 2:31:43 >
  • ARKADAŞLAR BEN KULLANIYORUM BELKİDE İLK MÜŞTERİLERİNDENİM AMASYADA
    ARADIM BİLGİYİ ALDIKTAN SONRA GELDİLER KURULUMU YAPTILAR EVET DOĞRU ALT YAPI KENDİLERİNE AİT ÇÜNKÜ TTNETE ABONE OLMAMA RAĞMEN APARTMANIMDA ALT YAPILARI YOK OLDUĞU İÇİN İNTERNETİ BAĞLAYAMIYORLARDI FAALNET GELDİ ÇATIMA BİR CİHAZ TAKTI VE KULLANIYORUM YAKLAŞIK 4 AY OLDU AKABİNDE APARTMANDAKİ 13 KİŞİ DAHA BAĞLATTI ŞİMDİ ARKADAŞLARA BAĞLATTIRMAK İSTEDİĞİMİZDE GERÇEKTEN HAT KAPASİTELERİ DOLMUŞ 1 AYA KADAR KURARIZ DEDİLER ÇOK SİSTEMLİ ÇALIŞIYORLAR ARIZA HİÇ OLMADI DESEM YERİDİR ÇORUMDADA BU HİZMETLERİ VAR ŞİMDİ SAMSUNA MERZİFONA BAŞLAMIŞLAR MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ OTOMATİK SANTRAL AÇIYOR BENİM ARADIĞIMDA BİR ERKEK FELAN AÇMADI DAHA HİÇ DOLANDIRICI DİYEN ARKADAŞ ÖN YARGILI DAVRANIYOR BENCE DESTEK OLUNMALI BIKMIŞTIK TTNETİN FATURALARINDAN HER AY SABİT 24.90 ÖDÜYORUM SINIRSIZ KOTASIZ GEÇEN AY TAM 180 GB KULLANMIŞIM TAVSİYE EDİYORUM HİÇ BİR SIKINTI YOK

• Arkadaşlar konuyla ilgili bilgisi olan var mı ? Ben de Çorum Osmancık'ta oturuyorum. Bizim buraya yeni geldi bu kampanya. Fiyat çok cazip ancak katılsam mı, katılmasam mı arada kaldım. Hız olayı nasıldır ? Kota-Sınır-Akk yok dedi çocuk bana. Hız olarak 3 Mbit ama ttnetin 8Mbiti gibi dedi. 175 lira vergisi var, 100 liraya da kablosuz modem takarız dedi. Kendisi veya çevresinde kullanan var mı ?
  • aklıma kendi sınırsız internetlerini kablosuz olarak paylaştıklarını düşünüyorum. bu da bağlantılı oldukları kişilerin bilgilerini görebileceklerini düşünüyorum. bir de kişiler 1800 dan sonra telefonlarını kapatıyorlar kimseye ulaşamıyorsunuz buda güvensizlik veriyor.
  • 175 lira ne vergisi
  • Var mı arkadaşlar kullanan? Çorumda yeniyim heryerde reklamları var

• kardeşim bende kulanıyorum ve açık olmam gerekirse hiç tawsiye etmem sabahları internet gayet iyi iken öğlenden sonra 50 kb/s indirme hızını bulamıyorum yükleme hızından hiç bahsetmeyim en iyisi oyunlarda pingim 500 den aşağıya inmiyor zaten en kısa sürede super onlinme geçiorum adamların gelmesini bekliyorum 1 senedir diyorlar düzelir düzelir amma düzeldiğini görmüyorum.
    kenedi normal internetlerini uyduyla dağıtıyor olabilirler benim teorim : sabahları fazla kimse girmediği için pingim sabit 30 40 amma akşamları çok kişi kulandığı için pingim 400 500 de geziyor . benden tawsiye bulaşma bile 275 tl vermeye değmez
  • YeaBro Y kullanıcısına yanıt
    Eyvallah teşekkür ederim. Bulunduğum sokakta telefon hattı yok herkesten imza al dilekçe ver aylarca bekle uğraşmak istemiyorum yerenler kadar övenler de var başvuracağım bakalım hayırlısı

• Bodrumda airnet denilen bir olayi kullaniyorum. 3 mps 39 - 6mps 49 - 16 mps ise 59 fiyati var sinirsiz guzel bir olay. Her ay istedigin pakete gecebiliyorsun 180 lira bir cihaz takti geri iade edince 140 lira geri verecek 6 mps hep 7 cikiyor. Cs film cart curt gayet iyi. Sehir disina cikcagimizda iptal ediyom diger ay baglatiyom. Telefon yok intetnet gitme derdi yok.ben memnunun

• Alanyada da alanyanet kullaniyoruz. 8mb hiz 30 tl. 150 tl modem ucreti. Gayet basarili. Tr capina yayilmali.

• twofunn kullanıcısına yanıt
    Çocuk doğru konuşmuş, bağlattınız mı pekii? rotabim'de yanlış olmaz, doğrusu neyse o aktarılmıştır size :)
  • Nicolas F. kullanıcısına yanıt
    Bağlattım bağlattım. Çok da memnunum. Sıkıntısız hd belgesel izliyorum tv den. Takılma falan hiç yok. Gayet akıcı kullanışlı. 1 kere sıkıntı oldu. Aradık geldiler halledip gittiler ücretsiz. Şuana kadar oldukça memnunum. Çevremdeki arkadaşlara da öneriyorum. Üstüne üstlük bu interneti evde 2 notebook, 1 masaüstü bilgisayar, 1 tablet, 2 de telefon kullanıyoruz. Sıkıntı yok çok şükür.
  • Nicolas F. kullanıcısına yanıt
    rotabimdemi yanlış olmaz tamamenyasa dışı internet kullanıyor birde telekom19 un adını lekeliyor
  • AfyonumuFünyeylePatlattm kullanıcısına yanıt
    arayıp arıza kaydı bırakmadınız herhalde anında yardımcı oluyorlar
  • aeemin kullanıcısına yanıt
    dediğiniz gibi bir sistem değil 0858405919 arayın ayrıntılı öğrenin
  • dilekkrgl D kullanıcısına yanıt
    Arıza değil hocam sıfırdan hat çekilecek ev şehrin yeni imara açılan bölgesinde
    Ayrıca dilekçe yazıp başvurduk ama kaç aydır ses seda yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AfyonumuFünyeylePatlattm -- 19 Ocak 2017; 15:9:12 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.